Relacje z innymi

Wiele osób pyta często o sens ludzkiego cierpienia. Często pytacie dlaczego jakaś relacja się kończy i nie mamy szansy odbudować zburzonej struktury, naprawić błędów, uzyskać "rozgrzeszenia".

Relacje z innymi

                                                                               Relacje z innymiZawsze byłam zdania, że każda napotkana osoba czegoś nas uczy – nawet jeśli (a nawet przede wszystkim!) po czasie sprawia nam zawód lub rani nas. Czasem są to krótkie/długie spotkania, lekcje do odrobienia tu na Ziemi (tzw. długi karmiczne, związki karmiczne), czasem to zupełnie nowe rozdziały w naszym życiu.

Ktoś kiedyś powiedział, że skoro ktoś odchodzi z naszego życia, to robi miejsce komuś lepszemu – i są to, wbrew pozorom, bardzo mądre słowa. Spoglądając wstecz, możemy dostrzec jak wiele ten ktoś nas nauczył o nas samych. Dzięki niemu widzimy, że możemy kochać bezwarunkowo, że znamy swoją wartość, że nauczyliśmy się szanować siebie nawzajem, bądź siebie samych.

Bardzo ważne jest wyciąganie wniosków z poprzednich relacji, zastanowienie się co się od tego czasu w nas samych zmieniło.

Zastanów się kim dzisiaj jesteś, a kim byłbyś/byłabyś gdyby ta osoba nie pojawiła się w Twoim życiu. Czy byłbyś lepszym człowiekiem? Czy byłbyś silniejszy? Czy bardziej szanowałbyś swoją osobę? Czy znałbyś swoje słabe i mocne strony? Czy nauczyłbyś się cierpliwości, miłości i swobodnego wyrażania własnego zdania? Czy czułeś, że znasz tę osobę "od zawsze"? Czy mimo upływu czasu ciągle o niej myślisz?

Z tymi pytaniami zostawiam Cię samemu sobie. Pomedytuj, zastanów się ile ścieżek otworzyła Ci każda z napotkanych w Twoim życiu osób i podziękuj za każdą lekcję życia – nawet jeśli była okupiona cierpieniem. Pamiętaj, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...

Posłuchaj w spokoju: Heart Mantra

Tarot, numerologia, przekazy anielskie, skuteczne rytuały  i inne porady.
Tarocistka Monika
Zadzwoń: 700 788 365
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.MONIKA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068  Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.Dodał(a): Karolina Kawecka , Piątek 13.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Radosc1
Relacje z innymi są bardzo ważnym elementem współistnienia w społeczeństwie. Czasami trzeba nauczyć się rozmawiać, lub odnaleźć się w danym miejscu.
Bardzo duże znaczenie ma także Komunikacja interpersonalna ( http://4grow.pl/szkolenie-komunikacja-interpersonalna-w-pracy-warszawa ) którą każdemu bardzo gorąco polecam! :)
Dodano: 2013-09-17 12:08:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×