Horoskop miłosny od 04.07. do 10.07.

Szukasz miłości? Sprawdź, co mówią gwiazdy!

horoskop milosny.jpg

BARAN

Wolne, samotne Barany będą miały okazję poznać odpowiedniego partnera. Poznacie go na imprezie u znajomych. Początkowy romans zmieni się szybko w stały związek. Zajęte Barany powinny wyjechać z partnerem tylko we dwoje na krótki weekendowy wypoczynek. Znacznie to poprawi Wasze wzajemne, nienajlepsze relacje. Nie wymieniajcie partnera na nowszy model, poprawi się. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

BYK
Wolne Byki spędzą samotnie ten tydzień. Każda nowa znajomość okaże się pomyłką genetyczną. Samotnie również spędzicie weekend i będziecie z tego bardzo zadowolone. Nareszcie naprawdę odpoczniecie. Zajęte Byki najlepiej będą się czuły w obecności partnera, a wspólne wyprawy jeszcze Was zbliżą. Możecie również spędzić czas w zaciszu domowym. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki nie będą miały możliwości poznania konkretnej osoby. Panowie okażą się towarem mocno przecenionym i nawet ceny promocyjne nie pomogą. Po prostu nie warto się angażować ani nawet okazać zainteresowania. Zajęte Bliźniaki poczują się jak bohaterowie opery mydlanej. Ukochana osoba będzie Was adorowała i chwaliła na wszystkie strony. To również dobry czas na powiększenie rodziny. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.

RAK
Wolne Raki przeżyją niezapomniany romans. Powinny jednak się zabezpieczyć przed jego ewentualnymi konsekwencjami. Mogą to być takie na całe życie. Lepiej być ostrożną, namiętne noce mogą się bardzo długo odbijać głośną czkawką. Zajęte Raki, wolne już od takich szaleństw, spędzą wolny czas spokojnie i wręcz nobliwie. Raki z natury lubią spokój. 
Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

LEW
Wolne Lwy powinny wziąć inicjatywę w swoje ręce. Nie pozwólcie nikomu decydować za Was. Przed Wami niepowtarzalna wręcz możliwość spotkania osoby, która okaże się wielką i jedyną miłością Waszego życia. Większość zajętych Lwów już poznała taką osobę, chociaż Wasze życie dalekie jest od ideału. Trudno, nie można mieć wszystkiego. Poza tym nie macie zamiaru wymieniać partnera na nowszy model. Ten, który macie, sprawdził się.
Twój szczęśliwy kamień to opal.

PANNA
Wolne, samotne Panny uwiodą wszystkich seksapilem. Twój wręcz magnetyczny czar zaskoczy wszystkich, nawet Ciebie samą, możesz szaleć do woli. Tylko uważaj na wieczną „pamiątkę”, jaka może zostać po tych szaleństwach. Zajęte Panny nie powinny się decydować na takie zabawy, chyba że mają zamiar wymienić partnera na inny model. Jednorazowy skok w bok może mieć bardzo przykre konsekwencje. 
Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

WAGA
Bardzo samotne, wolne Wagi powinny być bardziej spontaniczne i nie brać wszystkiego tak serio. Wasze życie się zmieni, jeżeli na to pozwolicie. Radosna, pełna entuzjazmu Waga zachwyci każdego i zwróci na siebie uwagę tego jedynego na całe życie. Zajęte Wagi niczego nie zmienią w swoim życiu osobistym, zwłaszcza partnera. Nie jest najładniejszy i najprzystojniejszy, ale za to własny, nie do wymiany. 
Twój szczęśliwy kamień to karneol.

SKORPION
Wolne Skorpiony powinny uważać na to, co mówią, mogą niechcący zrobić krzywdę bliskiej osobie. Niespodzianka nie ominie wolnych Skorpionów, spotkają kogoś z odległej przeszłości i Wasze uczucie odżyje, stanie się dojrzalsze. Zajęte Skorpiony nie będą miały żadnego pola manewru. Partner czyta w Was jak w otwartej księdze. 
Twój szczęśliwy kamień to agat.

STRZELEC
Wolne Strzelce poznają kogoś, kto oczaruje ich swoją osobowością. Nie tylko oczaruje, ale sprawi, że diametralnie zmienią swoje życie. Po prostu bez pamięci się zakochają i odczują potrzebę pokazania tego całemu światu. Zajęte Strzelce mają już poukładane życie osobiste, ale współżycie wymaga poprawy. Trzeba wprowadzić daleko idące innowacje. Będziecie oboje zadowoleni. 
Twój szczęśliwy kamień to malachit.

KOZIOROŻEC
Wszystkie Koziorożce niewiele mogą zmienić w swoim życiu. Wolne nadal pozostaną wolne, owszem, poznają kilku odpowiednich panów, ale okażą się oni wyłącznie dekoracyjni. Zero inicjatywy, zero inteligencji, jednym słowem typowi przedstawiciele swojego podgatunku. Zajęte Koziorożce od dawna wiedzą, że jakiekolwiek zmiany są nierealne. Dawno już przestały się wysilać. 
Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

WODNIK
Wolne Wodniki owszem poznają kilka interesujących osób. Jenak żaden z nich nie okaże się odpowiedni jako partner. Najwyżej jako kolega. Co prawda na brak powodzenia nie będziecie narzekać, ale nic konkretnego z tego nie wyniknie. Zajęte Wodniki nie mają tego problemu. Stały partner zapewnia im poczucie bezpieczeństwa, również uczuciowego. 
Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

RYBY
Wolna Rybo, będziesz miała możliwość poznania sympatycznego osobnika na trochę dłużej, na długo nie starczy Ci cierpliwości. Nie dziw się, jesteś wybredna, a dodatkowo inteligentna i błyskotliwa. Mężczyźni zwykle Ci nie dorównują, zacznij więc udawać kobietę-bluszcz. Zajęte Ryby mają to już za sobą. Wasz partner czuje się wyjątkowy i doceniony. Niczego nie zmieniaj. 
Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 04.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×