Tajemnica zaklęta w liczbach

Niemal każdy słyszał o tym, że liczby w jakiś tajemniczy sposób wpływają na losy ludzi. I tak jest w istocie. Nauką zajmującą się badaniem wpływu liczb na los człowieka jest numerologia. Podstawy numerologii taką jaka znamy dzisiaj, stworzył Pitagoras, słynny grecki filozof, żyjący w IV w p.n.e.

Tajemnica zaklęta w liczbach

Korzenie numerologii sięgają jednak czasów Atlantydy a nawet cywilizacji Lemurii. Wiedzę tę wykorzystywali starożytni Hindusi a także Egipcjanie, Sumerowie, Chińczycy, Fenicjanie, Babilończycy, Chaldejczycy i oczywiście Grecy. Dzisiaj również i my mamy możliwość sięgnięcia do tej ogromnej wiedzy, bo numerologia jest kompleksową i bardzo obszerną techniką, która służy zgłębieniu kosmicznego ładu, a tym samym  natury człowieka.

Numerologię taką , jaką znamy dzisiaj poprzedzała GEMATRIA. Wiedza przyporządkowująca każdemu znakowi alfabetu dwie wartości: dźwięk i liczbę, a dzięki temu nadawała liczbie właśnie, wymiar mistyczny.

Jak pisze znana numerolog, Natasza Czarmińska: "Każda liczba jest symbolem ukrytego prawa odbitego w rzeczywistości fizycznej, wyraża i opisuje formę materii. Jest symbolem ruchu i przemiany, odnoszącym się zarówno do budowy atomu, jak i cykli natury. Życie i forma są wibracją, która może być opisana poprzez liczbę (..)". Zajmując się numerologią obcujemy z symbolami. Liczby i litery jako symbole były postrzegane jako język bogów, i słusznie, bowiem symbole zawierają czystą, boską energię. W systemie numerologicznym przyjmuje się 9 jako bazę cykliczną i opiera się na liczbach prostych : 1,2,3,4,5,6,7,8,9. Są one bazą wiedzy numerologicznej. Jednak aby wykonać prawidłową i pełną analizę numerologiczną należy wziąć pod uwagę podliczby, które podkreślają unikalność osoby lub jej problemu, a także liczby mistrzowskie (11,22,33,44,55) mające znaczący wpływ w portrecie numerologicznym. 

Każda z liczb jest symbolem kosmicznym. Jej energia jest jedna, jednak potencjały - mogą być różne. Zatem to, że ktoś jest numerologiczną np. trójką i znajoma osoba też, absolutnie nie oznacza że są podobne albo jednakowe. Tak nie jest, ponieważ  urodziły się w innym czasie i poddawane są innym oddziaływaniom kosmosu. Szczegółowy portret numerologiczny pokazuje sedno.  Dzięki badaniom numerologicznym sprawdzamy wpływy osobistej wibracji, analizujemy rok osobisty (miesiąc również), obliczamy znaczenie cykli życia i wyzwań życiowych. Analizujemy rolę imion i nazwisk a także przeliczamy jaki i czy są nasze długi karmiczne. Tak jak w codziennym życiu, czy w twórczości, w numerologii posługujemy się specyficznym skojarzeniami.

Do tego aby właściwie zinterpretować kartę numerologiczną,  niezbędna jest zrozumienie istoty liczb, które wyrażają całą złożoność praw ewolucji a także dynamikę ludzkiej psychiki. Jak widać, dzięki numerologii możemy bardzo głęboko wniknąć w los człowieka. Jeszcze raz przytoczę cytat za Nataszą Czarmińską: "Tym, co otwiera kolejne furtki do wiedzy o naturze ludzkiej i zasadach Wszechświata, jest przede wszystkim zrozumienie samego siebie, sensu  swego własnego losu, własnych lekcji do nauczenia w obecnym życiu, swoich ograniczeń i możliwości. Bez tej wiedzy zrozumienie drugiego człowieka jest niemożliwe." 

Dzięki numerologii możemy zbadać przyszłość, zastosować ją w biznesie i życiu codziennym, dobrać odpowiednie wibracje dla ułatwienia ścieżki życiowej. Numerologia to bogata wiedza z której warto skorzystać. W liczbach zaklęta jest magia i warto  uchylić zasłonę tajemnicy. Tych, którzy ciekawi są swojego życia, tego co los im szykuje, zapraszam   do zamawiania portretów numerologicznych a także do wróżby numerologicznej na dany rok.


Portret numerologiczny, wróżba numerologiczna na cały rok i inne porady.
Wróżka Beata
Zadzwoń: 700 588 341
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto)
Wyślij SMS o treści: TC.BEATA. treść pytania do eksperta
pod numer 73068  Koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)
Pełny profil Wróżki zobaczysz tutaj.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 28.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×