Horoskop miłosny od 2.10 do 6.10

Czy Twoje serce jest gotowe na niespodzianki, jakie szykuje los?

chorobyserca.jpg

BARAN

Wolne Barany, niestety nie wszystkie, poznają w tym tygodniu miłość swojego życia, ale uwaga, może to być każdy dzień tygodnia. Te, które nie będą miały tej okazji, spotkają sympatycznego mężczyznę, takiego do super romansu. Nie będziecie żałowały tej decyzji, może z tej znajomości będzie coś więcej.

Zajęte Barany zajmą się przede wszystkim sprawami rodzinnymi. W tym tygodniu będą one dla Was najważniejsze. Na wszystko inne przyjdzie czas.

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt. 

BYK

Wolne Byki ten tydzień spędzą na nawiązywaniu nowych znajomości, niestety żadna z nich nie przetrwa próby czasu. Koleżanki okażą się nieciekawe, a panowie to typowa przecena. Wasz czas dopiero nadejdzie.

Zajęte Byki, chociaż czasami Wasz związek przypomina burzę w szklance wody, to jednak ten tydzień okaże się dla Was wyjątkowo udany. Żeby wszystkie takie były.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta ten tydzień spędzą na spotkaniach towarzyskich, będzie się działo. Poznacie bardzo sympatycznych ludzi płci obojga, jedna z nich okaże się strzałem w dziesiątkę, a motyle w brzuchu zaczną swój taniec godowy. Poznacie kogoś, kogo będziecie chciały zatrzymać na zawsze i zrobicie wszystko, aby tak się stało.

Zajęte Bliźnięta mają ochotę odejść od partnera, nie róbcie tego ze względu na rodzinę. Macie dobrego partnera, każdy następny może być tylko gorszy.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

RAK

Wolne Raki nie powinny mieć pretensji o swój stan. Ten tydzień niewiele będzie się różnił od poprzednich, będzie nudny aż do bólu. Mimo to pod koniec tygodnia poznacie wspaniałego faceta, takiego nie tylko do romansu, ale również do stałego związku. Mimo że początek tygodnia nieciekawy, to pod koniec bardzo udany.

Zajęte Bliźnięta powinny pomyśleć o sobie i partnerze, w nawale zajęć zapomniały w wzajemnych relacjach. Trzeba nad nimi popracować.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

LEW

Ryk wolnego Lwa nikogo nie przestraszy, może sobie ryczeć, a i tak nie pozna nikogo do pary na dłużej. Nie denerwuj się, czas działa na Twoją korzyść. Dopiero końcówka tygodnia przyniesie ze sobą zmiany na lepsze.

Zajęte Lwy nie potrzebują żadnych zmian. Partner otacza je miłością i szacunkiem, rodzina jest zadbana, a one szczęśliwe.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

PANNA

Samotne, wolne Panny ten tydzień mogą spisać na straty pod względem towarzyskim. Nie dość, że w tym tygodniu nie poznają nikogo konkretnego, to jeszcze wszyscy dobrzy znajomi okażą się zajęci. Jesteś wobec tego skazana na swoje towarzystwo. Będziesz miała czas na myślenie.

Zajęte Panny powinny pomyśleć o dręczących je problemach, zwłaszcza tych dotyczących związku. Są realne szanse na poprawę.

Twój szczęśliwy kamień to unakit.

WAGA

Wolne Wagi czasami są z tego faktu zadowolone, mają jednak ochotę przytulić się do kogoś miłego. Ten tydzień okaże się pusty pod tym względem. Nie ma sensu nad tym się zastanawiać, takie jest życie.

Wagi będące w związku w tym tygodniu mogą przeżywać poważny kryzys, przelotny, ale poważny. Wasze relacje ostatnio bardzo się pogorszyły i trzeba nad nimi popracować. Dasz sobie radę.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

SKORPION

Wolne Skorpiony ten tydzień powinny wykorzystać maksymalnie na swoją korzyść. Adoratorów Wam nie zabraknie, żaden jednak nie okaże się tym, kogo byś chciała. Niemniej jednak będziesz się dobrze bawiła.

Skorpiony, które są już w związku, powinny się skupić przede wszystkim na sobie i swoich potrzebach. Nikt za Ciebie tego lepiej nie zrobi.

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.

STRZELEC

Ten tydzień zaskoczy wolne Strzelce. Ich towarzystwo okaże się wyjątkowo atrakcyjne, zwłaszcza dla płci przeciwnej. Szkoda tylko, że to potrwa krótko, ale dobre i to. Postarajcie się więc być atrakcyjne przez cały czas i popracujcie nad swoim intelektem i wyglądem.

Zajęte, pozostające w związku Strzelce czeka równie atrakcyjny tydzień. Ich czar urzeknie wszystkich i doprowadzi partnera do stanu skrajnej nerwicy.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce nie wiedzą, czy chcą cokolwiek zmienić w swoim życiu. Lubią ten dreszczyk emocji, jaki się pojawia przy poznaniu każdego nowego mężczyzny. Są niezależne, nie tłumaczą się z wydatków. Nie mają jednak z kim się pokłócić i do kogo przytulić.

Mogą to jednak zrobić Koziorożce będące w związku. Wasz partner bywa nieprzewidywalny, ale można z nim wytrzymać i można na nim polegać.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

WODNIK

Wodniki zwykle bywają wybredne, tak jest również w przypadku wyboru partnera. Dlatego też nadal jesteście wolne, a praktycznie każdy z nich okazuje się towarem przecenionym. Jeżeli nadal tak będziecie grymasić, to się zestarzejecie i nikt się Wami nie zainteresuje.

Wodniki, które już wybrały i się zdecydowały na towar wybrakowany, nie żałują. Każdego można wychować łagodną perswazją, a partner okazał się pojętny i zakochany.

Twój szczęśliwy kamień to unakit.

RYBY

Wolne, nieco szalone Ryby w tym tygodniu mają swoje pięć minut. Wasz urok oczaruje każdego mężczyznę, tylko brać i wybierać. Ryby lubią swoje towarzystwo i niechętnie godzą się z dodatkowym. Wypada jednak czasem zmienić swoje upodobania, a potencjalny partner okaże się odpowiedni.

Wiedzą coś o tym zajęte Ryby, które przeprowadziły wśród kandydatów surową selekcję. Są zadowolone z wyboru.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 02.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×