Horoskop miłosny 10-17.02

W tym tygodniu święto zakochanych, sprawdź czy i Ty będziesz je celebrować!

Horoskop miłosny 10-17.02
Horoskop miłosny 10-17.02
Koziorożec

Bardzo pozytywny okres w miłości. Układ planetarny wróży nieoczekiwaną poprawę stosunków w stałych relacjach, możliwe dodatkowe nowe znajomości. Koziorożce staną się uwodzicielskie i żądne nowych układów. Bardzo udany okres pod względem towarzyskim, dobry okres na wszelką wspólną rozrywkę.
Dla osób samotnych to doskonały okres na dużo nowych znajomości, flirty, romanse a nawet szukanie osób na stały związek. Wasze nowe kontakty będą utrzymane przez dłuższy czas. Dla Koziorożców korzystny układ planetarny panuje obecnie z Bykami. Warto teraz zmienić sposób ubierania się, fryzurę.


Wodnik
W stałych relacjach sytuacja neutralna, aczkolwiek z perspektywami na odnowienie uczucia i renesans w związku. Odpowiednim podejściem da się rozładować złe emocje i załagodzić wszelkie złe sytuacje.Znaczna poprawa samopoczucia oraz poprawa w kwestiach intelektu dają ogromne pole do popisu. Ogólnie jest to okres neutralny w stałych relacjach.
Bardzo dobry okres dla poszukujących nowych partnerów/partnerek. Może dojść do nawiązania udanych relacji w dalszej perspektywie czasu. Okres ten warto wykorzystać towarzysko.
Korzystne dla osób spod znaku Wodnika są układy z osobami spod znaku Byka, Barana, Wodnika.


Ryby
Wasza naiwność może doprowadzić do wielu rozczarowań, należy dobrze dobierać partnerów/partnerki. Pojawi się sporo niedomówień, pomówień sporów, należy wystrzegać się fałszywych znajomych.
Z początku tygodnia może się pojawić sporo niedomówień. Znaczna poprawa relacji stałych a także poprawa stosunków przyjacielskich. Owy okres warto wykorzystać towarzysko.
Dla samotnych dobry okres na szukanie nowych partnerów/partnerek - mogą pojawić się flirty głównie z osobami spod znaku Lwa i Skorpiona. Ten tydzień ukazuje pozytywne układy z Rybami i Bliźniętami (z korzyścią dla osób spod znaku Barana).


Baran
Bardzo emocjonalny okres dla Baranów, ale też duże szanse na poznanie partnera lub partnerki odpowiadającej Baranom seksualnie. Progresja w stałych relacjach (zdecydowana ale stopniowa poprawa w stałych związkach jak i wolnych układach), możliwe romanse i wiele nowych znajomości.
Nie warto zbytnio się angażować bez dokładnego zapoznania nowej miłości, gdyż mogą się pojawić rozczarowania. W tym okresie osoby spod znaku Barana staną się bardzo uczuciowe i przyjazne, a nawet szczodre. Bardzo dużo pozytywnej energii będzie w osobach spod znaku Barana w tym okresie (rozpoczyna się okres w którym będzie następowała u was poprawa w każdej dziedzinie życia). Dla osób samotnych głównie flirty - nic zobowiązującego. Okres neutralny towarzysko. Szczególnie dobrymi układami mogą być układy z osobami spod znaku Lwa.


Byk

Byki będą w tym okresie szczególnie pozytywnie nastawione, pracowite, pełne nadziei, otwarte na nowe uczucia, jak i znajomości a jeśli chodzi o stałe relacje stopniowa poprawa. Duża szansa na ożywienie relacji, poznawanie nowych osób. Okres dobry na spotkania towarzyskie, ale należy być mniej ufnym, podchodzić do znajomości z początku z dystansem.
Dla samotnych jest to okres dobry na poszukiwania, dużo nowych znajomości oraz flirtów, dobre układy (z korzyścią dla Byków) z Koziorożcami, Wodnikami, Baranami oraz Rybami i duże szanse z nimi na rozwój znajomości. Duże szanse na odnawianie starych znajomości, a nawet powrót do partnerów/partnerek z przeszłości.
Okres sprzyja spotkaniom towarzyskim. Byki lubią obdarowywać innych nie tylko dużym uczuciem ale też prezentami-i w tej kwestii należy się ograniczać i dawać te prezenty tylko osobom, które są tego warte.

Kliknij i dowiedz się jak najlepiej pomalować się na walentynki!

Bliźnięta
Bliźnięta będą pełne energii w tym okresie, nastąpi znaczna poprawa w stałych relacjach - ożywienie uczucia, dobry okres na poważne rozmowy, więcej będzie w was odwagi oraz ożywienia znajomości i starych kontaktach, jak i pojawią się nowe znajomości.
Wszelkie złe sytuacje, które były w stałych relacjach zamienią się w same dobre odczucia. Jest to okres, w którym wasze relacje będą przeżywały ożywienie - ale wymaga to od was dużo inicjatywy.
Dla samotnych, duże szanse na udane relacje stałe i jak i wolne układy. Bardzo duże opcje na udaną relacje z osobami spod znaku Koziorożca, Lwa i Ryb (z korzyścią dla Bliźniąt).
Należy zintensyfikować wyjścia we wszelkie duże skupiska ludzi, a głównie miejsca rozrywki. Będzie to dla was radosny okres pełen pozytywnej, nowej energii.


Rak

Raki staną się bardzo uczuciowe, chętne do poszukiwania prawdziwej miłości. W tym okresie będziecie poszukiwać osób, które będą w stanie was zrozumieć; mniej będziecie zwracać uwagę na powierzchowność.
Duża szansa na uzdrowienie relacji stałych jak i poprawa w znajomościach, mogą się pojawić romanse, ale w stałych relacjach należy uważać aby nie doszło do eskalacji sporów, należy postępować ostrożnie. Szansa na romanse głównie z osobami spod znaku Lwa, Skorpiona, Ryb. Duże szanse na znajomości z wieloma osobami i znakami, poza Wagami, Baranami.
Dla osób samotnych bardzo dobry okres na udane relacje, a nawet na znalezienie partnera/partnerki na dłuższy okres lub stały związek.
Bardzo dobry okres pod względem towarzyskim, należy ten czas dobrze wykorzystać.

Co wiesz o walentynkach?- Kliknij!

Lew

Lwy zapragną uczuć, ale także podbojów. Staniecie się bardziej kreatywni/kreatywne i wasze otwarcie na nowe znajomości znacznie się nasili. Z początku tygodnia w waszym życiu pojawi się chaos (w uczuciach również. Jest to skomplikowany okres dla Lwów, dużo sporów a nawet możliwość doprowadzenia do rozstania (mimo iż wasze intencje są dobre), dlatego należy zastosować dyplomację. Możliwe nowe znajomości (ale nic trwałego z tego nie wyjdzie).
Ogólnie dosyć nerwowy okres, należy starać się zrelaksować tak, aby nie dokonywać błędnych decyzji. Możecie spotkać wiele negatywnie nastawionych egoistycznych osób.
Należy dobrze zastanowić się nad wszelkimi romansami gdyż mogą nie być to układy dające satysfakcję na przyszłość.
Będzie w was narastać chęć do dominacji w relacjach oraz nowych znajomościach, ale to się wam może nie udać gdyż układy planetarne i ich wpływ pokrzyżuje wam plany; wasze próby dominacji będą powodowały powstawanie sporów.
Duże szanse na nowe udane relacje głównie z osobami spod znaku Raka, Strzelca, Byka, Panny, Barana (z korzyścią dla lwów). Dla samotnych, bardzo dobry okres na nowe znajomości; należy dobrze korzystać z czasu i chodzić na wszelkie spotkania, imprezy.


Panna
Panny staną się wyjątkowo zaborcze, dominujące, żądne uczuć. Osoby spod tego znaku głównie będą chciały poszukiwać stałych relacji. Pojawi się chęć do utrwalenia stałych układów.
Będzie to bardzo spokojny okres raczej mało towarzyski, ale kontakty ze znajomymi będą się poprawiać, wiele sporów zostanie załagodzonych. Zapanuje dobry nastrój, oraz pozytywne relacje w stałych układach. Pojawią się też nowe znajomości, możliwe nawet że owe układy będą utrzymane przez dłuższy okres (głównie z Rakami, Bykami, Lwami). Dobry okres dla samotnych na poznawanie stałych partnerów/partnerek; są szanse na uczucia jak i na przelotne relacje. Należy dobrze wykorzystać ten okres i korzystać z życia, starając się zawierać nowe znajomości.
Dobre układy z osobami spod znaku Koziorożca i Lwa (z korzyścią dla osób spod znaku Panny). Znacznie lepsze samopoczucie od środy oraz więcej optymizmu i sukcesów w miłości.

Waga
Należy zerwać z przeszłością i porzucić wszelkie nieudane stare znajomości. Wagi będą otwarte na wszelkie nowe znajomości (staną się bardzo społeczne, pojawi się u nich nawet kreatywność i chęć do obdarowywania uczuciem i nie tylko uczuciem.
Bardzo dobry okres na spotkania towarzyskie. Poprawa w stałych relacjach jak i w dorywczych znajomościach, możliwe nowe znajomości.
Dla samotnych jest szansa na nowe uczucie lub przelotne znajomości, z tym że może to wymagać dużo zaangażowania aby powstała trwała relacja.
Dobry okres na poznawanie osób spod znaku Byka, Lwa, Skorpiona (z korzyścią dla Wag).

Kliknij i przeczytaj kiedy powinien być ten "pierwszy" raz?

Skorpion

Skorpiony będą zorientowane na poszukiwanie nowych kontaktów, nowych osób, będziecie jednak zbyt poważnie traktować nowo poznane osoby, co może doprowadzić do zawodów miłosnych. Będzie wzrastać w was zazdrość. Stagnacja w związkach, aczkolwiek sytuacja będzie się poprawiać z końcem tygodnia. Dobry okres na wchodzenie w relacje z osobami spod znaku Byka, Wagi, Skorpiona i Raka (z korzyścią dla Skorpionów). Dla osób w stałych związkach najlepiej w tych związkach pozostać i nic nie zmieniać jak na razie.
Dla singli może być to trudny okres na zawieranie nowych znajomości, należy ten okres przeczekać lub szukać osób spod znaku Byka lub Raka - z nimi jest szansa na przelotną znajomość.
Okres raczej neutralny towarzysko - nie za wiele będzie się działo.

Strzelec
Wzrastać w was będzie energia, pożądanie; głównie kobiety spod znaku Strzelca będą organizować wiele intryg, pojawi się sporo flirtów i szans na udane przelotne znajomości.
Mimo to będziecie próbować szukać osób, które was zrozumieją, ale powierzchowność będzie dla was również ważna. Progresja w uczuciach, głównie w stałych relacjach, ale też szansa na ożywienie ich jak i na ożywienie starych kontaktów i niewiele nowych kontaktów. Dobry czas na rozrywkę, bardzo sprzyjający poznawaniu - będą efekty tych działań ale nie do końca zadawalające.
Duża szansa na nowe znajomości, nowe stałe relacje lub przelotne układy głównie z Bykami, Skorpionami, Rakami, Wodnikami. Większe powodzenie. Postępująca poprawa nastroju. Szansa na bardzo udane stałe relacje z osobami spod znaku Strzelca, Byka, Skorpiona, Lwa.Tarot, biała magia, rytuały i przesłania aniołów; doradztwo duchowe.
Wróżka Nina
Zadzwoń: 700 488 338
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.NINA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068   Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz na wizytauwrozki.plDodał(a): Joanna Szczepan , Czwartek 14.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×