Horoskop miłosny od 03.07. do 09.07.

Czy Twoje serce zapłonie w tym tygodniu? Na to oraz inne pytania odpowiada wróżka Henrietta.

iStock-1732554miłł11.jpg

BARAN

Wolne Barany w tym tygodniu nie będą miały szczęścia w miłości i w wyborze partnera. Panowie okażą się „przelotni” . Nie ma sensu się zamartwiać tym faktem, po prostu większość panów jest niedojrzała emocjonalnie. Zajęte Barany w tym tygodniu powinny się zająć poprawą relacji rodzinnych. Relacje osobiste wymagają tylko niewielkiej korekty. Pod koniec tygodnia zaplanujcie wyjazd rodzinny, powinniście trochę odpocząć. 

Twój szczęśliwy kamień to morganit.


BYK

Wolne Byki powinny zająć się w tym tygodniu przygotowaniem gniazdka miłości, czyli zakupem swojego mieszkania. Wasze akcje na rynku atrakcyjności zdecydowanie wzrosną. Zaczną pojawiać się rozmaici „narzeczeni”, ale ten właściwy dopiero pod koniec roku. Zajęte Byki te problemy mają już za sobą, a przed sobą jeden duży: jak ruszyć partnera z kanapy. Jego jedyną formą gimnastyki jest zmiana kanałów telewizyjnych pilotem. Straszenie zawałem nie pomaga, możesz mu zabrać pilota. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta, niestety nie wszystkie, tylko ich część, będą miały okazję poznać odpowiedniego partnera, takiego odpowiedniego do stałego związku. To się nazywa szczęście, nie dosyć że miły, sympatyczny, inteligentny, to jeszcze dopasowany pod każdym względem, czyli taki na całe życie. Nie zapominajcie, że miłość też trzeba pielęgnować, inaczej więdnie. Wiedzą coś o tym zajęte Bliźniaki, które starają się, aby nie tylko w życiu codziennym, ale również w sypialni nie wiało zabójczą rutyną. Dlatego ich związki 

prawie zawsze są udane, a oni w dalszym ciągu zapatrzeni w siebie. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RAK

Wolne Raki zwykle bardzo martwią się tą swoją wolnością i szukają obiektu do kochania. Nic na siłę, w ten sposób traficie na absolutnie nieodpowiedniego mężczyznę. Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. Wiedzą coś o tym zajęte Raki, niektóre z nich zauroczenie potraktowały jako miłość i teraz się męczą w nieudanym związku. Niektóre mają zamiar się rozwieść lub już to zrobiły. 

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.

LEW

Samotne wolne Lwy bardzo już chcą mieć kogoś do pary. Pamiętajcie, nic na siłę. Miłość przychodzi w najmniej oczekiwanej chwili sama, zapraszać jej nie trzeba. W tym tygodniu nie macie żadnych szans na poznanie kogoś do stałego związku, najwyżej takiego do romansu bez zobowiązań, intensywnego, ale bez przyszłości. Te Lwy, które są już zajęte, takich problemów nie mają, za to w ich związkach zaczynają się normalne problemy, a przede wszystkim rutyna. Trzeba temu zaradzić, najlepiej cierpliwością. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


PANNA

Wolne, bardzo samotne i przez to nieszczęśliwe Panny nie będą miały okazji poznać nikogo odpowiedniego, nawet takiego do romansu. Zajmijcie się wobec tego swoimi relacjami z rodziną. Zaplanuj weekendowy wypad ze znajomymi. Jest mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu bez partnera. Zajęte Panny samotne wyjazdy i tym podobne rozrywki mają już za sobą. Czasem tylko wspominają z uśmiechem te czasy. Chciałyby czasem wypocząć osobno, ale posiadanie rodziny uniemożliwia ten rodzaj wypoczynku. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

WAGA

Wolne Wagi w tym tygodniu (ale tylko niektóre) będą miały możliwość poznania odpowiedniego kandydata do ręki, Decyzja jednak będzie należała do Was. Facet okaże się całkiem sympatyczny, konkretny i normalny. Warto będzie w niego zainwestować uczucie, znajomość okaże się trwała. Zajęte Wagi ten tydzień spędzą na poprawie relacji rodzinnych. Sprawy osobiste okażą się o wiele bardziej skomplikowane, do Waszej sypialni wkradła się rutyna i zaczęła już zabijać uczucie. Im szybciej to naprawicie, tym lepiej. Spędzenie wspólnego weekendu tylko we dwoje zdecydowanie wszystko poprawi. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


SKORPION

Wolne Skorpiony ten tydzień powinny przeznaczyć na sprawy domowe. Zawarta wcześniej znajomość nie wytrzymała próby czasu i teraz zostały same. Nie mają jednak na razie ani ochoty, ani czasu na nową znajomość. Po prostu mają dosyć całej męskiej populacji, która według nich nie nadaje się absolutnie do niczego. Zajęte Skorpiony mają dosyć spraw rodzinno-domowych i nieudolności partnera. Chciałyby wszystko zostawić i wyjechać na bezludną wyspę. Wszystkiego mają po kokardę albo jeszcze wyżej. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

STRZELEC

Wolne Strzelce, owszem, poznają miłe osoby, ale żadna z nich nie będzie dla nich odpowiednia. Ten tydzień okaże się niewypałem uczuciowym. Trudno, czasem tak bywa, że trzeba sobie odpuścić, nic na siłę. Zajęte Skorpiony powinny się bardziej zająć relacjami w swoim związku. Jesteście zapracowane, coraz częściej boli Was głowa, a partner czuje się odtrącony i niechciany. Jeszcze trochę i pozna kogoś, kto będzie miał dla niego więcej czasu. Zostawcie więc wszystko i ratujcie swój związek. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


KOZIOROŻEC

Wolne i samotne Koziorożce postanowiły nic z tym faktem nie robić, zdały się po prostu na los i łut szczęścia. Zdecydowana mniejszość z Was będzie miała możliwość poznania w miarę odpowiedniego mężczyznę i być może pozostanie on w Waszym życiu na dłużej, możliwe, że na stałe. Wszystko jednak pozostawicie losowi. Zajęte Koziorożce to wszystko mają już za sobą. Partner okazał się dobry, pożycie udane, a relacje rodzinne zadowalające. Do niczego nie można się przyczepić. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

WODNIK

Na każdego przyjdzie czas. Wolne Wodniki dobrze o tym wiedzą i oczekują spokojnie na ten moment, kiedy pojawi się odpowiedni kandydat. On się pojawi, ale jeszcze nie w tym tygodniu. Pojawią się natomiast znajomości przelotne, typowo rozrywkowe. Zajęte Wodniki mają uregulowane życie osobiste, rodzinne i zawodowe. Może nawet zbyt uregulowane i zaczyna być nudno. Do wszystkiego wkradła się nuda i rutyna. Trzeba temu jak najszybciej zaradzić. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


RYBY

Rybom brakuje zdecydowania. Wolne mają trudności z podjęciem decyzji, który partner jest dla nich odpowiedni i zwykle trafiają niewłaściwie. Mogą tak długo. Dlatego też Ryby decydują się na romans bez zobowiązań, żeby nikt nie miał do nich pretensji, zwłaszcza nieudany partner, którego się pozbyły. Zajęte Ryby niezwykle rzadko mają udane związki (udane są chyba niechcący), występują w nich często wzajemne pretensje o zmarnowane życie. Ryby, które chcą uniknąć podobnych sytuacji, powinny być bardziej zdecydowane. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 03.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×