Przeznaczenie a podpis

Podpis określa cechy osobowości i postawy psychicznej. Rozbieżności, które pojawiają się między wibracją narodzin a imienia, stwarzają konflikty osobowościowe.

Przeznaczenie ukryte w wibracji podpisu

Przeznaczenie ukryte w wibracji podpisu

Podpis jest jedyną wibracją, którą wybieramy sami. W ciągu życia możemy wiele razy zmienić podpis, np. przez zamążpójście. Świadczy to zawsze o nowym etapie w życiu. Numerologia to dziedzina, która służy pomocą byśmy poprzez podpis nie skomplikowali sobie życia. Zmiana podpisu może rozwiązać problemy, które zły podpis spowodował. Nie raz trzeba zmienić cały portret numerologiczny. Jeżeli po zsumowaniu cyfr z podpisu i po dodaniu cyfry z wibracji urodzenia wychodzi nam dana cyfra finalna, to w zależności, jaką mamy:

p r z e z n a c z e n i e 1 - jest to zawsze szansa na ciekawe życie z możliwością sukcesu, ale dzięki własnym wysiłkom i inwencji. To przeznaczenie lidera. Życie będzie konstruktywne. Te osoby to przywódcy prowadzący innych do celu. To przeznaczenie dla prowadzących działalność i tych, co zajmują wysokie stanowiska.

p r z e z n a c z e n i e 2 - życie skromne, podporządkowanie; zależność finansowa, uczuciowa. Przeznaczenie poprzez pokrewieństwo, spadek, wysiłkiem innych osób. Zawsze w cieniu; to wzloty i upadki...

p r z e z n a c z e n i e 3 - wspaniałe przygody, łatwy sukces, działalność artystyczna, twórcza. Bujne życie towarzyskie, celebryci, artyści, dalekie podróże; wielbiciele luksusu. Ale i możliwość doprowadzenia wszystkiego co się osiągnęło do ruiny poprzez "łatwe życie" pełne fanfarów i czerwonych dywanów.


Zobacz swój horoskop partnerski na wrzesień!


p r z e z n a c z e n i e 4 - uznanie w pracy, zyski materialne; osoby pracowite ponad miarę; praca dla nich to sens życia, to wytrwałość i organizacja, przekonanie, że niczego nie ma za darmo; ich życie jest często monotonne.

p r z e z n a c z e n i e 5 - karmiczne, wystawiające na próbę. Nie jest to życie spokojne i ustabilizowane. Będą podróże, zmiany pracy. Trzeba często stawać przed dylematami, jak postąpić. Ciągłe konflikty z innymi, rozgoryczenie bez stabilności. Sport pozwoli spalić nadmiar energii. To przeznaczenie przyciąga kłopoty.

p r z e z n a c z e n i e 6 - zmiany w sprawach uczuć - zawodowe i finansowe, a także miłość nadmierna do dzieci. Poświęcenie bezgraniczne dla rodziny przesłania sprawy rozwoju. Wiele okazji  ucieka bezpowrotnie. Sama obciążasz siebie opieką nad innymi, zaniedbujesz zdrowie. Wahania, niestałość i rozgoryczenie.

p r z e z n a c z e n i e 7 - nowe doświadczenia filozoficzne, kulturalne, analiza zachowań ludzkich. Życie ciekawe. Odniesiony sukces to prestiż, ale rzadko pieniądze. Sława, uznanie, przygoda, podróże i... pragnienie poznania tajemnic ludzkiej duszy (często występuje u wróżek). To życie samotnych wśród ludzi. W tym przeznaczeniu najwięcej rozwodników, starych panien, wdów; depresja to częsty czynnik tego przeznaczenia. Mało przyjaciół, trochę znajomych.


Sprawdź, czy posiadasz mistrzowską liczbę!

136234274.jpg

p r z e z n a c z e n i e 8 - materialne; sukces, władza, pieniądze... Dalekosiężne plany, cierpliwość, wytrwałość; potrafią świetnie kierować pracą innych. Dobrze inwestują, pomnażając majątki. Dużo awansów, ale istnieje w tym przeznaczeniu możliwość dojścia "na szczyt" i stracenia wszystkiego. Przerost ambicji prowadzi tu do ryzyka.

p r z e z n a c z e n i e 9 - życie pożyteczne, czyny humanitarne, nie zwraca się uwagi na finanse dla siebie, a dla innych. Podróże, to idea walki o ochronę środowiska, obrona bezrobotnych, wyjazdy humanitarne, chęć pomocy innym. To przeznaczenie osoby, która siebie stawia na ostatnim miejscu. To tułacze życie, zdolności jasnowidzenia, zdolności paranormalne, uzdrawianie etc.


Zapraszam do kontaktu!
Wróżka Róża
Tel: 700 688 344
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ROZA. treść pytania do eksperta
pod numer  72068  Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Żeby zobaczyć profil wróżki, kliknij TUTAJ
Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 17.09.2012 (aktualizacja: 2012-10-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×