Choroby znaków zodiaku

Przedstawiamy opisy chorób związane z poszczególnymi znakami zodiaku przygotowane przez wróżkę Agnes.

znaki zodiaku

BARAN  

Możesz zlekceważyć katar, ale bardziej poważne choroby, które ograniczają możliwość ruchu mogą prowadzić do depresji. Możesz cierpieć na bóle głowy i wokół głowy, miewać choroby oczu czy uszu i kłopoty z zatokami a nawet newralgię. Idealne zioła dla Ciebie to: kozłek lekarski, arnika, skrzyp polny.

BYK 

Rzadko przyznajesz się, że chorujesz a to niestety jest powodem Twoich późniejszych kłopotów. Cierpisz najczęściej na  stany zapalne gardła, zaparcia i schorzenia spowodowane tym, ze sobie folgujesz- stąd nadwaga więc dbaj o dietę, o kondycję. Idealne zioła dla Ciebie to: krwawnik pospolity, szałwia i korzeń lukrecji.

BLIŹNIETA 

Przemęczenie nerwowe to potencjalny problem i chociaż rzadko narzekasz, to często masz problemy z gardłem, oskrzelami, kręgosłupem; nierzadko wypadają Ci włosy i masz kłopoty z krążeniem, a jeśli jesteś kobietą to z układem hormonalnym. Idealne zioła dla Ciebie: czarny bez, piołun, głóg i dzika róża.

RAK 

Potrzebujesz dużo miłości i poczucia bezpieczeństwa, a problemy zdrowotne są u Ciebie zwykle z powodu zmartwienia. Często pogrążasz się w melancholii, miewasz niestrawność, katar, kaszel, zaburzenia pokarmowe. Idealne zioła dla Ciebie: koper włoski, majeranek.

LEW 

Lubisz zwracać na siebie uwagę i jak inni Ci współczują... - to jedyna zaleta Twojego chorowania. Cierpisz na różne nagłe choroby, nierzadko na serce i choroby krążenia; nerwy zwłaszcza grzbietowe, ramiona, nadgarstki, nogi i kostki. Idealne zioła: głóg i rumianek.

PANNA 

Często choroba krzyżuje Ci plany, mimo że o zdrowie bardzo dbasz. Cierpisz na problemy z układem pokarmowym, kłopoty ze snem, ale największym obciążeniem dla Ciebie jest zamartwianie się rzeczami, na które nie masz wpływu. Zioła dla Ciebie: siemię lniane, koperek, prawoślaz lekarski.

WAGA 

Zwykle nie narzekasz na choroby, ale lubisz kiedy inni się z Tobą obchodzą  jak z jajkiem. Miewasz problemy z nerkami, oczami, pęcherzem, czasem skórne i bóle pleców. Idealne zioła dla Ciebie to: jałowiec i lawenda, melisa.

SKORPION 

Nierzadko jesteś przepracowany z powodu uporczywego dążenia do określonych celów, dlatego zdarzają Ci się obrażenia ciała; cierpisz też na problemy z organami rozrodczymi, przepuklinę, hemoroidy, górne drogi oddechowe i kręgosłup. Idealne zioła dla Ciebie to: piołun, chrzan, liście jeżyny.

STRZELEC 

Wysportowany, energiczny raczej nie miewasz poważnych chorób, ale lubisz jeść, pić i masz wypadki spowodowane ryzykownym trybem życia i bycia np. doznajesz urazów kończyn. Szybko wracasz do zdrowia. Idealne zioła dla Ciebie: kora dębu, dziurawiec.

KOZIOROŻEC 

Masz konserwatywne podejście do życia ale często się zamartwiasz i przepracowujesz co może powodować czasowe niedomagania; miewasz problemy reumatyczne, z kośćmi oraz skórne. Idealne zioła dla Ciebie: skrzyp polny i mniszek lekarski.

WODNIK 

Masz małą odporność na chłód, wilgoć i zmiany pogody. Jesteś bardzo aktywny umysłowo i możesz miewać kłopoty na tle nerwowym, kłopoty z koncentracją, a u osób starszych żylaki, problemy z krążeniem, a także z oczami, stawami. Idealne zioła dla Ciebie to: szałwia, mięta, koper.

RYBA 

Bardzo jesteś podatna na depresję, masz skłonność do fantazjowania, uważaj by nie doprowadzić sie również do problemów z alkoholem czy nadużywaniem leków, zwłaszcza w czasie niepewności emocjonalnej. Zanim sięgniesz po tabletkę, czy używkę wypróbuj medytacje, muzykę relaksacyjną, afirmację a zobaczysz, że uspakaja lepiej. Oprócz stanów związanych ze stresem miewasz kłopoty z układem limfatycznym, trawiennym i stawami. Idealne zioła dla ciebie to: melisa, dziurawiec i męczennica cielista.

JEŚLI MASZ PROBLEM I CHCIAŁBYŚ/ŁA WESPRZEĆ SIĘ ZIOŁAMI NAPISZ LUB ZADZWOŃ:


Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES.treść pytania do eksperta
pod numer 73068. Koszt SMS to 3. 69 zł  brutto
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 20.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
milusiaelunia
jestem wagą i faktycznie stwierdzenie o jajku pasuje :) muszę się zaopatrzyć w kosmetyki o zapachu lawendy i melisę :)
Dodano: 2012-02-20 12:37:39 Zgłoś nadużycie
BROSHKA
nawet i by się zgadzało ...:)
Dodano: 2012-02-20 09:17:02 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×