Horoskop miłosny od 25.09 do 29.09

Co szykuje dla Ciebie los?

horoskopmilosny.jpg

BARAN

Niedawno zawarte znajomości okazały się bardzo przelotne, a wolne Barany powinny bardziej zadbać o siebie i swój wygląd. Na razie nie poznacie nikogo interesującego.

Zajęte nie mają dużego wyboru, zaniedbana ostatnio połówka będzie domagała się zainteresowania. Zrób to. 

 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

BYK

Wolne Byki, przed Wami możliwość poznania miłego, sympatycznego mężczyzny. Będzie to znajomość długa, ale nie docelowa. Może taką być, jeżeli się postaracie.

Zajęte Byki odczują gwałtowną potrzebę zmian, niektóre nawet będą chciały wymienić partnera na nowszy model. Dlaczego nie, jeżeli się według Was nie sprawdził. 

 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

BLIŹNIĘTA

Przestań rozpamiętywać niepowodzenia, życie toczy się dalej. Ucz się na błędach, nie wchodź tam, gdzie Cię nie chcą. Wolne Bliźnięta po okresie niepowodzeń nareszcie odniosą sukces osobisty, pojawi się w ich życiu ta prawdziwa połowa do stałego związku.

Zajęte Bliźnięta, nadchodzi dla Was czas prosperity. Relacje w związku zaczną się poprawiać, rodzina się powiększy.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

RAK

Wolne Raki, ktoś bliski z przeszłości będzie się starał Wam przypomnieć, że czasem warto jest wrócić do tego, co było. Postępowanie tej osoby jest szczere i żałuje ona tego, co zrobiła.

Zajęte Raki nie będą miały takich rozterek. Wasze życie jest uporządkowane i tylko czasem pozwalacie sobie na odrobinę kontrolowanego szaleństwa. Właśnie nadeszła taka chwila... weekendowy wyjazd w nieznane, dla podgrzania uczuć.

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

LEW

Nie zastanawiajcie się za długo, inaczej nigdy żaden mężczyzna nie okaże się wystarczająco dobry. Wolne Lwy poznają w miarę odpowiedniego mężczyznę i powinny się na niego zdecydować.

Zajęte Lwy czas myślenia mają już za sobą, decyzja została podjęta. Lepszy się nie trafi. 

 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

PANNA

Wolne Panny będą miały możliwość poznania ciekawej osoby, takiej do stałego związku.

Zajęte zaczną porządkować swoje życie osobiste, niektóre podejmą decyzję o rozstaniu z partnerem, na razie czasową. Będą kłótnie, łzy i rozmowy z rodziną. 

 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

WAGA

Spokojne, zwykle zrównoważone Wagi okażą się w tym tygodniu wulkanami seksu. Wolne nie poznają co prawda tego jedynego, ale zaszaleją i będą miały co wspominać.

Zajęte też zaszaleją z własnym partnerem. Trochę zaskoczony sytuacją, stanie na wysokości zadania. 

 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

SKORPION

Czasem tak bywa, że wszystko się udaje, cokolwiek byśmy nie zrobili. Tak będzie i tym razem. Większość wolnych Skorpionów pozna swoją drugą połowę. Zawarte w tym tygodniu małżeństwa będą wyjątkowo udane.

Zajęte Skorpiony tylko umocnią swoje związki, nawet te, które mają problemy, dadzą radę je poprawić. Mimo wszystko życie potrafi być piękne. 

 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

STRZELEC

Większość wolnych Strzelców spędzi ten czas bardzo pracowicie. Nawał pracy nie pozwoli Wam na wolną chwilę. Trudno, czasem tak bywa. Praca jest ważniejsza od różnych miłostek.

Strzelce pozostające w stałych związkach, aczkolwiek „nielegalnych”, wykażą ochotę do ich legalizacji. Świadczyć to będzie o Waszej dojrzałości uczuciowej.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

KOZIOROŻEC

Od poniedziałku, którego prawie nikt nie lubi, zaczyna się ten tydzień, raczej dla Was niefortunny. Wolne Koziorożce raczej nie poznają nikogo konkretnego, może tylko nieliczne. Reszta pozostanie nadal wolna, ale nie martwcie się, mężczyzna nie jest wykładnikiem Waszego powodzenia.

Zajęte Koziorożce powinny popracować nad swoim związkiem, zaczynają się problemy między Wami, lepiej im zapobiec.


Twój szczęśliwy kamień to chryzopraz.

 

WODNIK

Ten tydzień nie będzie zbyt szczęśliwy dla Wodników. Wolne nie poznają tego odpowiedniego, owszem, trafią się panowie, ale będą to znajomości przelotne. Ewentualne plany związane z przyszłością należy również przesunąć na później.

Zajęte Wodniki naprawią swoje związki, ocieplą się znacznie Wasze wzajemne relacje. Namiętność w sypialni nabierze barw. 

 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

RYBY

Zapowiada się bardzo dobry uczuciowo tydzień dla Ryb. Większość wolnych będzie miała okazję poznać odpowiedniego partnera, takiego na dłużej, a być może na stałe. Jest to również dobry czas na podjęcie decyzji o zmianie stanu cywilnego.

Część zajętych zajmie się reanimacją swoich związków a te, które nie mają takich problemów, zajmą się sprawami rodzinnymi. Osobistymi już nie trzeba.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 25.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Fajny ten horoskop ale trochę mało czytelny. Dużo bardziej przystępny jest na stronie: https://www.horoskop360.pl/horoskop-milosny
Dodano: 2018-09-07 14:19:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×