Horoskop miłosny na grudzień

Wróżka Agnes specjalnie dla MilionKobiet.pl przepowiada Horoskop Miłosny na grudzień

Horoskop miłosny na grudzień

Horoskop miłosny na grudzień


Baran - Uwolnisz się od starych zobowiązań, od czegoś co od dawna doskwierał, ale nową miłość znajdziesz dopiero w okolicach wiosny. W stałych związkach kryzys, ale nie pakuj walizki po banalnej wymianie zdań, dąż do kompromisu. Spróbuj okiełzać pragnienie posiadania kogoś na własność bo stąd rodzą się Twoje problemy.


Byk - Dokonasz analizy, podejmiesz wysiłek, pokonasz kryzys i doczekasz się miłych chwil we dwoje. Samotni w okolicach Bożego Narodzenia poznają kogoś kto ich zafascynuje. Uczucie połączy Was trwałe chociaż do poważnych deklaracji do wiosny podchodźcie ostrożnie.


Bliźnięta - Czeka Cię jakieś rozczarowanie partnerem: albo zapomni o czymś istotnym, albo nie zrozumie Twoje zaangażowanie w rodzinę, dom, związek, pracę - musicie na nowo ustalić priorytety. Single czekają miłosne spotkania i fascynujące randki. Zaproponuje Ci podróż ktoś na kim Ci zależy.


Rak - Uważaj na słowa i czyny a przełamiesz kryzys. Widać konsensus i porozumienie. Staniesz się asertywny i pełen inicjatywy co zaprocentuje nie tylko w uczuciach. Samotni bratnią duszę znajdą na wycieczce lub w Internecie. W stałych związkach musicie wyprowadzić nudę z sypialni.


Lew
- Różowe okulary już mocno Cię uwierają. Czy nie czas je zdjąć? W stałych związkach pokonacie kryzys, przez żołądek do serca. Samotni jak zamkną rozdział pt: ILUZJA poznają kogoś na niedzielnym spacerze. Nie tylko są w stanie oczarować każdego, ale przyciągnąć na dłużej, może na stałe.


Panna - Jeśli jesteś w stałym związku czeka Cię fascynujący weekend, z partnerem zbliżycie się na nowo. Samotni miłości na dłużej muszą szukać poza Internetem. Czas grudniowy jest bardzo sprzyjający. Zadbaj o siebie, fryzurę i dobre samopoczucie, resztę da los.


Waga
- Jeśli jesteś wolny czeka Cię zauroczenie. Poznasz kogoś z kim rozmowy będą trwały godzinami. W stałym związku dobre porozumienie uzyskasz  mówiąc o swoich potrzebach i zainteresowaniach. Zorganizuj weekend tylko Ty i Ona, a zachowasz nie tylko stabilność relacji, ale ożywisz namiętność i wyprosisz nudę.


Skorpion
- Możesz mieć teraz problemy w związku wynikające z Twojego skupienia na sobie i wewnętrznych przeżyciach. Popracuj nad tym...Samotnych czekają spotkania, imprezy towarzyskie, na których niewykluczone że coś zaiskrzy.


Strzelec - Ktoś wymaga Twojej bliskości a Ty unikasz tego. Włóż więcej wysiłku a uratujesz związek. Walcz z nałogami bo w większości przypadków one odpowiadają za Wasz kryzys. Single czeka miłe spotkanie towarzyskie, na którym niewykluczone poznanie kogoś interesującego.


Koziorożec - Wyważ pragnienie dominacji i potrzebę wolności. Nie zatrzymuj na siłę tego, co źle funkcjonuje; patowej relacji pozwól odejść. Samotni poznają kogoś jeśli otworzą się na świat realny, chociaż stały związek dopiero w maju to i tak przed Wami piękne randki i chwile we dwoje.


Wodnik - Sprecyzuj swoje potrzeby nie uciekaj od intymności a nie wkroczysz w etap ochłodzenia. Złe nastroje szybko miną. Jeśli jesteś sam otwórz się bardziej na znajomych, nie unikaj spotkań towarzyskich, bo miłość nie czeka za rogiem; musisz wykazać inicjatywę.


Ryby - Nie ulegaj presji innych, sam decyduj jak pokierować swoim związkiem. Samotni poznają kogoś pod warunkiem, że przestaną wieść internetowe życie. Do końca roku wasza sytuacja uczuciowa się wyklaruje. W stałych związkach wspólne hobby i cele zbudują trwałą więź, pamiętaj o tym.

Kliknij i zobacz, czy myślisz magicznie?


Jeśli chcesz poznać swój osobisty horoskop zapraszam tutaj
Wróżka Agnes
Foto: ThinkstockDodał(a): Bogumiła Grassmann , Środa 05.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Lighter
Tak jasne wszytscy znajda swoją milość
Dodano: 2012-12-05 10:51:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×