Horoskop miłosny od 25.07. do 31.07.

Zobacz, co spotka Cię w miłości w tym tygodniu!

milosny.jpg

BARAN

Nadchodzi bardzo dobry czas dla wolnych Baranów. Będą mogły pozwolić sobie na trochę luzu, a ich wdzięk i czar zaskoczy każdego, nawet je same. Co prawda nie pojawi się nikt odpowiedni do stałego związku, ale czasoumilacze też będą całkiem, całkiem. Wolne chwile spędzicie dość przyjemnie. Zajęte Barany powinny zająć się sprawami rodzinnymi. Co prawda Wasze relacje z partnerem lekko kuleją, sprawy osobiste mogą jednak zaczekać. 
Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BYK
Wolne Byki nie będą miały za dużo czasu na uczucia. Zostawią je na urlop. Teraz należy się zająć przygotowaniami do wyjazdu: skompletować odpowiednie ciuchy i kosmetyki. Pamiętajcie, że walizka powinna się z łatwością zamykać. Te wolne Byki, które nigdzie nie wyjeżdżają, też powinny pomyśleć o zmianie garderoby i wizerunku. Zajęte Byki, pamiętajcie, Wasza połówka jest niedopieszczona. Należy się zająć jej potrzebami i pomyśleć o letnich rozrywkach. Weekendowy wyjazd tylko we dwoje poprawi Wam humor. 
Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźnięta nadal pozostaną wolne. Co prawda pojawi się osobnik prawie odpowiedni, ale same z niego zrezygnujecie – nie będzie „na dłużej” do Was pasował. Nie jesteście wybredne, ale nie warto męczyć się z kimś nieodpowiednim, motyle w brzuchu nie zatańczą. Bliźnięta już zajęte mają mało czasu na myślenie, Wasza połówka już o to zadba. Myśleć należało wcześniej, teraz to musztarda po obiedzie. 
Twój szczęśliwy kamień to szafir.


RAK
Część wolnych Raków pozna w tym tygodniu swoją drugą połówkę, nie namiastkę, tylko osobę dopasowaną do nich pod każdym względem. Jak poznać, że to ten? Po prostu w tym samym czasie poczujecie dokładnie to samo: fascynację, uczucie, pożądanie i oczarowanie. Raki już zajęte, korzystając z nieobecności swojej połówki, postanowią się nieco rozerwać. Ta rozrywka może doprowadzić do zakończenia Waszego związku i może Wam się odbijać przez długie lata. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


LEW
Zupełnie wolne, wręcz osamotnione Lwy, szukające rozpaczliwie partnera, niestety w dalszym ciągu pozostaną wolne. Owszem, trafi się osobnik zastępczy, ale nie będzie pasował do Lwa i znajomość szybko się zakończy. Lepiej więc nie eksperymentować, tylko zaczekać na kogoś bardziej odpowiedniego. Lwy pozostające w związku niewiele zmienią w swoim życiu, trochę przytłacza Was rutyna i powinnyście wprowadzić nieco urozmaicenia, zwłaszcza w sprawach bardzo intymnych.
Twój szczęśliwy kamień to opal.


PANNA
Wolne Panny będą mogły zaszaleć, poznają świetnego kandydata na partnera, dla wielu okaże się on partnerem na stałe, a związek docelowym. Tego lata i w tym tygodniu będziecie miały wyjątkowe szczęście w sprawach osobistych. Wasz czar i urok podbije serca wszystkich. Życie osobiste nabierze rumieńców, a Wy poczujecie się wyjątkowo. Również zajęte Panny poczują ten zew natury, co prawda nie wymienią partnera na nowszy model, ale poczują się absolutnie wyjątkowe. Wzbudzi to zazdrość w partnerze o jego pozycję przy Waszym boku i Wasze uczucia. 
Twój szczęśliwy kamień agat (zwłaszcza mszysty).


WAGA
Wolne Wagi raczej nie będą myślały (z małymi wyjątkami) o kimś na stałe. Postarają się dobrze bawić w wolnym czasie i stałość uczuć nie będzie ich interesowała. Poczują się wyjątkowo dobrze w letniej atmosferze i osobnik na stałe będzie im tylko przeszkadzał. Jeszcze nie dorosły do stałego związku. „Związkowe” Wagi też ulegną magii lata, staniecie się milsze, mniej wymagające i łagodniejsze niż dotychczas. Zaskoczycie tym partnera, przyzwyczajonego do ciągłych grymasów. 
Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


SKORPION
Wasza skwaszona mina, wolne Skorpiony, nie przyciągnie do Was odpowiednich partnerów. Wystraszycie wszystkich. Postarajcie się więc o więcej dobrego humoru, cieszcie się dniem dzisiejszym i przede wszystkim częściej się uśmiechajcie. Uśmiech to podstawa Waszego dobrego samopoczucia i udanych relacji ze znajomymi. Uwaga, Skorpiony pozostające w związku, też powinna Was ogarnąć magia letnich dni, a zły humor powinien należeć do przeszłości. Należy żyć przyszłością. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


STRZELEC
Wolny Strzelcu, teraz będziesz mieć okazję „upolować” wręcz idealnego partnera o jakim marzysz od dawna. W tym tygodniu spełnią się marzenia niektórych z Was. Większość niestety nie pozna nawet namiastki, tylko czasoumilacza na krótko. Lepiej nie robić sobie żadnych planów związanych z życiem uczuciowym. Pamiętajcie, mężczyźni to wzrokowcy, im większy będzie „tłok” wokół Waszej osoby, tym bardziej będziecie pożądane. Zajęte Strzelce, złym pomysłem jest wymiana partnera na inny model, po kilku miesiącach będzie tak samo. Przyzwyczajać się do jego fobii i nawyków nie warto, i tak go pogonicie. Zmiana jest całkowicie bez sensu. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.


KOZIOROŻEC
Niektóre wolne Koziorożce będą miały okazję poznać partnera takiego na stałe, naprawdę odpowiedniego i dożywotniego. Wasze życie osobiste osobiste diametralnie się zmieni. Te, które w dalszym ciągu pozostaną wolne, nie będą miały możliwości wprowadzenia żadnych zmian w swoim życiu osobistym. Niektóre zajęte Koziorożce denerwuje swoim zachowaniem partner, można go wymienić, ale po co. Opcja, że będzie lepszy, jest niewielka, ale że gorszy całkowicie realna. Lepiej zostawić jak jest, chyba że pije i bije. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WODNIK
Rozrywkowe z natury Wodniki, bez względu na stan cywilny, będą się świetnie bawiły. Wolne, bo nareszcie pojawiła się szansa na zmiany w życiu osobistym; zajęte, bo ich życie osobiste odmieniło się na lepsze, a sypialniane igraszki stały się przyjemnością, a nie pańszczyzną. Niektóre z Was wyjadą na planowany urlop, inne pozwolą sobie tylko na weekendowy wypad. Zmiany w Waszym życiu osobistym dadzą inspirację do zmian w innych dziedzinach. 
Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


RYBY
Wasza dwoista natura daje o sobie znać przy wyborze partnera, zawsze znajdziecie cechy, które nie będą się Wam podobały. Taka już Wasza natura, ale wolne czy zajęte, jesteście kochane i nudzić się przy Was nie można. Wolne mają cichego wielbiciela, którego nie biorą (na razie) pod uwagę, zajęte są uwielbiane (zwykle) przez partnera i rodzinę. Każda Ryba (w odpowiednich warunkach) potrafi być wulkanem seksu i symbolem seksapilu. Powinnyście to maksymalnie wykorzystać. 
Twój szczęśliwy kamień to czaroit. 
Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz również nasze propozycje stylizacji: 

 

 

zdjęcie: Thinkstock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 25.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×