Horoskop miłosny od 08.08. do 14.08.

Zobacz, czy w gwiazdach jest zapisana Twoja miłość!

horoskop milosny 8 sierpnia.jpg

BARAN

Ten tydzień to dla wszystkich Baranów czas miłości. Wolne, a przynajmniej ich większość, spotkają/poznają swoją połowę. Będzie miłość od pierwszego wejrzenia,  motyle fruwające w brzuchu, jak również poczucie, że „nikt inny tylko on”. Zajęte Barany nie będą co prawda przekonane, że partner to ten jedyny. Nie powinny jednak wybrzydzać, zawsze mogły trafić gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


BYK
Zaczyna się dla Was niekorzystny czas. Wolne Byki nie powinny teraz angażować się uczuciowo, mogą trafić na „minę” i zniechęcić się do płci przeciwnej. Poznać możecie, tylko bez angażowania się. Zajęte Byki nie powinny analizować swojego związku, to nic nie da, a zawsze mogło być gorzej. Zacznijcie go dopieszczać i chwalić wszędzie gdzie się da. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BLIŹNIĘTA
Wolne, samotne Bliźniaki nie będą miały lekko, czyli ilość nijak się ma do jakości. Mężczyźni są Wami zauroczeni, ale nie ma w czym wybrać: same „kulawe kaczory” lub towar przeceniony. Żaden konkretny się nie trafi. Dla pocieszenia dodam, że konkretni to towar mocno deficytowy. Wiedzą coś o tym zajęte Bliźniaki, tylko nieliczne pozostają w zadowalających związkach. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RAK
Wolne Raki poznają sympatycznego mężczyznę, ale okaże się, że tylko do krótkiego romansu bez zobowiązań. Nic poważnego z tej znajomości nie wyniknie, trzeba będzie jeszcze zaczekać. To wcale nie oznacza, że jesteście wybredne, tylko że czekacie na mężczyznę dla siebie. Zajęte Raki, wolne od takich dylematów, mają za to inne problemy. Ich partnerzy za bardzo są związani ze swoimi matkami i oczekują, że to Wy teraz będziecie im matkować. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


LEW
Wolne Lwy będą mogły zaszaleć, poznają wesołą grupę rówieśników, poczują się pośród nich wspaniale, ale nikogo na stałe wśród nich nie będzie. Niestety, ale będą musiały jeszcze trochę zaczekać. Często tak bywa. Zajęte Lwy powinny zająć się poprawą swoich relacji z partnerem. Ostatnio trochę go zaniedbałyście, trzeba to naprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to lazuryt.


PANNA
Wolne Panny oczarują każdego mężczyznę. Tylko co z tego, skoro nie będzie wśród nich tego najbardziej odpowiedniego. Niestety, Ci odpowiedni należą do rzadkości, wystarczą Ci w miarę odpowiedni i takiego też poznacie. Czy na stałe, wybór należy do Was. Zajęte Panny, mając spokój w związku, mogą zająć się sprawami rodzinnymi. Przyszedł czas, żeby się nimi zająć. 
Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


WAGA
Nadszedł udany i szczęśliwy czas dla Wag, zwłaszcza tych samotnych. Po prostu część z nich pozna tego jedynego. W ten sposób spełni się ich marzenie: odpowiedni mężczyzna, motyle w brzuchu i docelowa wspólna przyszłość. Odpowiednia znajomość sprawi cuda. Zajęte Wagi nie muszą nic zmieniać w swoim życiu, że to nie znaczy, że wszystko jest idealne. Na czas obecny nic nie należy zmieniać, będzie na to czas później. 
Twój szczęśliwy kamień to turkus.


SKORPION
Konkretne i jednocześnie marzycielskie wolne Skorpiony na tym poprzestaną. Nie poznają żadnego mężczyznę, nawet takiego w miarę odpowiedniego. Nadszedł czas kompletnej męskiej posuchy. Nikt w miarę konkretny się nie pojawi, najwyżej wyprzedaż na 90%. Zajęte Skorpiony powinny się skupić na swoich potrzebach, a nie na potrzebach rodziny i partnera. Dlatego też muszą, choć na krótko, zostać egoistkami. 
Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


STRZELEC
Samotne, wolne Strzelce zaspokoją swoje ego i spotkają naprawdę odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego, docelowego związku. Nie potrzeba na ten temat nic więcej pisać, to trzeba przeżyć tu i teraz. Takiego kogoś spotyka się tylko raz w życiu. Zajęte Strzelce mają co prawda sporo do zarzucenia swojemu partnerowi, ale powinny pamiętać, że same go wybrały i że można było trafić na dużo bardziej groźnego. 
Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


KOZIOROŻEC
Koziorożce są zbyt łagodne, aby zawalczyć o swoje. Wolne powinny się wreszcie zdecydować na związek z osobą, która świata bez Was nie widzi. Jest wytrwałym adoratorem i warto zwrócić na niego uwagę. Będzie Was po prostu kochał. Koziorożce pozostające w związku mają już kogoś takiego u swojego boku. Przynajmniej część z Was wybrała właściwie. Nie wstydźcie się uczuć. 
Twój szczęśliwy kamień to rodonit.


WODNIK
Niezależne Wodniki nie mogą trafić na odpowiednią osobę. Wasza niezależność odstrasza potencjalnych kandydatów. Aby zdobyć mężczyznę, kobieta powinna być jak bluszcz. Oni lubią się czuć potrzebni. Zajęte Wodniki już nic nie muszą udowadniać. Zadbajcie o partnera i dopieśćcie go. Twój szczęśliwy kamień to rubin.


RYBY
Ryby mają teraz dobry czas na spotkanie i poznanie odpowiedniej osoby do stałego związku. Okaże się nim znajomy z przeszłości, ktoś kto kiedyś był bardzo bliski i znany. Trudno o lepszą rekomendację. Życie uczuciowe nareszcie zacznie się układać. Zajęte Ryby w wolnym czasie zajmą się przygotowaniami do urlopu. Wyjazd jest zaplanowany od dawna, zapowiada się romantycznie, spędzicie go tylko we dwoje. 
Twój szczęśliwy kamień to agat.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStockDodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 08.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×