Sprawdź, co cię czeka!

Przedstawiamy horoskop ogólny na październik przygotowany przez wróżkę Mayę.

Sprawdź, co cię czeka w październiku!

Sprawdź, co cię czeka w październiku!Baran

Mars w trygonie do Twojego znaku przyniesie sporo marsowej energii, która zamanifestuje się nie tylko na obszarze partnerstwa, ale także w chęci działania na polu zawodowym. Objawi się raczej harmonijnie, energetycznie, a nie w postaci konfliktów. Doda energii, także w postaci fizycznej odporności. Słońce w znaku wagi sprzyja współpracy i ukierunkowaniu na związki, relacje międzyludzkie, partnerstwo w ogóle – w kwadraturze do słońca w baranie prowokuje zmiany w tej sferze. Wrodzona zdolność inicjowania działania, temperament baranów oraz ich odwaga i aktywność pozwoli im wykorzystać ten czas jako początek czegoś nowego.

Byk

Trygon Wenus w tym miesiącu sprzyja kontaktom towarzyskim, dobrej atmosferze w pracy i w życiu partnerskim. Księżyc w skorpionie w opozycji do Twojego znaku słonecznego skieruje Twoją uwagę na innych ludzi, a relacje z nimi na pewno nie będą  letnie. W koziorożcu, w trygonie do Twojego znaku, cały czas znajduje się pluton. Wprowadza on w życie byków dogłębne zmiany zarówno na polu uczuciowym, jak i materialnym. Nie są one jednak przymusowe, ale harmonijnie odradzające te sfery życia.

Bliźnięta

Słońce w wadze w trygonie do bliźniąt to dobry znak dla wszystkich znaków powietrznych, pod kątem zmian w tych dziedzinach życia, które są ich domenami. Czyli na polu czynności takich jak komunikacja, zawieranie nowych znajomości i rozkwit starych, przeprowadzki, wycieczki, działalność naukowa i towarzyska. Wrodzone otwarcie bliźniąt i zamiłowanie do ciekawych dyskusji znajdzie więc pole do realizacji. Wenus w kwadraturze to możliwość zmian na gruncie partnerstwa lub po prostu nowych perspektyw w życiu towarzyskim.

Rak

Wenus w sekstylu do znaku raka to przypływ uczuć, przejawiający się w konkretny sposób, np. w postaci deklaracji na polu związków, zawierania nowych relacji, budowania solidnego gruntu pod przyszły związek. A już na pewno czas sprzyjający byciu razem, nie samotnie. Nie jest to również zły znak, jeśli chodzi o finanse. Merkury w skorpionie, w trygonie do znaku raka– to znak powodzenia w komunikacji partnerskiej, zawodowej i szeroko pojętej towarzyskiej.  Raki w stałych związkach poczują właściwy sobie spokój w rodzinnym gronie, ponieważ rodzina to miejsce, w którym czują się najbezpieczniej.

Lew

Mars w ognistym trygonie doda wszystkim znakom, którym patronuje żywioł ognia optymizmu, energii i chęci ekspansji w różnych sferach życia, od prywatnego po zawodowe. Dużo energii, ciepłe relacje, chęć tworzenia i realizowania się tak naturalna lwiej naturze to właśnie to, czym będzie się wyróżniał najbliższy czas. Ewentualne zaburzenia w komunikacji, drobne kłótnie, komplikacje w pracy – z powodu merkurego w skorpionie, który jest w kwadraturze do znaku lwa.

Panna

Wenus w znaku panny to czas zdecydowanie owocny na polu uczuciowym, ale także w sferze finansów i wszelkich przyjemności zmysłowych, materialnych. Nie ma mowy o samotności, spędzanie miłych chwil choćby w gronie znajomych to właśnie to, na co wszystkie panny w tym miesiącu mogą liczyć. Księżyc w skorpionie i merkury w skorpionie w sekstylu do znaku panny, który jest znakiem realistów i pragmatystów, skłoni je do konkretnych deklaracji i przekuwania słów w czyny, a pomysłów w to, co namacalne i rzeczywiste.  

Waga

Trygon powietrzny, do którego należy waga, wspomaga w tym roku jowisz w bliźniętach, który wprowadza optymizm, rozwój, sukcesy w komunikowaniu się, a także w zawieraniu nowych obiecujących znajomości. Słońce w znaku wagi to świadome skupienie się na najważniejszych dla wag kwestiach, czyli obcowaniu z innymi ludźmi, nastawieniu na relację z drugim człowiekiem. Nie bez znaczenia pozostaną również sprawy finansowe, wagom sprzyja na tym polu nie tylko w tym miesiącu, ale w ciągu całego roku.

Skorpion

Markury i księżyc w skorpionie to czas intensywnych, emocjonalnych rozmów, spotkań, przemyśleń na temat partnerstwa, skrajnych reakcji. Wenus znajduje się w sekstylu do ich znaku, co tym bardziej zamanifestuje się w postaci konkretnych umów, związków, rzeczowych rozmów i finansowych profitów. Wszystkie te sprawy mogą jednak, znając skrytą naturę skorpionów, rozgrywać się w cieniu, za kulisami.

Strzelec

Mars w strzelcu doda odwagi i zintensyfikuje cechy samych strzelców, takie jak chęć podróżowania, odkrywania tego, co nowe, zaszczepi odwagę i chęć rozwoju. Ognista energia będzie sprzyjać rozkwitowi osobistych i zawodowych relacji, optymistycznemu spojrzeniu w przyszłość, tak właściwym strzelcom. Planeta Jowisz, która patronuje temu znakowi obdarzy ją nie tylko w tym miesiącu, ale i roku: Jowisz przechodzi przez znak bliźniąt w opozycji do strzelca, eksponując właściwości planet natalnych obu tych znaków.

Koziorożec

Wenus w trygonie do znaku koziorożca przyniesie dobrą aurę dla spraw partnerskich i zawodowych. Na pewno będzie sprzyjać również w kwestii finansów. W znaku koziorożca znajduje się obecnie pluton, który dokonuje głębokich zmian struktur i doświadcza zwłaszcza koziorożce, które te konkretne struktury w swoim życiu budują jak mało kto. Księżyc i merkury w sekstylu do znaku, podobnie jak w przypadku panny będzie pragnął konkretnych realizacji uprzednio założonych celów, materializacji swoich własnych wizji.

Wiesz, że na kolory Twoich ubrań dużo mówią o Twojej osobowości? Kliknij tutaj i sama się przekonaj!

114409937c.jpgWodnik

Słońce w znaku wagi, w trygonie do wodnika, skupi uwagę wszystkich znaków powietrznych w kierunku relacji międzyludzkich. Zmiany na tym planie, nowe relacje, konflikty, odnawianie starych, burzenie i budowanie będzie się odbywać w towarzystwie merkurego w skorpionie, w kwadraturze do wodnika. Stąd możliwe zaburzenia w komunikacji, bezkompromisowe zrywanie więzi, ale także idące za tym odrodzenie oczyszczonych już relacji.


Ryby

W tym miesiącu wenus stanie w opozycji do znaku ryb, a ich uwagę zajmą kwestie uczuciowe, pragnienie bliskich relacji, zarówno przyjacielskich jak i partnerskich. Ryby świadomie skupią się również na finansach i tym, co materialne. Merkury w znaku skorpiona będzie sprzyjał intymnym spotkaniom i myślom. Mars w strzelcu w kwadraturze do ryb  opóźni jednak ich działanie, wprowadzi raczej konflikt energii, a nie harmonię. Wrażliwe ryby pozostaną póki co w świecie swoich marzeń i wizji, ale już w przyszłym miesiącu ich działania nabiorą bardziej realnego wymiaru.


Wróżka Maya
Szczegółowa analiza horoskopu urodzeniowego, i dla par. Numerologia kabalistyczna. Zapraszam!
Wyślij SMS o treści: TC.MAYA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 1.23 zł brutto.
Chat na stronie: 0.98 zł/min brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj!

Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 19.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×