Horoskop miłosny od 27.06. do 03.07.

Czy czeka na Ciebie miłość?

miłosny.jpg

BARAN
Wolne Barany nie mają szans na spotkanie wartościowego partnera. Owszem, poznają kilka osób, ale będą to znajomości przelotne. Nic konkretnego się nie zadzieje, na żadne zmiany nie powinnaś liczyć. Zajęte Barany powinny zwrócić uwagę na relacje z partnerem. Zaczynają się problemy i trzeba im zaradzić, dopieszczając partnera. Oboje będziecie zadowoleni. 
Twój szczęśliwy kamień to fluoryt.


BYK
Wolne Byki mogą tylko pomarzyć o odpowiednim mężczyźnie. Takich niestety nie ma, co najwyżej może się trafić „podróbka”. Gorzej będzie, jeżeli zauroczenie weźmiesz za miłość, to pierwsze szybko mija. Zajęte Byki na szczęście mają to już za sobą, ale partnerzy nie spełniają ich oczekiwań. Mają tylko dwa wyjścia, albo się rozwieść, albo udawać szczęśliwą. Większość wybiera to drugie wyjście. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


BLIŹNIĘTA
Tylko niektóre wolne Bliźniaki będą miały możliwość spotkania kogoś naprawdę wyjątkowego, takiego do stałego związku. Zdecydowana większość obejdzie się smakiem. Nie obawiajcie się, dla Was również nadejdzie taka chwila. Warto na nią poczekać, jak na razie będą się trafiały tylko „podróbki”, tacy też są potrzebni. Zajęte Bliźniaki, pomimo całej Waszej atrakcyjności, macie poczucie przegranej. To normalne. Myślałyście, że trafiłyście na pierwszy gatunek, a okazało się to przeceną. Zaakceptujcie to i nie róbcie żadnych problemów. 
Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK
Dla Raków, zwłaszcza wolnych, ten tydzień będzie bardzo udany. Poznają kilka ciekawych osób, między innymi kogoś, kto zawróci im w głowie na dłużej. Szkoda, że będzie to tylko romans. Zajęte Raki niewiele mogą zmienić w swoim życiu. Fakt, mogą wymienić partnera na nowszy model, ale po co? Szansa na to, że będzie taki sam, jest niewielka, ale na to, że będzie gorszy, jest bardzo duża. Lepiej więc nic nie robić. 
Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

LEW
Wolne Lwy mogą spokojnie ruszyć na polowanie, większość za pilność dostanie nagrodę – odpowiedniego kandydata do stałego związku. Będą bardzo zadowolone z tego powodu. Zajęte Lwy już nie muszą tak bardzo się wysilać. Mają dbać o swoją formę i zadowolenie partnera. Trochę dopadła Was rutyna ale łatwo to zmienić. 
Twój szczęśliwy kamień to czaroit.


PANNA
Niełatwo wkraść się w łaski wolnej Panny. Jej wysokie wymagania mogą odstraszyć potencjalnego kandydata, ale jak już ją poznacie, stwierdzicie, że nie ma lepszej od niej. Urok Panny sprawia, że ma po prostu powodzenie. Zajęte Panny dopadnie stagnacja, to również Wasza wina. Należy bardziej zająć się swoim związkiem i dopieścić partnera
Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.


WAGA
Miłe, sympatyczne, wolne Wagi spotkają na swojej drodze (tylko niektóre) odpowiedniego partnera i odmienią swój los. To będzie odpowiedni partner na całe Wasze życie. Zajęte Wagi powinny trochę zadbać o swoje zdrowie, mogą Was zaskoczyć problemy żołądkowe. Zadbajcie również o zdrowie partnera. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz.


SKORPION
Wolne Skorpiony na razie nie zmienią nic w swoim życiu. Owszem, pojawią się pewne możliwości, ale szybko okaże się, że to tylko pozory. Zawarte znajomości okażą się krótkie i powierzchowne. Na stałe trzeba jeszcze zaczekać. Zajęte Skorpiony będą próbowały ożywić swój związek, ale partner okaże się tradycjonalistą i nic z tego nie będzie. Mimo to trzeba spróbować wprowadzić nowinki do sypialni. 
Twój szczęśliwy kamień to opal.

STRZELEC
Wolne, całkowicie samotne Strzelce nie poznają w tym tygodniu tego jedynego. Poznają co prawda sporą grupę sympatycznych osób, ale nikogo do stałego związku. Romans, czemu nie, nikt jednak nie będzie się nadawał na stałego partnera. Pozostające w stałych związkach Strzelce powinny się skupić nad poprawą swoich relacji z partnerem i poprawą Waszego życia seksualnego. Wieje nudą i rutyną, same już to odczuwacie. Nie trzeba ćwiczyć Kamasutry, tylko przypomnieć sobie, jak było wcześniej. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


KOZIOROŻEC
Koziorożce, wolne czy zajęte, nie będą miały w tym tygodniu czasu na życie prywatne, nie mówiąc wręcz o życiu uczuciowy. Całkowicie pochłonie je praca i nauka. To stan podwyższonej aktywności zawodowej, w którym nie ma czasu na uczucia. Co prawda będą chwile na relaks – wolne pozwolą sobie na krótki romans, zajęte na parę chwil czułości z partnerem. Życie osobiste zacznie się toczyć normalnie dopiero w przyszłym tygodniu. Oczywiście będą odstępstwa od reguły, ale zdecydowana większość tak będzie miała. 
Twój szczęśliwy kamień to malachit.


WODNIK
Wodniki są z natury bardzo namiętne. Wolne przeżyją krótki, bardzo intensywny romans bez zobowiązań, z którego nic nie wyniknie i nic nie pozostanie, za wyjątkiem wspomnień. Nie zapomnijcie się zabezpieczyć, wspomnienia mogą okazać się bardzo absorbujące przez następne lata. Zajęte Wodniki powinny pamiętać, że współżycie ze stałym partnerem nie niesie takich niespodzianek. Lepiej nie wymieniajcie go na nowszy model. Wiecie, czego można się po nim spodziewać, a po nowym niestety nie. Stały również może Was zaskoczyć, ale na to jesteście przygotowane. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RYBY
Większość Ryb miewa problemy z podjęciem konkretnej decyzji. Odbija się to na ich życiu uczuciowym. Wolne Ryby na szczęście nie poznały jeszcze odpowiedniego partnera. Byli tacy kandydaci, ale nie przeszli testu i znajomość się zakończyła. Szanse na poznanie odpowiedniego są, ale z pewnością nie w tym tygodniu. Zajęte Ryby nie powinny wybrzydzać, partner nie jest zły, na ideał nie ma co liczyć. Natomiast intymne chwile spędzone razem dają Ci wiele zadowolenia. Tak będzie przez wiele lat, więc nie warto go wymieniać na nowszy model. 
Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Shutterstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 27.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Wróżka Henrietta
Dodano: 2016-06-28 15:18:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kto pisze te banialuki? Tragedia!!!
Dodano: 2016-06-28 13:16:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×