Horoskop miłosny na weekend od znanej wróżki Anny Bell

Na co w życiu uczuciowym możesz liczyć w ten weekend? Sprawdź!

lovehorosco.jpg

BARAN

Poczujesz się jak gość w swoim domu. Będziesz miał masę spraw do załatwienia na mieście, do przegadania ze znajomymi albo czeka Cię nagła delegacja. Nie będziesz chciał nawet rozmawiać o dodatkowych zakupach, porządkach – co niestety sprawi, że Twoja połowa się na Ciebie obrazi.

Samotny? Nikogo i niczego nie udawaj. Korzystaj ze wszystkich towarzyskich okazji, ponieważ życzliwe planety mogą przyciągnąć w Twoją stronę kogoś godnego uwagi.

BYK 

Będziesz tak zajęty różnymi sprawami, że nie znajdziesz nawet chwili dla bliskiej Ci osoby. Dlatego na weekend nie bierz pracy do domu, a partner to doceni. W sobotę przekonasz się jak bardzo. Podkręcisz namiętność między Wami!

Dla samotnych: Miłe niespodzianki w sprawach sercowych. Przed singlami szansa na miłość, ale Ty nie musisz jej ulegać! Kieruj się swoim wewnętrznym głosem.


BLIŹNIĘTA

W tygodniu możliwe że wydarzy się coś, co nada Twojemu związkowi jakiś inny wymiar, zobaczysz nowy cel, który połączy Cię z partnerem. Trudności i przeszkody, które przyjdzie Wam razem pokonać, pomogą wzmocnić relację. 

Dla samotnych: Oderwij się od wszelkich nałogów oraz pogoni za karierą i dobrami materialnymi. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować. Doceń otaczające Cię piękno przyrody i kogoś, kto od dawna jest w Ciebie wpatrzony.


RAK

Lubisz zwracać na siebie uwagę innych, lubisz flirty w miłości i niewiele Cię interesuje, że w tym czasie Twój partner szaleje z zazdrości, zupełnie nie rozumiesz jego postawy. Uważasz, że skoro on nie dba o Ciebie wystarczająco, by zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby, zrobi to ktoś inny.

Nie masz nikogo? Bądź otwarta na nowe znajomości. Ciekawą osobę poznasz na siłowni, rowerze, wycieczce albo w podróży.


LEW 

Lwy będące w długotrwałych związkach będą miały wielki pęd do niezależności i życia po swojemu, zwłaszcza jeśli czują się zbyt mocno ograniczane przez małżeńskie więzy. Działaj jednak ostrożnie, jeśli pod wpływem impulsu nie chcesz popełnić błędów. 

Jeżeli zaś Amor jeszcze nie trafił celnie do Twego serca – znajdziesz się pod prawdziwym obstrzałem i nie będziesz narzekać na brak powodzenia! Nie siedź więc w czterech ścianach, swój ideał spotkać możesz tam, gdzie gwar i tłok.


PANNA

Skomplikowane sprawy się uproszczą. Rozwiążesz je. Bądź otwarta na nowe możliwości w Waszym związku. Czasem rewolucja jest jedynym sposobem, by zmienić stary porządek, który już Cię nie zadowala.

Dla samotnych: Nie dziw się, że ten facet tak Ci się podoba... Dobrze się zastanów, zanim cokolwiek zrobisz! Możesz stracić kontrolę nad wydarzeniami.


WAGA

Twój związek może przeżywać kryzys z powodu nudy, skuś się na małe szaleństwo we dwoje lub nową, nietypową rozrywkę. Raz spróbujesz i zostaniesz jej fanką.

Dla samotnych: Jeśli naprawdę zależy Ci na szczęśliwej miłości, warto wreszcie wykonać ten śmiały krok naprzód, nie bój się pierwsza zaprosić na randkę lub zadzwonić. Gdy tylko pokonasz bariery, miłość może zawitać do Ciebie bardzo szybko.


SKORPION

Przestaniesz się godzić na coś, czego nie chcesz, a co robiłaś do tej pory tak dla świętego spokoju. Jeśli jesteś przekonana, że Twoje relacje z partnerem muszą się zmienić, będziesz dążyć do tego bez względu na konsekwencje. 

Jesteś singielką? Możesz spotkać kogoś dla siebie w miejscach, gdzie ludzie ćwiczą, ruszają się, dbają o zdrowie i sylwetkę.


STRZELEC

Twoje życie uczuciowe będzie kwitło, co bardzo Cię zaskoczy po ostatniej monotonii. Warto wykorzystać ten czas na ponowne zbliżenie się do siebie. Możesz poczuć się znowu tak jak wtedy, kiedy Wasza miłość była w początkowym etapie.

Dla samotnych: Jeśli w tym tygodniu czekają Cię jakieś imprezy turystyczne lub wyjazdy, to podczas nich wykażesz się inicjatywą i być może zrobisz zdecydowany krok w kierunku kogoś, kto wpadł Ci w oko.


KOZIOROŻEC

Koziorożce będące w związku mogą być niezbyt uczciwe wobec swego partnera. Niestety, Twoja druga połowa będzie wyjątkowo czujna i towarzyszyć będzie jej przeczucie zdrady z Twojej strony. Zastanów się, czy warto ryzykować coś trwałego dla chwili przyjemności. Skup się bardziej na życiu domowym i rodzinnym.

Dla samotnych; Ktoś przebojowy ma na Ciebie ochotę... Może być z tego przygoda, ale stały związek niekoniecznie. Bądź bardziej ryzykowna! 


WODNIK

Twoja druga połówka nie będzie wiedziała, co Ci chodzi po głowie. Sam również nie wyczujesz, co poprawi Ci humor albo Cię zachwyci. Jednego dnia zirytuje Cię jakiś żart partnera, a innego – jego brak. Na szczęście już w weekend wszystko się unormuje.

Dla samotnych: Marzysz o miłości? Pamiętaj, żeby nie przesłodzić...  Najlepsza strategia to na zmianę łyżka miodu i kropla dziegciu.


RYBY

W tym tygodniu spróbuj spędzać więcej czasu wśród rodziny i przyjaciół. Zastanów się również, czy Twoje zachowanie jest odpowiednie w stosunku do osób z otoczenia, zwłaszcza chodzi o Twoją połowę, czy doceniasz jej osobę równie mocno, jak ona Twoją.

Dla samotnych: Poznasz kogoś, początkowo będzie to tylko przygoda, ale pojawi się szansa na trwały związek. Musisz jednak wiedzieć, że mogą Cię czekać w związku z tym jakieś wyrzeczenia, poświęcenie z Twojej strony,Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

zdjęcie: iStock  Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 13.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×