Horoskop miłosny

Poznaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

horoskop love.jpg

Horoskop miłosny


Baran: Mnóstwo nowych znajomości, nowych wrażeń i skrajnych emocji. Twoje uczucia będą testowane. Przeczekaj tę niekorzystna aurę i nie stawiaj długiej relacji na ostrzu noża. Wasze ścieżki niebawem się wyprostują.

Byk: Nowa znajomość może nie wytrzymać próby czasu; jeśli nadal będziesz bawić się uczuciami  to zapłacisz za to rozstaniem, lub w najlepszym wypadku  chwilowym zawieszeniem. W stałe  relacje musisz wprowadzić trochę ożywczej energii.

Bliźnięta: Twoja sympatia wyczuwa, że jesteś zazdrosna i celowo wzbudza w Tobie niepokój, nie zawieszaj tej relacji bo odnajdziecie się na nowo. Po chwilowej zabawie zapanuje harmonia.

Rak : Wzrośnie ciśnienie w Twojej relacji, uważaj by nie wdać się w romans. Ścierania w związku są chwilowe, możecie mieć nawet ciche dni… ale po nich zaświeci słońce. Daj więc trochę wolnej przestrzeni partnerowi. Wspólna kolacja Was na nowo zbliży.

Lew: Zapragniesz zmian i wszystkiego od nowa; niewykluczona podróż i miłość w podróży. Zakochasz się w osobie innej narodowości i egzotycznej kulturze. Uczucie będzie wzajemne.

Panna: Możesz nie oprzeć się pokusie i wdać w niebezpieczny romans czym swój związek wystawisz na próbę. Natomiast, jeśli przeczekasz czas, kiedy przestaniecie mówić "innymi językami" w Twoje życie zajrzy słońce. Wspólny weekend na nowo rozpali zmysły.

Waga: Wyjdziesz z kryzysu na prostą. Usuń tylko z telefonu i życia niepotrzebne osoby. Nie warto burzyć dotychczasowego szczęścia dla chwilowej przyjemności. Na fochy partnera najlepsza romantyczna kolacja. Odzyskacie na nowo siebie; zaufaj w siłę afrodyzjaków.

Skorpion: Kontroluj co i komu mówisz, nie słuchaj też osób trzecich a unikniesz życiowej burzy. W rozmowie z partnerem postaw kropkę nad i, wypowiedz w końcu to, czego pragniesz, jeśli chcesz by Wam się ułożyło.

Strzelec: Przed Tobą wirtualny flirt z cudzoziemcem, ale też dużo imprez i nowych znajomości. Uważaj by nie przegapić tej właściwej osoby. Ty też możesz się zakochać.

Koziorożec: Przełom w Twoich uczuciach. Nie wahaj się, kup kwiaty, pierścionek i oświadcz się jej. Łączy Was  piękne uczucie a cierpliwość wybranki na przysłowiowym  włosku, więc nie pozwól jej poddawać w wątpliwość Twojej miłości.

Wodnik: Uczuciowe tornado, zerwiesz stare relacje  bez żalu a oddasz się w pełni nowemu uczuciu. Niewykluczone, że to ktoś z lat młodzieńczych. Poznasz smak miłości od pierwszego wejrzenia. Warto iść za głosem serca.

Ryby: Możesz niestety zostać zraniona lub oszukana. Uważaj komu oddajesz serce, uważaj na osoby mające konflikt z prawem; omijaj takich szerokim łukiem bo narobisz sobie kłopotów. Serce zabije mocniej i z wzajemnością  dopiero w wakacje.

Jeśli chcesz poznać swój osobisty horoskop zapraszam do kontaktu:Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3.69 zł  brutto
                   Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Karolina Kawecka , Wtorek 26.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×