Horoskop miłosny

Chciałabyś dowiedzieć się, co czeka Cię w sferze uczuć w listopadzie? Koniecznie przeczytaj horoskop miłosny przygotowany przez wróżkę Agnes.

Horoskop miłosny

Baran

Dobry tydzień dla spraw uczuciowych. Możesz w tym czasie poznać kogoś kto rozpali Twoje zmysły, a jeśli jesteś już w związku w Wasze relacje zawita powiew świeżości. Poczujesz zauroczenie jak na początku Waszej znajomości i znów zaangażujesz się całą sobą. A miłość rozkwitnie całą pełnią.

Byk

W stałych związkach porozumienie na każdej płaszczyźnie, bardzo się do siebie zbliżycie i relacja będzie aż kipiała energią i optymizmem. Jeśli jesteś singielką na miłość musisz trochę poczekać, przyjdzie nieoczekiwanie pod koniec zimy i zawróci Ci w głowie. Długie wyczekiwanie czasem się opłaca.

WagaHoroskop miłosny

Tydzień przyniesie Ci odrodzenie w stałej relacji, uzdrowisz ją i złapiesz wiatr w żagle. A partner wreszcie poczuje się kochany i doceniony. Single: tylko teraz szansa na poznanie kogoś interesującego, na miłość jakiej nigdy nie doświadczyliście. Unikać należy krótkich romansów w nich nie znajdziecie szczęścia.

Bliźnięta

W miłości unikaj dwuznaczności i tendencji do koloryzowania, a unikniesz nieporozumień z ukochaną osobą. Coś może Ci się wymykać spod kontroli, więc panuj nad emocjami i nie oceniaj nikogo pochopnie. Dla samotnych weekend przyniesie nowe zmiany. Niewykluczone spotkanie na które już długo czekasz i które wniesie piękną niespodziankę.

Rak

Poznasz kogoś, kto odmieni Twoje życie, wniesie w nie nową energie i dużą dozę optymizmu. Wchodząc w tę relację pamiętaj, że już nic nie będzie takie samo. W stałych związkach poprawa relacji, ale Ty musisz określić czego chcesz - przejąć inicjatywę i zaskoczyć partnera.

Lew

Musisz  przemyśleć co zrobić by utrzymać swój ekscytujący związek, a wtedy  zacznie się układać i druga połowa odwzajemni Twoje płomienne uczucia. Wtedy droga do szczęścia stanie się otwarta. Dla samotnych: w tym tygodniu dopniecie swego pamiętając, że szczęściu trzeba pomóc, a miłość nie zawsze czeka tuż za rogiem. Ktoś niezwykły podbije lwie serce. Decydując o waszym dalszym byciu ze sobą kieruj się sercem.

Panna

Potrzebujesz dużej inwencji ,by oczarować tę ,która zawróciła Ci w głowie. Musisz zabiegać by partnHoroskop miłosnyerka poczuła się kochana i doceniana. W stałych związkach burzliwe chwile będą krótkie a po nich czeka Was namiętny długi… czas i świetnie się będziecie dogadywać. Decydując o dalszym byciu ze sobą kieruj się sercem.

Skorpion

Zrobisz remanent w sprawach uczuciowych i uwolnisz się od patowej nic nie wnoszącej relacji. Może się zdarzyć, że odnowisz relacje z kimś z kim dawno temu coś Cię łączyło. Wasze uczucia na nowo ożyją. Komuś komu bardzo wierzyłaś, a zawiódł daj ostatnią szanse. Tym razem doceni Cię.

Strzelec

W tym tygodniu miłość odmieni Twoje życie. Jeśli jesteś w związku, który Cię wiele kosztuje poważnie zastanów się nad jego ciągiem dalszym. Nie pozwól dłużej się wykorzystywać. Dla samotnych: jest szansa, że spotkasz tę jedyną/jedynego, więc otwórz się na nowe kontakty i znajomości. Kieruj się głosem serca i rozumu, a nie popełnisz drugi raz błędu.

Koziorożec

Jeśli jesteś samotny/a  poznasz partnera o podobnych zainteresowaniach do swoich, niewykluczone że z dużą różnicą wieku, bądź  z innej kultury, a nowa miłość tak Cię pochłonie, że możesz zaniedbać pracę. Zwróć na to uwagę i zachowaj równowagę. W stałej relacji przetransformujecie związek na wyższy poziom.

Wodnik

Tydzień sprzyja flirtom ii zawieraniu znajomości niestety nie na długie lata, ale i tak będą toHoroskop miłosny takie, o których mówi się potocznie: "życie nabiera wreszcie smaku". Co niektóre z Was mogą się zakochać na zabój i planować nawet wspólną przyszłość. W stałej relacji: zbliżycie się do siebie i na długo zagości szczęście.

Ryby

Śmiało możesz zaproponować randkę osobie, która od dawna Ci się podoba. Przeżyjesz piękne chwile, które zaskoczą nawet Ciebie. Będziecie dużo czasu spędzać ze sobą, niewykluczony związek przyszłościowy – w dużej mierze to od Ciebie zależy. W relacji stałej zadbaj o drugą połowę by nie zepsuć uczucia, które Was łączy. Wykorzystaj ten miesiąc na odrodzenie miłości, a już zawsze będziesz szczęśliwy.

Tarot, Biała Magia, Rytuały, Doradztwo duchowe i inne porady.
Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 3.46 zł netto (4. 26 zł brutto)
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS 3.00 zł netto (3. 69 zł z VAT)
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 21.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Ada0000
Do Pana Pani artdecoupage,jeśli to bzdury to po co czytać.Pani Agnes ma dużo zadowolonych klientów na różnych portalach -utrzymuje się tam od kilku lat to o czymś świadczy i nie musi sobie samej wystawiać komentarzy.Szkoda że ktoś zazdrosny i nie uczciwy psuje jej opinie.A horoskop jest ciekawie napisany.
Dodano: 2011-11-24 14:35:02 Zgłoś nadużycie
artdecoupage
Ludzie, co za bzdury!
Pani Agnes niech Pani sama sobie komentarzy nie pisze. nawet mająć zmieniony nick z agnes na klaudiusz i tak widać, że zajeżdza typową samoreklamą . Buuu !
Dodano: 2011-11-22 16:20:29 Zgłoś nadużycie
Klaudiusz88
Nie napisałam Pani że poznałam kogoś tak jak w horoskopie Strzelca.
Dodano: 2011-11-21 18:01:29 Zgłoś nadużycie
Klaudiusz88
Jestem spod znaku Strzelca przyznam się, że nie miałam szczęścia w miłości aż do dziś po rozmowie z wróżką Agnes
odzyskałam nie tylko wiarę w siebie ,ale i energię i motywację do życia.Pani Agnes jestem Pani bardzo wdzięczna. Przedstawiła mi Pani problem w innym świetle niż ja go widzę i to mi dużo dało. Mam nadzieję, że będzie najlepiej dla mnie. Pozdrawiam.
Dodano: 2011-11-21 17:57:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×