Horoskop miłosny na 2013 rok!

Przedstawiamy horoskop miłosny dla każdego znaku. Zobacz, co spotka Cię w 2013 roku!

Horoskop miłosny na 2013 rok!

Horoskop miłosny na 2013 rok!


Baran

Zbyt dużo emocji narosło w Twojej relacji, walczysz o władzę w związku a sam kochasz niezależność. Zastanów się czy nie przywiązujesz zbyt dużej uwagi do drobiazgów i to one są powodem Twoich problemów. Uważaj na układy koleżeńskie i znajomości internetowe. Traktuj uczucia innych poważnie. Życie zmusi Cię do selekcji znajomych. Pojawią się nowi, którzy wprowadzą w Twoje życie nową energię. Osoby w związkach muszą pamiętać , żeby komunikować się zawsze z nastawieniem na porozumienie, sprzeczek nie da się uniknąć, ale zawsze trzeba szukać kompromisu. U singli wiosna zaobfituje w nowe znajomości, a kontakty z obcokrajowcami wiele nauczą.

Byk

Wiesz czego chcesz i umiesz zawalczyć o uczucia. W najbliższym czasie odbudujesz to, co kiedyś zostało zawieszone poprzez niewyjaśnione emocje. Poczujesz się bardziej dowartościowany, a swoje relacje zaczniesz budować na mocniejszych fundamentach. Otoczenie i najbliżsi będą Cię wspierać, zmienisz hierarchie wartości i pokochasz siebie. U osób, które pragną powiększenia rodziny właśnie teraz uda się spełnić to marzenie, a wzajemne relacje się zacieśnią, poczujecie ciepło domowego ogniska. Single na brak towarzystwa nie będą narzekać, ale muszą się nauczyć odróżniać miłość od chwilowego zauroczenia.


Kliknij żeby przeczytać dieta a znak zodiaku!

Bliźnięta

Potrzebujesz wsparcia energetycznego. Musisz nauczyć się filtrować informacje, dostrzegać dobre intencje. Kiedy poczujesz się bardziej pewny siebie Twoje życie zacznie nabierać pozytywnych barw. Osoby będące w relacjach partnerskich czeka legalizacja związku, single mają szansę na poznanie miłości w ciepłych miesiącach roku, a osoby będące w związku małżeńskim przełamią kryzys; muszą uważać na słowa i czyny. Rok 2013 sprzyja by zawalczyć o siebie i doprowadzić pewne sprawy do końca.

Rak
Uwolnisz się od patowych, trudnych relacji, otworzysz na czerpanie radości i przyjemności bycia z kimś. Osobą samotnym los na drodze postawi kogoś, kto pokocha ich wzajemnie i wzmocni poczucie wartości, a osoby będące w trudnych relacjach postawią na asertywność i przestaną akceptować bylejakość. Przed wszystkimi Rakami wiele okazji by poczuć smak szczęścia, ale warunek: nie izolujcie się od towarzyskich relacji. Od połowy roku czeka Was wiele towarzyskich spotkań, imprez a wielu z Was poczuje, że to właściwy moment na legalizacje związku. Ustalicie nowe priorytety: z czego zrezygnować, a o co zawalczyć.

Lew

Zbyt mocno wierzysz w bajki i nie zawsze racjonalnie oceniasz sytuację. Przyszedł czas rozliczeń i konfrontacji z prawdą. Odrzuć wreszcie to co Ci przeszkadza i ogranicza, otwórz się na nowe, otwórz serce na miłość. Osoby będące w stałych związkach muszą wykazać się większą lojalnością  i odpowiedzialnością, inaczej czeka Was kryzys. Pamiętajcie o swoich rocznicach i o tym by częściej pobyć tylko ze sobą. Samotni, nie przesadzajcie z tymi flirtami, popracujcie raczej nad tym by zbudować trwałą relację o jakiej marzycie. Od wiosny jesteście w stanie oczarować każdego, ale nie każda relacja zamieni sie w stały związek.

Panna

Bardzo chcesz związku, stabilizacji, ale pamiętaj by racjonalnie oceniać potencjalnych kandydatów, nie daj się zwieść oszustowi matrymonialnemu bo i takiego los postawi na Twojej drodze. Rozpoznasz go po tym, że będzie Cię mamił pięknymi słówkami, później zobaczysz, że one są bez pokrycia. U osób będących w stałych związkach kryzys będzie czasowy, zadbajcie bardziej o swoje wzajemne potrzeby, alkowę. Nauczcie się śmiać, żartować ,nie bierzcie wszystkiego zbyt poważnie, a rok przeżyjecie miło, sympatycznie i bez przewrotów.

Sprawdź jakim on jest partnerem- kliknij!

Waga

Poznasz kogoś z kim zaiskrzy od początku, aż trudno będzie Wam się rozstać –w rozmowach nie widać końca. Już dawno nie spędzaliście tak miło czasu. W stałych związkach nie bierzcie na siebie zbyt dużo problemów innych. Zdystansujcie, zajmijcie się partnerem, przed Wami czas poznawania siebie i odwzajemnianie uczuć. Im bardziej się postaracie, tym więcej miłości dostaniecie od swojej połówki. Niektóre Wagi właśnie teraz scementują swój związek. Dla wszystkich będzie to czas radości i komfortu psychicznego. Wreszcie uwolnicie się od wszystkiego co dotychczas ograniczało Wasz rozwój osobisty.

Skorpion

Czas zakończyć to co ciągniecie od lat, przebaczyć przeszłe winy, przestać plątać się w emocjach, bo to nikomu, ani niczemu nie służy. Najlepszy moment na odbudowanie uczuć w stałych związkach jest właśnie teraz. Przecież wiecie jak powinny one wyglądać i doskonale umiecie o tym rozmawiać, więc dlaczego nie pozwalacie zaprosić ich do swego życia. Praca nad sobą, nad zabliźnieniem się ran i nauczenie się ufności  wprowadzi równowagę w każdą relację. Samotni -zmieńcie harmonogram dnia, jeśli chcecie kogoś poznać trzeba wyjść do ludzi. Najwięcej szczęścia dla samotnych w miłości widać w czerwcu. Zaplanujcie wtedy jak najwięcej czasu w miejscach, gdzie ludzie miło spędzają czas.

Strzelec

W stałych związkach w miłości chaos; jesteś drażliwy, masz humory i bezpodstawne pretensje do partnera. Czas to zmienić, zrobić rachunek sumienia. Bez Twojego zaangażowania i Twojej inicjatywy nic się nie zadzieje. Naucz się Strzelcu kochać bez oczekiwań, a los Ci wielokrotnie wynagrodzi. Warto czasem zaskoczyć czymś swojego partnera, by do Waszego związku nie wtargnęła nuda i rutyna. Osoby samotne czeka miłość w podróży zagranicznej. Stańcie przed tym wyzwaniem i zamieńcie myśli na czyny. Najbardziej sprzyjające Wam miesiące to od lipca do Waszych urodzin.

Koziorożec

Pragniesz miłości jak powietrza i wody, ale czy Ty umiesz okazać uczucia? Byłeś już tyle razy raniony, że teraz zamykasz się na miłość, na prawdziwe uczucie. Zostaw przeszłość bo inaczej nigdy nie pójdziesz do przodu. Jeśli Ty otworzysz serce na innych, oni otworzą na Ciebie i tak zaprosisz uczucie do swojego serca i domu. W stałych związkach zachowajcie ostrożność bo to nie rywalizacja i dominacja scala związek, ale  wspólne spędzanie czasu i wspólne zainteresowania. Zamiast się kłócić o byle drobiazgi, na spokojnie rozmawiajcie z partnerem, ale też uważnie słuchajcie co On ma Wam do powiedzenia-to wasz klucz do miłości w 2013 roku.

Wodnik

Teraz uczucia będą u Ciebie Wodniku najważniejsze, ale sprecyzuj swoje potrzeby, swoje oczekiwania, nie uciekaj od intymności i nie szukaj rozrywek i przygód poza związkiem, skończ z internetowym życiem bo to on Was zgubi. Daj to czego oczekujesz, a zapewne opanujesz obecny kryzys. Pracując nad swoim związkiem jesteś w stanie poprawić relacje z partnerem. Jeśli czujesz ,że wybuchasz ....wróć do rozmowy jak ochłoniesz. Samotni - nie koncentrujcie się na finansach, grach… Dobierajcie sobie przyjaciół dojrzałych emocjonalnie, społecznie i psychicznie. Miłość do Was mocno puka, ale zajęci prozą życia, a niektórzy rozrywkami możecie tego nie widzieć.

Ryby

Teraz będziecie wyjątkowo piękne i przyciągające płeć przeciwną. Niewykluczone, że na chwilę wróci ktoś z Waszej przeszłości…. Nie warto odgrzewać tego co Was łączyło bo nic dwa razy się nie zdarza, a pojawi się po to byście mogły z czystym sumieniem zweryfikować znajomości. Samotni okazji do zawarcia znajomości będą mieli wiele, pojawi się też ten jedyny/jedyna co potrafi się odwdzięczyć tym samym. W stałych związkach widać harmonię i stabilizację. Wam flirty poza partnerem raczej nie w głowie. Co niektórzy powiększą rodzinę, zbudują trwałe więzi zarówno psychicznego oparcia jak i materii innej. Najlepsza passa czeka Was od lipca do września.
Zapraszam do kontaktu!
Tarocistka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068  Koszt SMS to 3.69 zł brutto

Foto: Thinkstock


 


Dodał(a): Joanna Szczepan , Poniedziałek 07.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×