Tatiana Okupnik - zodiakalna Panna

Tatiana Okupnik jako zodiakalna Panna to intelektualistka o duszy filozofa. Każdy aspekt życia rozkłada na czynniki pierwsze i zastanawia się, dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej.

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik


Nie ma się co dziwić, że ludzie widzą w pani Tatianie kogoś innego niż osobę, jaką naprawdę jest. Jest bowiem nieco zamknięta w sobie, nie wyraża swych uczuć zbyt wylewnie. Właśnie dlatego zamiary, plany jakie ma zodiakalna Panna są tak trudne do rozszyfrowania przez najbliższe osoby. Ten brak rozładowywania wewnętrznego napięcia jest dla Panny bardzo kłopotliwy. Ale jest to urodzona optymistka, zawsze uśmiechnięta, a swe najskrytsze myśli i uczucia zostawia dla siebie.

Jest to osoba aktywna i ma pewne zdolności do interesów. Może natomiast gubić ją czasami drobiazgowość lub pedantyzm.  Data urodzenia pani Tatiany wskazuje na jej szlachetność zarówno w stosunku do ludzi, jak ogólnie do świata. W portrecie astronumerologicznym w świadomości pokazuje się runa Naudiz. W tym układzie mówi ona o tym, że to osoba godna zaufania i można jej powierzyć swoje tajemnice. Ale to też osoba odważna, pewna tego czego chce. O swoich tajemnicach raczej nie mówi nikomu. Może mieć nawet trudność opowiedzieć swe najskrytsze sprawy najlepszemu przyjacielowi z obawy przed  tym, iż dotrą owe informacje do uszu ludzi, którzy nie powinni ich znać…

Pani Tatiana jest kobietą wrażliwą, ale stojącą trzeźwo na ziemi. Ma dar, urok i wdzięk, który pomaga jej w wielu momentach życia. Ta intelektualistka, chodząca swoimi drogami, może mieć za zadanie odkrycie ścieżki jeszcze nie przetartej, jakiejś nauki; czegoś co zostawi innym, by nie musieli się przedzierać przez trudne, a czasem niemożliwe do przejścia drogi. Szczególnie ze swych umiejętności i możliwości wspierania innych może korzystać około 42 roku życia, gdzie jej pozycja powinna być mocno utrwalona.

Pani Tatiana z życiowych porażek, jak większość Panien zodiakalnych, wyciąga wnioski i stara się nie popełnić więcej tego samego błędu. Jak to zwykle bywa zodiakalna Panna jest wystarczająco uparta, aby trzymać się swych przekonań, a tym bardziej doprowadzić swoje sprawy do samego końca, nawet jeśli będzie to trwało bardzo długo.
W podświadomości tej pięknej kobiety kryją się informacje o tym, że do życia należy przybierać pewne pozy i wspomniana niechęć do dzielenia się swoim życiem osobistym. Pani Tatiana będzie tego dość skrupulatnie pilnowała, by wiele różnego rodzaju informacji nie wypływało na zewnątrz, ponieważ może twierdzić, iż jej życie osobiste to jej sprawa. Tak mogła zostać ta osoba wychowana.

Między 28 a 42 rokiem życia stały, zalegalizowany związek może skończyć się rozstaniem, które nie będzie łatwe. Runa Isa w tym układzie może również mówić o tym, że czasem pani Tatiana może być trudną, upartą osobą, która nie chce, lub nie ma zamiaru nikogo słuchać. Łączy się z tym pewna emocjonalność, więc sytuacje konfliktowe mogą być trudne, a osoby wpływające na jej decyzje mogą zrobić niezły mętlik w głowie. Lecz to kobieta z ogromną intuicją, która posiada zdolność do tego, by działać i podejmować decyzje z poziomów intuicyjnych, zabarwionych wysokimi wibracjami. Korzystanie z tego daru daje otwarcie na pełny sukces w wielu dziedzinach życia.

Światło w portrecie urodzeniowym według numerologii Heyro, to praca z ludźmi lub dla ludzi oraz otwarcie na miłość, nowe doświadczenia wysokiej jakości, które sprawią, że piosenkarka będzie się czuła spełniona. Wkład pracy i efekt to najlepsza zapłata za swe dzieło. Kobiecość i zmysłowość, dbanie o siebie i nie ukrywanie tego pod maską fałszywej skromności, to wielkie atuty pani Tatiany; poniekąd uwodzicielskie (co z pewnością dostarcza w życiu wielu wielbicieli), lecz bardzo naturalne zachowanie dają w efekcie osobę w pewnym sensie dystyngowaną, która szanuje siebie pod wieloma względami. Ktoś taki musi osiągnąć w życiu sukces, czego serdecznie pani życzę!Runistka Agis - zapraszam na wróżbę!
Runy, Karty anielskie, Runy, Twoja analiza karmiczna, analiza duszy i inne porady.
Zadzwoń: 700 788 356
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGIS. treść pytania do eksperta
pod numer 73068 Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.Dodał(a): Karolina Kawecka , Poniedziałek 02.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×