Siła run

Poznaj znaczenie run i wykorzystaj wiedzę o tych wyjątkowych znakach w codziennym życiu - Runa Fehu.

siła run

Runa Fehu oznaczana jest literą F i jest to pierwsza runa otwierająca alfabet starszego futharku.
Symbolizuje bogactwo, dobrobyt, inwestycje, sukces, ale też płodność i nową drogę, nowy cel, nowy sukces.
Runa jest określana jako runa pieniężna, ponieważ znaczeniowo związana jest z materią i obfitością. W znaczeniu wróżebnym oznacza zarówno powodzenie jak i bogactwo materialne, ale również awans i wszystko to, co ma związek ze wzrostem, pomnażaniem. Fehu oznacza też poczucie wartości i zbliżenie się do realizacji swojego  upragnionego celu. Runa często też oznacza władzę lub sprawowanie władzy.

Runa Fehu symbolizuje dwie gałęzie lub dwa rogi krowie. Dosłowne znaczenie Fehu to bydło, ponieważ w przeszłości to ono było symbolem przedstawiającym bogactwo rodziny. Wszystkie należności, długi były wypłacane w bydle, które było miarą wartości i środkiem wymiany tak, jak pieniądz dziś.

Runę Fehu zatem z powodzeniem można stosować jako amulet (ma działanie też ochronne) i umieścić ją można w każdym obszarze, który chcemy wzmocnić. Jako amulet może nam pomóc w biznesie, rozwijając go i pomnażając nasze dobra materialne. Runę można nosić w portfelu, postawić w obszarze partnerstwa czy też rodziny.
Jeśli chcemy by pieniądze były stałym gościem naszego domu można w lewym górnym rogu naszego centralnego pokoju postawić piękny kamień, zielony jadeit i to na nim narysować runę. Runa bardzo dobrze wzmacnia układ immunologiczny organizmu, ale też płodność. Pary pragnące potomstwa mogą taką runę wyhaftować na swojej pościeli lub piżamie. Runę możemy też stosować wizualizacyjnie, wyobrażając sobie dobrobyt, bogactwo i wszystko to czego pragniemy, jako coś co już mamy tu i teraz.

Zastosowań tej runy może być bardzo wiele, więc jeśli Ty chcesz coś pomnożyć, coś Ci nie idzie i chciałbyś koniecznie to zmienić, zapraszam Cię na czat, a udzielę Ci kilku ważnych wskazówek, dzięki którym już na zawsze będziesz szczęśliwy. Pamiętaj los szczęście rzuca, ale nie każdy je łapie. Nie pozwól by ominęło Ciebie!

Tarocistka Agnes
Tarot, Numerologia, Dobrane związki, Rytuały miłosne, doradztwo duchowe.
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3. 69 zł  brutto
Zobacz profil Wróżki tutaj.Dodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 21.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malinka
Zgadzam się kamienie mogą pomóc w wielu życiowych sytuacjach: relaks, talizman, a nawet choroba - jeśli ktoś wierzy. Natomiast przede wszystkim zawsze trzeba MYŚLEĆ i uważać na dziwne oferty wokół - spore pieniądze a przedmioty niekoniecznie ich warte... Tak jak w przypadku EVA HL i tu chcę przestrzec... Poczytajcie: http://eva-hl.pl/
Dodano: 2017-03-08 18:02:06 Zgłoś nadużycie
irenka1
z kamieni uzbieranych nad morzem z"robilam" runy i juz od paru dobrych lat radze sie ich w trudnych momentach
hmmmmm
pomagaja;)
sprobujcie sami
pozdrawiam:)
Dodano: 2012-06-20 07:24:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×