Wakacje marzeń

Znak zodiaku ma wpływ na nasze upodobania wakacyjne. Przekonaj się o tym, czytając swój horoskop. Co ze sobą zabierzesz w tę podróż?

podróże marzeń

Wakacje marzeńBARAN

Niektóre osoby spod znaku Barana lubią gorący klimat, ale dla części która ma jasną cerę i rude włosy taki odpoczynek nie jest wskazany. Ten znak zodiaku jest typem niespokojnym, więc wakacje marzeń to nie te gdzie byś spędzał je na leżąco. Ty lubisz ruch. Strzałem w dziesiątkę będzie urlop ze sportami wodnymi. Ciepły egzotyczny klimat, kraj gdzie są nie tylko świątynie ale i także bazary (lubisz się "obkupić") to raj na ziemi dla Ciebie. Bagaż - pojemny plecak na namiot.

BYK

Dla Byka idealny urlop to ten, gdzie można zażyć świeżego powietrza. Rejs statkiem, gdzie można naprawdę odpocząć, okazja do ubrania się w eleganckie stroje na przyjęciu oraz starannie przygotowane jedzenie to coś co lubisz najbardziej. Wygoda w podróży i komfort jest idealną okazją by zobaczyć nowe, ciekawe miejsca. Nie oszczędzasz wtedy pieniążków. Bawisz się wyśmienicie. Bagaż - koniecznie kosmetyczka.

BLIŹNIĘTA

Idealne wakacje dla Ciebie to tam, gdzie możesz poleniuchować np. wylegując się na plaży. Nie lubisz tłumów, ale kochasz wygodę. Miejsce, gdzie możesz znaleźć wszystko obok siebie: sklepy, restauracje, puby jest lekiem na wszystko. Bagaż - kilka walizek...

RAK

Typowa wakacyjna miejscowość, cała Twoja rodzina w jednym miejscu, wyżywienie we własnym zakresie - Tobie do szczęścia więcej nie potrzeba. Lubisz jak się coś dzieje. Dodatkowe atrakcje: parki wodne, łodzie, posiłek na olbrzymim tarasie wynagrodzą Ci pracowite dni w ciągu roku. Bagaż - zapasowa torba na prezenty.

LEW

Zamiłowanie do przygód masz we krwi. Nie przepadasz za wycieczkami objazdowymi, wolisz lokalne autobusy, gdzie sam na spokojnie możesz wszystko pozwiedzać bez przewodnika. Dodatkowo, jeśli w miejscowości w której będziesz jest targ lub liczne sklepy z pamiątkami dla najbliższych, jesteś w raju. Bagaż - kremy do opalania, karta kredytowa.

PANNA

Lubisz zwiedzać, szczególnie miejsca historyczne. Lubisz odkrywać ciekawe miejsca, lokalne restauracje. Masz wrażliwy żołądek często więc masz z tego powodu problemy. To Tobie jednak nie przeszkadza. Cieszysz się chwilami wolnego, gdy możesz korzystasz z uroków życia. Bagaż - koniecznie apteczka.

WAGA

Pociągają Cię luksusowe hotele. Może spotkasz tam jakieś gwiazdy kina, teatru. To Cię bardzo interesuje. Nie lubisz samotności, więc często zawierasz przelotne znajomości. To oznaka udanych wakacji. Na zakończenie dnia nie pogardzisz małym drinkiem, choć na co dzień alkohol mógłby dla Ciebie nie istnieć. Bagaż - dużo ubrań, duża walizka.

SKORPION

Uwielbiasz bliskość wody. Idealne dla Ciebie miejsce to gorący klimat, gdzie możesz ponurkować, pojeździć na nartach wodnych bądź też polatać na paralotni. Po takim dniu z chęcią udasz się na dyskotekę i podkreślisz swoje mocno opalone ciałko. Kolejny dzień poświęcisz na zakupy i zwiedzanie atrakcji turystycznych danego regionu. Bagaż - duża walizka na ubrania, a jest ich pełno, wszystko jest Ci przecież potrzebne...

STRZELEC

Odpoczywasz w każdym miejscu, nie zważasz na niewygody, by pozwiedzać ciekawe zakątki; nie zważasz na brud, tolerujesz dziwne jedzenie. Jesteś największym wędrowcem. Bagaż - wystarczy Ci mała torba, zawsze możesz coś pożyczyć.

KOZIOROŻEC

Cenisz wygodę. Lubisz hotele, które mają salon fryzjerski, sklepy i inne rozrywki na wypadek gdyby przez cały dzień nie chciało Ci się wychodzić. Uwielbiasz towarzystwo, z chęcią zabierasz ze sobą rodzinę, znajomych na wieczorne wspólne kolacje. Bagaż - koniecznie laptop.

WODNIK

Uwielbiasz klimat małych obozów z dobrze wyposażonymi namiotami. Lubisz przyrodę, zwierzaki i najchętniej byś pooglądał nowe okazy w dziewiczym miejscu. Jeśli jedzenie nie jest za drogie, a standard wysoki Ty z chęcią tam jedziesz. Bagaż - samochód, by pomieścić kupione pamiątki...

RYBY

Lubisz tajemnicze miejsca, próbujesz specjały kuchni regionalnej. Otoczenie morza działa kojąco na Twoją duszę. Z chęcią wybrałbyś się na piękną wyspę i poznawał jej uroki. Bagaż - duże kieszenie w bagażu, by zmieścił się tam i otwieracz do puszek i kilka par butów...


Partnerstwo, miłość i uczucia, rytuały, sennik i inne porady.
Wróżka Xena
Wyślij SMS o treści: TC.XENA.treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł brutto.
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 02.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×