Tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków!

Sprawdź jak rozwiną się Twoje sprawy sercowe w najbliższym tygodniu!

Tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków!

Tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków!
Baran - W miłości oczekujesz absolutnej wierności, ale niekoniecznie z Twojej strony. Teraz masz szanse wyprostować to co zagmatwałeś, a jeśli nie masz nikogo bliskiego przy boku jest duża szansa właśnie teraz by to zmienić... jedyne co musisz zrobić to zamienić świat wirtualny na realny.

Byk - Po mistrzowsku używasz języka ciała by przesłać odpowiednie sygnały. Tym razem za bardzo się zagalopowałeś i możesz zburzyć to co latami budowałeś. Stały związek scalisz tylko poprzez rozsądek i racjonalne rozwiązania. Samotni - dużo się będzie działo, ale jesteście na tyle wymagający, że ten książę jeszcze się nie pojawi.

Bliźnięta - W miłości trochę zamieszania, a prawda jest taka, jaką podpowiada Ci intuicja. W stałych związkach uważaj by zachować granice. Single czeka romantyczna przygoda, a może miłość życia.

Rak - W miłości oczekujesz doceniania Twojej kuchni, boisz się odrzucenia i nigdy nie robisz pierwszego kroku. Jeśli przestaniesz ignorować wady swojego kochanka to poznasz smak szczęścia. Ale by to się zadziało musisz przestać kurczowo trzymać się iluzji. W stałych związkach monotonia, aż nudno.

Kliknij i przeczytaj horoskop finansowy na 2013!

Lew - Bądź ostrożny i nie pchaj się na siłę w nowe znajomości, bo szybko się rozczarujesz. Człowieka trzeba w Twoim przypadku długo poznawać zanim padną decyzje.  Osoby w związkach stałych i zalegalizowanych powinny pomyśleć, jak ożywić swoje życie intymne. Spontaniczny wyjazd rozwiąże jakąś patową sytuację.

Panna - Kiedy się zakochasz tylko to się dla Ciebie liczy, lubisz sprawiać przyjemność obiektowi swoich uczuć. Zapominasz się i wielokrotnie oceniasz sytuację według swoich złudzeń. Kieruj się intuicją,  a dobrze na tym wyjdziesz. Nie unikaj spotkań towarzyskich. W stałych związkach zadbajcie bardziej o siebie i poćwiczcie panowanie nad językiem.

Waga - Lubisz luksusowe otoczenie i kochanka o nienagannych manierach. Często ulegasz pokusie romansu, by podnieść swoje ego na własny seksapil. Jeśli masz partnera /partnerkę uważaj, bo tym razem ta czujność jest wyjątkowo wzmożona. Dodatkowo, zadbaj o porozumienie w kwestiach zarabiania i wydawania pieniędzy. Osoby wolne czeka wyjątkowy tydzień bogaty w nowe znajomości.

Skorpion - W stałym związku zadbaj o porozumienie, często jesteś napięty, co jest już przerażające. Okaż uczucia, jeśli chcesz by w końcu zaczęło się Wam układać. Tylko od Twoich starań zależy, czy uda się oczyścić atmosferę i zaprosić szczęście do Waszej alkowy. Samotni -więcej otwartości i szczerości, a zjednacie sobie przyjaciół. Kto wie co z tego zaiskrzy.

Strzelec - Czeka Cię romantyczna podróż z ukochaną. Upewnij się, że masz ważny paszport. Dla samotnych tydzień nie będzie należał do zbyt przyjemnych. Widać, że niełatwo będzie przyciągnąć uwagę wybranej osoby, a jeszcze trudniej zatrzymać ją przy sobie. Dlatego trzeba pomyśleć nad kluczem do serca wybranki.

Jakim on jest partnerem- kliknij i sprawdź po znaku!

Koziorożec - W stałych związkach czas romantycznych uniesień i przeżyć, czeka Was prawdziwa uczta zmysłów, harmonia. Osoby starające się o potomka niewykluczone, że z podróży wrócą w trójkę. Osoby samotne poznają kogoś intrygującego; osobę dojrzałą, poważną gotową na poważny związek.

Wodnik
- Dużo czasu zajmują Ci nietypowe wypady i krótkotrwałe romanse i tak będzie tym razem. Cenisz sobie niezależność i unikasz trudnych emocji, dlatego trudno Ci związać się z kimś na stałe. Osoby związane węzłem małżeńskim czeka sielanka i prawdziwy miodowy miesiąc, a tam gdzie ostatnio iskrzyło dojdziecie do porozumienia. Atmosfera oczyści się.

Ryby - Szybko się angażujecie i łatwo Was oszukać, zranić.  Może warto popracować nad tym, co działa na Waszą niekorzyść. W stałych związkach partner przejmie część waszych obowiązków, czekają Was romantyczne zaloty i miłe chwile tylko we dwoje, więcej erotyki wzbogaci Wasz związek. Osoby żyjące samotnie czeka tydzień rozrywki, flirtu i romansu. Pamiętajcie, co za dużo to niezdrowo.


Zapraszam do kontaktu! Wróżby z kartami Tarota i inne
Tarocistka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068. Koszt SMS to 3.69 zł brutto.

Profil wróżki znajdziesz na: www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Joanna Szczepan , Czwartek 17.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×