Runa Raidho - ochrona w podróży

Runa Raidho jest piąta w Futharku. Aby ją zrozumieć należy skupić się nad rytmem i ruchem. Zwykle jest odczytywana jako możliwość, tudzież konieczność podróżowania zarówno fizycznego jak i w głąb duszy. Oznacza także podróż w świadomość, rozmyślanie, jak i zmianę punktu widzenia, poglądów. Runa związana jest z podróżami. Rysunek przypisany tej runie to bojowy rydwan. Jesteśmy woźnicami naszego rydwanu w podróży przez życie. Uważajmy, aby zaprzęg nie poniósł. Oznacza również rytm życia: powtarzalność zdarzeń, okresy stabilizacji przeplatane nieuchronnymi zmianami.

runa raidho

Raidho to runa przywódców i wędrowców. Opiekuje się ludźmi w podróżach związanych ze zmianą miejsca pobytu, ale także tych, którzy wędrują poza ciałem lub we śnie. Pomaga zrozumieć śnienie, by znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania. Dotyczy to osób i zdarzeń przeszłych, obecnych i przyszłych.

Raido to runa dość trudna: zmusza nas do zastanowienia nad celowością działania. Wspiera porządek i dokładność - działania wprowadzające ład w naszą przestrzeń życiową. Pomaga w wyborze właściwej drogi życiowej lub zwiastuje duże zmiany związane z przeprowadzką, zmianą pracy lub miejsca zamieszkania. Wprowadzi nas z powrotem na właściwe dla nas tory życia, jeśli zdarzy nam się z nich wypaść.

Jest wrogiem wszelkiego zastoju. Brak zmian, to regres. Pobudzi nas do wyjścia ze skorupy, z mieszkania, z żalu i smutku - do świata, ludzi, nowych wrażeń, nowych doświadczeń. To wydarzenie będzie jak oddech świeżym powietrzem, jak wyczekiwana zmiana pory roku: nieuchronne i odświeżające!

Zastosowanie

Przynosi szczęście i ochronę w podróży (księżyc przybierający).

Usuwa wewnętrzne blokady, uroki, pech (księżyc odbierający).

Pomaga przy bezsenności, na uporządkowanie spraw. Pomaga wyrobić punktualność. Wskazana dla bałaganiarzy.

Zdrowie

Pomaga schudnąć. (Księżyc odbierający). Reguluje przemianę materii. Łagodzi schorzenia narządów ruchu. Łagodzi bóle stóp. Reguluje pracę jelit. Reguluje ciśnienie. Pomaga przy problemach z krążeniem. Jest pomocna w chorobie reumatycznej, wszelkich chorobach aparatu ruchowego, nogach, kręgosłupa, wzmacnia także przewód pokarmowy, jelita, oczyszczanie organizmu.

Kluczowe właściwości: ruch, działanie, droga, komunikacja, aktywność, koło, taniec, porządek, podróż, transport, rozwój.

Zastosowanie magiczne: zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży, wskazana jako amulet dla kierowców, ułatwia prowadzenie spraw sądowych.  
Tarot, Karty anielskie i Lenormand, Uczcucia, Powodzenie w finansach i inne porady.
Wróżbita Szymon
Zadzwoń: 700 688 337
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.SZYMON. treść pytania do eksperta
pod numer 73068  Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Pełny profil Wróżbity znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 28.06.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malinka
Kochane dziewczyny wszystko jest dla ludzi, wierzcie sobie w co tylko chcecie :) Ale pamiętajcie, żeby robić to z głową. Nikt potem nie chce plakać nad rozlanym mlekiem. Jesli chcecie więc bawić się w ezoterykę, poczytajcie, żeby nie żałować http://eva-hl.pl/
Dodano: 2017-03-08 18:33:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×