Horoskop miłosny na Weekend

Zobacz, co czeka Cię w miłości na koniec tego tygodnia, wg wróżki Anny Bell!

iStock_65177841_SMALL.jpg

BARAN

Nie powinieneś, Baranie, odwracać się teraz od bliskiej Ci osoby tylko dlatego, że ma kłopoty finansowe. Ona potrzebuje Twego wsparcia, Ty zaś uważasz, że to jej kredyty i jej problemy, gdyż nie jesteście zalegalizowaną parą. Jednak zastanów się, czy pomoc nie byłaby przełomem w dalszej relacji.

Samotny Baran popadnie w nostalgiczny nastrój. Zamiast skupić się na zawieraniu nowych znajomości, będziesz wracać myślami do przeszłości, choć wiesz, że nie ma już szansy na powrót.

BYK

Jeśli Twoje serce nie bije tak mocno, jak dawniej albo jeśli myślałeś już o zerwaniu, to nie prowadź dalej tej gry. Wycofaj się z klasą. W Twoim otoczeniu jest niejedna osoba, która tylko na to czeka. Nie będziesz sam!

Samotny Byk ma w sobie wiele pragnień o miłości, jednak iluzje, jakie nosi w swojej głowie, nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z jednej strony pragniesz romantycznego uczucia, z drugiej chcesz być w pełni wolna. Tego nie da się pogodzić ze sobą.

BLIŹNIĘTA

Czasem bardzo szybko oceniasz fakty po swojemu i niestety nie zachowujesz ostrożności w swoich osądach, przez co wdałaś się w poważny konflikt ze swoim partnerem. Teraz jest dobry moment, żeby przeprowadzić poważną rozmowę między Wami, a Ty zdecydowanie i wytrwale dochodź do prawdy i oczekuj na sprawiedliwe rozstrzygnięcie.

Samotny Bliźniak skupi się na zdobyciu serca pewnej osoby, która już w przeszłości była z nim związana, jednak czas nie był dla Was łaskawy i jego serce przestało dla Ciebie bić. Teraz zechcesz na nowo ożywić tę miłość między Wami.

RAK

Zwracaj uwagę na swoje uczucia i pamiętaj, że nienawiścią nie można pokonać nienawiści, tylko miłość jest w stanie ją zwyciężyć. Ciągle konflikty z partnerem absolutnie nie poprawią Twojej relacji.

Dla samotnego Raka nadchodzą wyjątkowe dni – będziesz się wzruszać i nie przejmować problemami, na Twojej drodze pojawi się nowa przyjemna znajomość. Razem spędzicie wiele fajnych chwil.

LEW

To moment, kiedy stoisz na rozstaju dróg. Wiesz, że musisz dokonać wyboru, zdecydować się – być w obecnym związku, czy odejść do nowego partnera? To dla Ciebie trudna decyzja, bo tak naprawdę nie wiesz, która droga zaprowadzi Cię do szczęścia. Poradź się kogoś doświadczonego w tej sprawie lub serca i rozumu.

Lew, który do tej pory nadal jest samotny, zacznie zakochiwać się niemal na każdym kroku, jednak będą to uczucia przelotne, gdyż zabraknie Ci cierpliwości na dłuższe podchody i poznawanie nowej osoby krok po kroku. Najchętniej ominęłabyś ten etap i od razu przeszła do sypialni.

PANNA

Jeśli Waszą relację niszczą długi, to już wiesz, że nie macie innego wyjścia, jak podejść poważnie do tego problemu – nie wystarcza już powiedzenie „jakoś to będzie”. Być może nadszedł czas, by podjąć radykalne decyzje dla Was dwojga.

Dla samotnych: Możesz przechodzić przez fazę samotności, a nawet wycofania się z życia publicznego, co jest dla Ciebie trudnym doświadczeniem. Możesz nie czuć się rozumiany w rodzinie, lecz nie martw się, jesteś kochany i już niedługo spotkasz miłość na swojej drodze.

WAGA

W Twoim partnerstwie jest wiele niedomówień i to jest dla Ciebie dosyć krępująca sprawa. Twoja połowa za każdym razem, gdy próbujesz poruszyć ten temat, wpada w złość, czujesz jej wewnętrzny opór i nie wiesz, co z tym zrobić. Czasem lepiej się wycofać.

Waga bez pary w tym tygodniu wcale nie będzie szukała miłości. Skupisz się raczej na własnym rozwoju intelektualnym, ewentualnie zrobisz coś dla własnej przyjemności, np. zaplanujesz weekend w spa. Ale pamiętaj, że miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.

SKORPION

W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz.

Samotny Skorpion może się spodziewać chwil zastoju. W tym czasie warto się zastanowić, czego oczekujesz, do czego dążysz w relacji, jaką osobę pragniesz poznać i czy podążasz w dobrym kierunku? Odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci znaleźć swoje przeznaczenie.

STRZELEC

W Twojej relacji uczucia zejdą na dalszy plan – skupiona na karierze, zarabianiu i dbaniu o siebie, nie masz czasu na miłość. Realizujesz własne ambicje, na co Twoja druga połowa zareaguje pretensjami, że w ogóle o niego nie dbasz. Może ma trochę racji? Myśląc o sobie, nie zapominaj o bliskich.

Dla samotnych: Możliwe, że czeka Cię ekscytujące spotkanie z kimś, kto jest sławną osobistością. Twój wewnętrzny spokój zaburzyć mogą bolesne wspomnienia z przeszłości, które ponownie dadzą o sobie znać.

KOZIOROŻEC

Ten tydzień niesie dla Ciebie radość serca. Uświadomisz sobie szczęście, jakie niesie ze sobą bycie w tym związku, właściwie kroczysz cały czas pozytywną drogą. Mimo upływu czasu nie było jeszcze poważnej kłótni między Wami i razem stawiacie czoła codzienności i jej problemom.

Samotne Koziorożce będą chłodno oceniać nowe znajomości, kalkulować, czy warto angażować się w rozwój relacji, czy lepiej odpuścić. Zamiast pochopnie rezygnować, lepiej przeczekać okres wątpliwości, bo działanie pod wpływem impulsu może sprawić, że stracisz szansę na coś głębszego i poważniejszego.

WODNIK

Wydaje się, że szukasz dziury w całym. Nie masz powodów do narzekań, a jednak sprawiasz wrażenie, że czegoś Ci brak. Wiatru we włosach, wolności, przygody...? Towarzyszyć Ci będzie poczucie niedosytu w związku, uważaj by nie wdać się w romans.

Samotny Wodnik na swojej drodze spotka osobę, z którą najpierw się zaprzyjaźni. Dopiero z czasem z tej relacji ma szansę zrodzić się prawdziwe uczucie. Nie wahaj się prosić o radę i pomoc tej osoby, także w sprawach zawodowych.

RYBY

Ryby będące w związku mogą spodziewać się dobrych wieści w kwestiach materialnych, a to zdecydowanie polepszy relacje w ich partnerstwie. Wspólny wyjazd na nowo rozpali ognistą miłość między Tobą a partnerem. Wasze uczucie już dawno stało się spokojne i wyważone, więc odrobina adrenaliny korzystnie wpłynie na Wasz związek.

Dla samotnych: Możesz otrzymać satysfakcjonujące wiadomości. Jeśli do realizacji swoich celów podejdziesz z pełnym zaangażowaniem, z pewnością osiągniesz sukces, szczególnie, jeśli od miesięcy czekasz na kontakt od kogoś.

Wróżka Anne Bell

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta

pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł brutto.

Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/ 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 16.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×