Horoskop miłosny 14.07 - 20.07.2014

Jak zapowiada się ten tydzień pod względem miłości? Sprawdź żeby los Cię nie zaskoczył. Chyba że lubisz niespodzianki!

aaaaaa.jpg

Horoskop miłosny 14.07 - 20.07.2014


BARAN
Sytuacja, która pojawiła się w Twoim związku nie jest łatwa. Swoją drugą połowę obdarzasz owszem głęboką miłością, ale pojawił się ktoś jeszcze, kogo darzysz szczerym uczuciem przyjaźni i widać, iż często zastanawiasz się, który z nich jest dla Ciebie ważniejszy.
Samotny Baran będzie wyjątkowo pewny siebie, a w miłości towarzyszyć Ci będzie siła przebicia, więc jeśli teraz odważysz się zauroczyć osobę, która już jakiś czas temu wpadła Ci w oko, to dopniesz swego.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA - Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

 

BYK
To, co się dzieje między Wami nie zmierza w dobrym kierunku. Kryzys, który przeżywacie od jakiegoś czasu nie znajduje rozwiązania. Nie wiesz już, jaką taktykę obrać by wyjść z tej zawiłej sytuacji. Może warto iść po poradę kogoś doświadczonego np. skorzystać z terapii dla dwojga.
Samotny Byk może liczyć na szczęśliwe chwile w miłości. Będziesz obdarzona wyjątkowo silnym magnetyzmem i przyciągniesz do siebie nie jedno zbłąkane serce, tylko pamiętaj o właściwym dokonaniu wyboru.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

BLIŹNIAK
W związku wystartujesz z nowymi pomysłami by ponownie ożywić uczucia między Wami,  jednak cokolwiek robisz przynosi to poprawę, ale na krótką metę. Jeśli tak dalej pójdzie to wiesz, że Wasze partnerstwo nie ma szans na kontynuację w następnych latach.
Jeśli do tej pory nie znalazłaś swojej połowy przed Tobą pozytywne chwile w miłości, uda Ci się poznać ciekawe osoby a wśród nich pewien przystojniak, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Warto podjąć wyzwanie by poznać go bliżej.
ANIOŁ TYGODNIA- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

RAK
Twój związek nie jest zbyt równy dla obu stron.  Uważasz, że Twój partner dużo wymaga, dużo bierze ze związku, nie dając wiele w zamian. Postanowiłaś, że nadszedł odpowiedni moment by to zmienić i zaczniesz od ubiegania się o swoje prawa.
Samotny Rak przypomni sobie osobę, która dawno temu zawróciła mu w głowie i teraz znów zechcesz nawiązać z nią bliską relację. Nie wiesz tylko, że ta osoba dawno już żyje swoim życiem.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA-Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki. Uwierz, że właśnie teraz tworzysz swoje nowe, lepsze życie.

LEW
Od dłuższego czasu, ze swoją połową prowadzisz bezsensowny spór, który nie niesie ze sobą niczego dobrego. Żadne z Was nie ma racji i nikt z Was nie jest winy zaistniałej sytuacji, ale też nikt nie chce się do tego przyznać. W tym tygodniu nie rozwiążcie sporu ani nie nastąpi poprawa nastroju w Waszym związku.
Samotny Lew musi uważać by nie wpaść w sidła miłości nieodpowiedniej dla siebie osoby. Może i on pozornie jest bardzo interesujący, ale to człowiek, który jeśli coś daje w relacji z drugą osobą, czyni to przed wszystkim z myślą o sobie.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PRZEMIJANIA-Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się z tobą ciągnąć od wielu lat.

PANNA
Między Tobą a partnerem zapanują dobre stosunki. Wykażecie wobec siebie więcej zrozumienia i cierpliwości, a wzajemne żale pójdą w nie pamięć. Razem podejmiecie ważne decyzje dotyczące Waszej wspólnej przyszłości, choć droga do ich realizacji jest długa i trudna. Ty wierzysz, że dacie radę.
Samotna Panna na swojej drodze spotka człowieka, z którym będzie miała szanse na stworzenie stałego i odpowiedzialnego związku, gdyż ta osoba tak jak Ty, nie pragnie namiętności a stałego, solidnego i wytrwałego przytulnego gniazdka dla dwojga.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ MIŁOŚCI-Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

WAGA
Wybranek Twego serca bardzo Cię zawiódł w ostatnich dniach. Towarzyszą Ci łzy i cierpienie, ból w sercu, którego nie daje się ukoić. Pamiętaj, że niekiedy bolesne doświadczenia mogą wyjść człowiekowi na dobre. Potrzeba też czasu na zabliźnienie ran zadanych przez partnera.
Waga bez pary pozna osobę, która ją bardzo zainteresuje. Zaczniesz dopatrywać się w niej samych plusów a swoje życie skupisz na poznaniu jej bliżej. Pamiętaj tylko by nie przymykać oka na jego wady.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY ŚWIATŁA-Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest bliskość siebie.

SKORPION
To bardzo szczęśliwy okres dla Waszego związku. Wiele radosnych chwil podkreśli harmonię Waszej relacji, a jeśli jesteście na etapie planowania rodziny to podejmiecie decyzję o jej powiększeniu i szybko zabierzecie się do pracy.
Samotny Skorpion, który już wcześniej kogoś poznał poczuje, że cały ciężar odpowiedzialności utrzymania i rozwijania znajomości spada na nią., Zaczniesz się zastanawiać, że jeśli druga strona nie wykazuje zbytniego zainteresowania to czy dalsza kontynuacja znajomości ma sens.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

STRZELEC
Wyjdziesz z inicjatywą wybaczenia i naprawienia błędów, wyjaśnienia narosłych konfliktów, wiesz, że tak dalej być nie może a ciche dni zaczynają Ci przeszkadzać, zwłaszcza, że przed Wami przyjemny wyjazd na urlop i chciałabyś wyruszyć w dobrym nastroju.
Strzelec bez pary nie będzie skupiał się na szukaniu miłości a rozwijaniu własnej osobowości, nie pożałujesz pieniędzy na pobyt w SPA, znajdziesz też interesujące dla siebie pasje, nie chcesz wchodzić w związki tylko po to, by nie być samej.
ANIOŁ TYGODNIA –ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

KOZIOROŻEC
To czas, kiedy Ty i Twoja połowa odczuwacie silne oddalenie się od siebie, czujesz, że nie ma już tak silnych uczuć, jakie łączyły Was w przeszłości, uznasz, iż to odpowiedni moment by wprowadzić powiew świeżości do Waszego związku, wspólne kolacje będą idealnym początkiem zmian na lepsze.
Samotny Koziorożec pozna w czasie wyjazdu interesującą osobę, ale od samego początku ocenisz ją zbyt krytycznie, działając w ten sposób zaprzepaszczasz swą szanse na miłość. Bądź bardziej tolerancyjna i otwarta.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SIŁY -Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.

WODNIK
W Waszym związku pojawią się bardzo pozytywne zmiany, miłość uzyska dla Was nowe znaczenie, zacznie być przeżywana tak jak, powinna, co bardzo korzystnie wpłynie na dalszą przyszłość między Wami, jeśli jeszcze nie łączy Was wspólne zamieszkanie teraz to się zmieni.
Wodnik bez pary będzie prowadził bardzo intensywny tryb życia, jesteś na urlopie i codzienne wyjścia wcale Cię nie zmęczą, jednak wśród tłumu ludzi, nie pojawi się nikt, kogo będziesz chciała zatrzymać przy swoim boku na dłużej.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA-Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

RYBY
Długo szukałaś idealnego partnera i od długiego czasu wydawało Ci się, że taki właśnie jest u twego boku, teraz, gdy partner postanowił wyjechać do pracy za granicę, opuszczając rodzinę na długie miesiące czujesz się oszukana i żadne argumenty nie wpływają na zmianę jego decyzji.
Samotna Ryba popadnie w nostalgiczny nastrój, zamiast skupić się na zawieraniu nowych znajomości będziesz wracać myślami do przeszłości, choć wiesz, że nie ma już szans na powrót. To odpowiedni moment, by spakować pamiątki po byłym w karton.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA-Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 14.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×