Horoskop miłosny 27.10 - 02.11.2014

Sprawdź co będzie się działo w Twoim życiu uczuciowym przez najbliższe dni.

Horoskop miłosny 27.10 - 02.11.2014

Horoskop miłosny 27.10 - 02.11.2014


BARAN

Choć jesteś już w długoletnim związku i dobrze znasz potrzeby swego partnera, o swoich mówisz na końcu. Sprawia to, że zaczynasz czuć się coraz bardziej rozgoryczona swoją relacją. Nadszedł czas na zmiany. Jednak zacznij od zadbania o siebie – gdy poczujesz się piękna, nic nie zachwieje Twoją pewnością siebie. Otocz siebie dyskretnym urokiem.
Śmiało wyjdź do ludzi – szukasz miłości i ją znajdziesz, więc nie bój się zawierać nowych znajomości, chodzić na randki, przyjmować zaproszenia na spotkania towarzyskie. Wśród tego tłumu znajdziesz taką osobę, która zrozumie Twą wrażliwą duszę. Zadbaj o realizację swoich potrzeb.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

BYK
Bywa, że wierność nie jest Twoją mocną stroną, a los po raz kolejny wystawi Twój związek na próbę. Nie wiesz, co uczynić, co zrobić z tym fantem – nowo poznana osoba mocno zapadnie Ci w pamięć, ale przecież Ty jesteś już w związku. Na razie poprzestaniesz na fantazjach, ale boisz się, co przyniesie przyszłość.
Spotykasz na swojej drodze wielu niezwykłych ludzi, a jednak nie udaje Ci się znaleźć tej właściwej. To tylko z jednego powodu – nie robisz nic, by otworzyć się na miłość. Uważasz, że kieruje nią przeznaczenie i właściwa Ci osoba sama Cię znajdzie. Jeśli Twoje serce jest spragnione uczucia – po prostu kochaj.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

BLIŹNIAK

To czas, kiedy Twoja relacja z partnerem będzie przebiegać pomyślnie. Ty zaczniesz bardziej się starać o bliskość między Wami, on chętnie przyjmie Twoje okazywanie uczuć. Tej bliskości brakowało już od dawna. Nie zapominajcie o codziennych spacerach – wspólnie, a nie każde z osobna.
Samotna Pani Bliźniak wie, że nie nadszedł jeszcze czas, by wchodzić w nowy związek – stare rany jeszcze się nie zabliźniły. Nowo poznana osoba mocno przypadnie Ci do gustu, ale będziesz miała wiele wątpliwości, czy to przypadkiem nie będzie stanowiło dla Ciebie lekarstwa na zranione serce.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

RAK

W tym tygodniu Ty i Twoja druga połówka podejmiecie ważne decyzje dotyczące Waszego związku – może to być decyzja o wspólnym zamieszkaniu, budowie wspólnego domu, decyzja o ślubie czy powiększeniu rodziny. Dla Ciebie prognozy na przyszłość będą bardzo pozytywne, ale drogę do szczęście obierz bardziej twórczą.
To tydzień, kiedy będziesz miała w sobie mnóstwo energii, a to sprawi, że ktoś, kogo znasz tylko z widzenia, nabierze odwagi i zaprosi Cię na romantyczną randkę. Będzie radośnie i bezpiecznie, a wybranek okaże się nie tylko przystojny, ale także niezwykle uprzejmy i życzliwy – tylko się nie zakochaj za szybko.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.

LEW

Przed Tobą nie lada wyzwanie – szczera rozmowa o wybrykach Twojej drugiej połówki może zakończyć się kolejnym sporem. W takiej sytuacji zastanowisz się nad przyszłością Waszego związku. Ty lubisz spędzać czas w domu, Twój partner lubi spędzać czas poza domem i trudno go zamknąć w czterech ścianach, tak jak byś sobie tego życzyła. Ustal właściwe proporcje pomiędzy domem a zabawą.
Długo już szukasz swego celu i sensu życia, samotność zaczyna Ci ciążyć i choć wiesz, że ten tydzień niczego nie zmieni, zaczniesz rozmyślać, co możesz zrobić, aby to zmienić. Na Twojej drodze pojawią się nowe osoby, ale jakoś nikt w sposób szczególny nie oczaruje Twego serca.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – Najwyraźniej w Twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

PANNA

Zapowiada się dobry tydzień, pod warunkiem, że nie będziesz rozmieniała się na drobne i szukała dziury w całym, a także będziesz fair wobec swojej drugiej połowy. Jeśli zaś w Twojej głowie tli się myśl o soku w bok, trudno o uczciwość w relacji. Zaplanuj weekend tylko dla Was – to ożywi Wasze uczucia.
Panna bez pary poczuje się niezwykle samotna. W wolnych chwilach oddasz się rozmyślaniom na temat przeszłości oraz swego życia. Dojdziesz do jednego wniosku – że Twoja samotność to wyłącznie Twoja wina, bo Ty sama dbasz o wszystkich, ale nie wymagasz od nikogo, by ktoś zadbał o Ciebie. Zadbaj o nowe znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

WAGA

Jesteś znudzona związkiem, jednak zamiast myśleć o odejściu, otwórz się na nowe emocjonalne doznania ze swoim partnerem. Możesz wprowadzić powiew świeżości do Waszego związku – pomyśl więcej o tym, co możecie robić wspólnie, jakieś hobby, pasje. Naucz się rozpoznawać prawdziwe piękno między Wami. Nabierz dystansu do siebie i do życia.
Nie lubisz już swojej samotności, dlatego też otworzyłaś się na nowe pomysły znalezienia w swoim życiu miłości – choć boisz się początkowych trudności, wiesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a osoba, którą poznasz niedługo, ma wysokie wymagania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA
– Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.

SKORPION


Przeszłość była i minęła. Nie możesz tego zmienić. Między Wami doszło do zdrady – stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który się popełniło, nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił dawno temu i już odpokutował swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze, a wszystko między Wami się ułoży.
Skorpion bez pary odkurzy dawną znajomość. Prognozy, że relację na nowo uda się wskrzesić, są naprawdę świetne – wtedy oboje byliście w związku i nic między Wami nie wyszło, teraz oboje jesteście samotni, więc zadbaj o to, by doszło do spotkania, a nie tylko rozmowy telefonicznej.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Osoby samotne mają szansę przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.

STRZELEC

Strzelec, który jest już w długim związku, poprawi wspólne relacje. Wróci namiętność, radość i optymizm, a dzięki temu z wiarą podejmiecie poważne decyzje dotyczące Waszej przyszłości. Być może zdecydujecie się na powiększenie rodziny lub ślub, jeśli jeszcze ta sytuacja Was nie dotyczy. Dostaniesz od partnera to, czego pragniesz.
Strzelec bez pary pozna osobę, z którą nic nie jest pewne i nie ma utartych metod działania, a także nie obowiązują żadne reguły. Nowo poznana osoba zechce szybko zaciągnąć Cię do łóżka i jeśli nie szukasz przygody, tylko miłości, zrezygnuj z tej znajomości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Dla osób, które są obecnie w związku, obecność tych Aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość.

KOZIOROŻEC

W związku nastąpi ożywienie uczuć – od swojej drugiej połowy usłyszysz wiele miłych słów i wzruszających komplementów, dzięki czemu odzyskasz wiarę w miłość między Wami. Teraz zamiast myśleć o rozstaniu, skupisz się na swoim rozwoju i karierze. Wiara w siebie i akceptacja swego losu przyniosła efekty.
Samotny Koziorożec ma szansę przeżyć bardzo romantyczną przygodę – z góry wiesz, że to będzie tylko przygoda, ale osoba, która będzie zabiegała o wejście z Tobą w tę namiętność, bardzo przypadnie Ci do gustu. Odważysz się zejść z utartej ścieżki.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

WODNIK

Zabiegasz o to, by bliska Ci osoba nie dowiedziała się zbyt dużo o Twojej przeszłości, jednak skrywanie tajemnicy nie pozwoli Ci zbudować relacji pełnej otwarcia i szczerości. To dobry moment, żeby poruszyć ten temat – być może nie zakończy się to zdenerwowaniem ani negatywnym konfliktem.
Samotny Wodnik nie za bardzo ma ochotę na miłosne podboje – osoba, na której skupiłaś swoją uwagę, nie odwzajemnia w ogóle Twojej adoracji. Może czas sobie odpuścić i poszukać nowego obiektu westchnień? Zastosuj metodę małych kroczków, bywa bardzo efektywna.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

RYBY

Nieobecność Twego partnera w tym szczególnym dla Ciebie czasie będzie niosła konieczność przemyśleń na temat przyszłości Waszego związku. Rozważania, co ważniejsze – rodzina czy jego praca, będą stanowiły sens tego tygodnia. Obudź w sobie chęć do działania.
Samotna Ryba będzie pełna spokoju. Poczujesz, że Twoja życiowa droga zmierza ku stabilizacji, dzięki czemu łatwiej będzie Ci znaleźć kogoś do pary, z kim stworzysz pozytywną relację. Kogoś, kto będzie nie tylko dobrym kochankiem, ale też dobrym przyjacielem.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi w powietrzu.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 27.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Czy gdzieś są kursy uczące otwierania się na miłość.Ba-nia-lu-ki.Jak ma ci się coś pięknego przydarzyć,to i w szafie cię spotka,w której będziesz się ukrywać
Dodano: 2014-10-31 00:00:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×