Horoskop miłosny od 10.10. do 16.10.

Czy w miłości czeka na Ciebie wielka zmiana?

couplelove.jpg

BARAN

Nic nowego się nie zadzieje w życiu Baranów. Wolne nadal pozostaną wolne, nie pojawi się żaden odpowiedni kandydat do stałego lub nawet tylko dłuższego związku. Co najwyżej trafi się możliwość romansu bez zobowiązań. Praca, zdrowie, życie towarzyskie bez zmian. Zajęte Barany też nie powinny się spodziewać żadnych zmian w życiu osobistym, ani na wesoło, ani na smutno, po prostu nudno, buro i ponuro. Ten tydzień po prostu będzie taki właśnie nijaki. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BYK

Wolne Byki nie powinny się spieszyć z podjęciem decyzji. Jeszcze poczekajcie na bardziej sprzyjający czas, a ten wyjątkowy, wspaniały sam się pojawi w Waszym życiu i zagości w nim na stałe. Oczywiście, że dotyczy to tylko części z Was. Większość, niestety, ale niczego w swoim życiu nie zmieni. Zajęte Byki mogą spodziewać się powiększenia rodziny: dziecko lub ślub. Innych zmian karty nie pokazują. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki nadal będą miały trudności w życiu osobistym, żaden kandydat nie będzie Wam odpowiadał. Każdy wyda się taki nijaki. Pamiętajcie, że nie musicie robić niczego na siłę, dlatego że inni tak robią. Wasza dwoista natura nie uznaje sztampy, staracie się w ten sposób uatrakcyjnić trochę nudę codziennego życia. Zajęte Bliźniaki też by nie chciały niczego zmieniać, bardzo dobrze, że nie musicie tego robić. Co prawda jest nudno i nieciekawie, ale już niedługo zaczną się zmiany i przestanie być tak spokojnie. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


RAK

Wolne Raki nie będą miały okazji poznać żadnego konkretnego mężczyzny i dalej pozostaną wolne. Macie rację, nie warto rozmieniać się na drobne. Nic niewarte miłostki nic nie znaczą w Waszym życiu, jednak trochę rozrywki nikomu nigdy nie zaszkodziło. Zajęte Raki mimo wszystko też nie lubią zmian, wolą spokojnie przeczekać niekorzystny czas. Wiele ciekawych zdarzeń jeszcze przed Wami. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


LEW

Lwy z natury są wybredne. Wolne co prawda będą miały okazję poznać kogoś miłego, ale nie skorzystają z tego, poczekają na lepszą okazję. Nie każdy miły okaże się tym właściwym. Lepiej zaczekać na pierwszorzędny gatunek, po co się denerwować. Zajęte Lwy niewiele mają do powiedzenia. Niby rządzą i głośno ryczą, ale to tylko pozory. Tak naprawdę to niewiele to ryczenie znaczy, ale one mają poczucie własnej wielkości i każde podkreślenie ich znaczenia wnosi bardzo dużo w ich życie. Ponadto uważają siebie za doskonałych kochanków

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


PANNA

Wolne Panny mają już dosyć samotności, bardziej odpowiada Wam życie we dwoje. Jednak niewiele z Was będzie miała możliwość poznania tego bardzo odpowiedniego, takiego na całe życie. Większość zadowoli się krótkim, bardzo intensywnym romansem bez zobowiązań i przyszłości. Lepiej więc spokojnie zaczekać na tego jedynego. Zajęte Panny nadprogramowy wolny czas, zamiast na sprawy osobiste, przeznaczą na sprawy rodzinne. Partner może się poczuć zlekceważony, ale taka będzie konieczność na teraz. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


WAGA

Większość wolnych Wag będzie miała dobry tydzień. Nie pojawi się nikt na stałe, ale poznają świetnego mężczyznę, idealnego do przelotnego romansu. Będziecie miały co opowiadać wnukom, bo będzie się dużo działo w tak krótkim czasie. Zajęte Wagi powinni uważać na swojego partnera i trochę go dopieścić. Inaczej może się zdenerwować i trzeba go będzie wymienić na inny model. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


SKORPION

Wolne Skorpiony bywają wredne i upierdliwe, taką już mają naturę i nic tego nie zmieni. W tym tygodniu nie trafi się im nikt konkretny, więc dodatkowo będą złe. Bez obaw, czas na tego właściwego jeszcze nie nadszedł. Z namiastką też można mieć wspaniały seks. Zajęte Skorpiony kierują swoim związkiem, lubią jak partner jest uległy i postępuje według ich reguł. Tylko pożycie intymne pozostawiają w jego rękach. Dlatego ich związek jest bliski doskonałości. 

Twój szczęśliwy kamień to opal. 


STRZELEC

Wolne Strzelce czeka nieciekawy pod względem uczuciowym tydzień. Pozostaną wolne, nie będą miały okazji, aby poznać kogoś ciekawego. Nawet do flirtu lub romansu nie trafi się nikt konkretny. Przeczekajcie spokojnie ten tydzień, tak nudno długo nie będzie. Zajęte Strzelce powinny uważać na relacje z partnerem, zaczynają się problemy i lepiej po prostu uważać. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce powinny się zająć swoim życiem osobistym – zaczynasz się rozmieniać na drobne. Skup się na konkretnym partnerze, to dobry wybór. Będzie z niego pociecha, nie tylko w łóżku, ale również poza nim. Zajęte Koziorożce powinny mieć większy wpływ na swoje życie osobiste. Możecie przeoczyć ważne dla Was sprawy. Należy się mocno zastanowić nad związkiem, czy da się go uratować. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


WODNIK

Wolne Wodniki rzucą się w wir wydarzeń. Nie poznają nikogo konkretnego, ale będą mogły flirtować na potęgę. Ten tydzień będzie dla Was wyjątkowo atrakcyjny i rozrywkowy, na zmartwienia dopiero przyjdzie czas. Zajęte Wodniki zajmą się bardzo intensywnie poprawą relacji z partnerem. Wasz związek zdecydowanie się poprawi i przyniesie Wam obojgu wiele przyjemności. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


RYBY

Dwoista natura Ryb czasem sprawia sporo kłopotów. Wolne powinny się skupić na swoich sprawach osobistych. To, że nikt konkretny w tym tygodniu się nie trafi, nie oznacza, że tak będzie przez cały czas. Po prostu teraz się baw, a dopiero później przyjdzie czas na konkrety. Zajęte Ryby będą miały trochę wolnego czasu, zajmą się ożywieniem i urozmaiceniem związku. Czasem trzeba to zrobić i dopieścić partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 10.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×