Horoskop miłosny od 26.06. do 02.07.

Przelotny romans, czy stabilizacja uczuć? Sprawdź, czy wróżka Henrietta ma dla Ciebie dobre wiadomości.

iStock-532553562.jpg

BARAN

Życie Baranów, zarówno wolnych, jak i zajętych, w tym tygodniu nie ulegnie zmianie. Wolne co prawda poznają sympatycznego mężczyznę, ale będzie to przelotna znajomość. Nic konkretnego się nie trafi. Po prostu Wasz czas jeszcze nie nadszedł, a w miarę odpowiedni partner pojawi się w Waszym życiu w swoim czasie. Zajęte Barany nie mają zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu. Jednak będą musiały sprostać wymaganiom rodziny, a będą one w tym tygodniu spore. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BYK

Wolne Byki, bez względu na wiek, poczują przypływ adrenaliny. Poznają w tym tygodniu odpowiedniego partnera, ale tylko niektóre zatrzymają go na stałe. Nie powinny się jednak zamartwiać na zapas, poradzą sobie. Zajęte Byki mają problemy rodzinne i powinny je jak najszybciej zakończyć. Od tego zależy ich spokój i szczęście rodzinne. Ten tydzień jest ku temu bardzo korzystny. Zaczniecie realizować swoje plany. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta mają już dosyć przelotnych znajomości. Taka możliwość zaistnieje pod koniec tego tygodnia w czasie krótkiego, weekendowego wyjazdu. Niestety, nie wszystkie z Was poznają kogoś takiego. Większość jednak nie będzie miała tej okazji, możliwy dla nich będzie tylko romans bez zobowiązań i na tym powinny poprzestać. Zajęte Bliźnięta, choć nie mają zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu, to jednak będą musiały ich dokonać. Źle się zaczęło dziać w Waszym związku. Należy się zająć tym problemem, jak najszybciej. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RAK

Wolne Raki w tym tygodniu zakończą niewielkie problemy, zarówno rodzinne, jak i zawodowe, przeznaczą na to swój wolny czas i brak partnera okaże się zbawienny w takiej sytuacji. Jeszcze nie nadszedł czas na poznanie odpowiedniego partnera i założenie rodziny. Zajęte Raki spędzą bardzo miło wolny czas. W końcu tygodnia wyjadą tylko ze swoim partnerem na dwa, trzy dni. Bez dzieci i pozostałej rodziny. Taki wyjazd znacznie poprawi Wasze relacje w związku. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


LEW

Samotne, wolne Lwy, a przynajmniej niektóre z Was, będą miały okazję poznać odpowiedniego mężczyznę do stałego związku. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia i jednocześnie zakończenie dalszych poszukiwań. Zajęte już Lwy okazały się w życiu prywatnym uzależnione od rodziny i partnera. Żeby poprawić związek, powinnyście wyjechać, choćby na krótko. Konieczny jest wyjazd tylko we dwoje. Tylko wtedy wspólny wyjazd ma sens. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


PANNA

Wolne Panny, ten tydzień należy do Was. Większość spotka miłość swojego życia i będzie z tego powodu bardzo zadowolona, wszelkie inne odczucia i spostrzeżenia zostawcie na później. Zajęte Panny nie zmienią swojego trybu życia, mają dobrego, oddanego im partnera, udaną, kochającą się rodzinę i perspektywę zmiany miejsca zamieszkania, o czym dowiedzą się w tym tygodniu. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


WAGA

Wolne i bardzo samotne Wagi w dalszym ciągu pozostaną wolne, ale nie samotne. Otoczone znajomymi nie są samotne, ale same pośród wielu ludzi. Ten tydzień nie przyniesie żadnych zmian w życiu osobistym, taka możliwość pojawi się w późniejszym czasie. Nie masz powodów do narzekania, musisz tylko zaczekać. Zajęte Wagi nie mają już tych problemów. Za to pojawiły się kłopoty rodzinne i osobiste, które powinnaś rozwiązać w tym tygodniu. Zdaj się na swoją intuicję. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


SKORPION

Wolne Skorpiony lubią czasem zaszaleć, nie mają zamiaru na razie z nikim się wiązać. Dbają o swoją niezależność, dlatego nie zakładają poznania żadnego nowego mężczyzny. Po prostu tego nie chcą. Zajęte Skorpiony dbają jak żadne inne o swój związek, swojego partnera i swoją rodzinę. Zabierzcie swoich bliskich na kilkudniowy odpoczynek, to pozwoli na poprawę Waszych relacji z bliskimi. Uważajcie na to, co i jak mówicie. 

Twój szczęśliwy kamień to morganit.

STRZELEC

Wolne Strzelce, pomimo starań, nie upolują w tym tygodniu żadnego konkretnego partnera, ich starania spełzną na niczym. Nie jesteście skazane na samotność, ale to jeszcze nie czas na układanie sobie życia. Tego odpowiedniego i tak byś nie spotkała. Zajęte Strzelce w tym tygodniu spędzą czas w domowym zaciszu, delektując się spokojem i stabilizacją rodziny. Pod koniec czeka Was wyjazd na zasłużony odpoczynek. Problemy się same z siebie zmniejszą. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


KOZIOROŻEC

Miłość dopadnie wolne Koziorożce w najmniej oczekiwanej chwili. Ten tydzień przyniesie wiele niespodzianek: nieoczekiwana miłość, taka na całe życie, poprawa zawodowa, możliwość zmiany pracy i miejsca zamieszkania. Nie wszystkie zmiany będą w tym tygodniu, ale dowiesz się o takich możliwościach. Zajęte Koziorożce nie czekają już na żadne zmiany, mają w miarę udany, stabilny związek. Rodzinę, na której mogą polegać, kochającego partnera i plany do zrealizowania w przyszłości. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.

WODNIK

Samodzielne, wolne Wodniki, przed Wami wyjątkowo udany tydzień. Gwiazdy Wam sprzyjają. W tym tygodniu osiągniecie to, co do tej pory się nie udawało. Poznacie bardzo miłego, uroczego mężczyznę, odpowiedniego pod każdym względem. Zajęte Wodniki ten tydzień spędzą na urlopie. Odpoczną za wszystkie czasy, będą miały czas na poprawę relacji w związku i zacieśnienie więzi rodzinnych. To bardzo ważne. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


RYBY

Wolne, samotne i przez to bardzo nieszczęśliwe Ryby ten tydzień będą mogły uznać za wyjątkowo udany. Część z Was pozna wyjątkowego mężczyznę, dopasowanego pod każdym względem, takiego do stałego związku. Tak naprawdę to będziecie miały szczęście, poznając swoją drugą połowę. Zajęte Ryby w tym tygodniu mogą się spodziewać dodatkowej porcji adrenaliny. Początek tygodnia i jednocześnie urlopu okaże się fatalny, dopiero po dwóch dniach wszystko się ułoży. Powinniście zwrócić uwagę na jakość życia osobistego i zapobiec rutynie. 

Twój szczęśliwy kamień to rodonit. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 26.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×