Archanioł Zadkiel - uwolni Cię od trudnej przeszłości

W świecie archanielskim jest Jeden, którego imię oznacza “Sprawiedliwość Boga” i jest uważany za Archanioła nauczyciela, który obdarza Nas ponadczasową wiedzą, jest to Archanioł Zadkiel.

Archanioł Zadkiel – uwolni Cię od trudnej przeszłości

Archanioł Zadkiel – uwolni Cię od trudnej przeszłości

Jego aura mieni się kolorem fioletowego promienia i powiązany jest z czakrą trzeciego oka. Gdy działa ona prawidłowo, nasze zdolności umysłowe są na wysokim poziomie. Mamy dobrą intuicję, prorocze sny, przeczucia oraz rozwija się dar jasnowidzenia. Potrafimy odnaleźć  naszą prawdziwą drogę życiową, we wszystkim dostrzegamy boskość i z nią się jednoczymy.


Jednak gdy czakra trzeciego oka zaczyna działać nieharmonijnie, wiele ulega zmianie. Nie mamy już zaufania do swojej intuicji, nasze wizje stają się negatywne, pełne obaw i lęków, już nie dostrzegamy boskości i nie jednoczymy się z nią. Boimy się o swoją przyszłość.

To jest właśnie czas by wezwać na pomoc Archanioła Zadkiela, gdyż to On oczyszcza nasze myśli z lęków i rozpala w Nas Światło Boskiej Miłości. Należy go wezwać i poprosić jak przyjaciela o oczyszczenie z negatywnego myślenia, gdyż to ono nie pozwala nam obiektywnie spojrzeć na drugiego człowieka, sytuacje, wydarzenia.

Energia Archanioła Zadkiela wspomaga również proces zapamiętywania, nauki, dlatego zaleca się przywoływanie tego Archanioła osobom uczącym się. On to pozbawi Nas lęku przed egzaminami, wzmocni skupienie i uwolni od natłoku myśli.

Z pomocy Archanioła Zadkiela  należy korzystać, gdy mamy problem z wybaczeniem innej osobie, gdy chcemy zerwać więzy przeszłości, czy więzy karmiczne, gdyż jego fioletowy płomień ma moc wypalania niskich energii i karmicznych więzów.

Archanioł Zadkiel  wyostrza naszą intuicję, dlatego prosimy go jeżeli chcemy np. rozwijać dar jasnowidzenia, który rozwija się stopniowo i dzięki jego opiece będziemy mieli pewność, że nasz umysł zacznie odbierać ponadczasową wiedzę.

Z pomocą Archanioła Zadkiela  zaczniemy dostrzegać sens naszego życia, możliwości, poznamy cel naszego wcielenia i zadania z jakimi przyszliśmy na ten świat. Archanioł Zadkiel uzdrawia również nasze ciało, poprzez oczyszczenie naszych myśli, które powodują nasze dolegliwości.

Zwracając się z prośbą o pomoc pamiętajmy o jednym, niech ona płynie z naszego serca, potrzeby duszy a wtedy działanie pozytywne jest pewne.


Zapraszam na wróżbę z kartami Tarota!
Tarocistka ANEZ

Wyślij SMS o treści: TC.ANEZ. treść pytania do eksperta
pod numer 72068   Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Chat z wróżką na stronie: 1.99 zł/min
Zobacz profil Wróżki!
Foto: ThinkstockDodał(a): Bogumiła Grassmann , (aktualizacja: 2017-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×