Rytuał na przyciągnięcie partnera

Pewnie niejeden z Was poszukuje miłości. Jedni już ją znaleźli, inni ciągle mają z tym problemy. Proponuje Wam króciutki rytuał magiczny dzięki któremu znajdziecie odpowiednią dla Was osobę. Dzięki temu zaklęciu znajdziecie swoją druga połówkę.

Rytuał na przyciągnięcie partnera

Rytuał na przyciągnięcie partnera

Musicie jednak przestrzegać kilku zasad, zanim rozpoczniecie rytuał:

1. Nie precyzujecie osoby, tzn. nie prosimy o miłość pana/pani X tylko zwracamy się o pomoc w kwestii znalezienia odpowiedniego partnera w następujący sposób: Prosimy o miłość, prosimy o partnera/partnerkę, która będzie nas kochała szczerze i nie wbrew jej woli.

2. Nie powinien Wam nikt w tym rytuale przeszkadzać, tzn. nie wykonujemy go w momencie gdy ktoś może wejść do pokoju, lub gdy musimy z kimś rozmawiać przez telefon.

3. Nie ma znaczenia czy robicie to w ciszy, czy z głośników leci muzyka; ważne by była to muzyka, którą lubicie (może być nastrojowa, a nawet rockowa).

4. Włączony telewizor i telefon komórkowy nie jest wskazany.

5. Musicie się uzbroić w cierpliwość, efekty nie przyjdą od razu, ważne żeby prośba była szczera, a wierzcie mi – warto czekać.

Oto co musicie przygotować:

- wystarczy zwykła świeca, najlepiej w kolorze czerwonym
- na świecy wydrapujecie jakiś symbol mający przedstawić Waszą prośbę (ja wydrapałam parę trzymającą się za ręce ale mogą to być np. dwa serca lub inny symbol)
- zapalamy świecę
- myślimy o naszym życzeniu i skupiamy się na nim
- świecę stawiamy naprzeciw Nas samych
- co jakiś czas pochylamy się nad świecą i wdychamy jej zapach (szczególnie polecam zapachowe świece, bo pobudzają naszą wyobraźnię – szukajcie najlepiej tych z naturalnego wosku, ale może być zwykły podgrzewacz)
- wyobrażamy sobie i wizualizujemy siebie z naszą drugą połówką (przypominam iż rytuał nie działa, jeśli chcemy zdobyć miłość konkretnej osoby!)
- pozwalamy świecy wypalić się do końca

Wierzcie mi, że to zaklęcie działa. Sama je 4,5 roku temu wypróbowałam i jestem zadowolona z efektu. Ważne jest, byście w trakcie rzucania zaklęcia porzucili wszelkie obawy, wasze ideały i skupili się na tym, by była to przede wszystkim osoba, która Was pokocha takimi, jakimi jesteście i ważne byście zdeklarowali, że ta osoba też może na Was liczyć.

Na efekty czeka się różnie, myślę, że to przede wszystkim kwestia tego, by otworzyć się na innych i zaufać przeznaczeniu. Ja na efekt czekałam chyba niecałe pół roku ale było warto - do dziś z moim "wyczarowanym" partnerem jesteśmy parą :)

Wróżba z Tarota, Numerologia dla par, rozwój duchowy i inne porady.


Tarocistka Monika
Telefon Callback (na portalu)
Opłata za minutę połączenia to 2.99 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.MONIKA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068 Koszt SMS to 2.46 zł brutto


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Środa 15.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×