Horoskop miłosny od 18.07. do 24.07.

Czy miłość zapuka do Twoich drzwi? Zobacz, co na ten temat twierdzi wróżka!

horoskop milosny think.jpg

BARAN

Wolne Barany, w tym tygodniu nie spodziewajcie się żadnych zmian w Waszym życiu. Nie pojawi się żaden w miarę odpowiedni mężczyzna. Na tego właściwego trzeba jeszcze trochę poczekać. Zajmijcie się więc sobą, pogoda sprzyja wyjazdom i rozrywkom plenerowym. Zajęte, będące w związkach Barany też powinny się skupić na swoich potrzebach, partner Was zaniedbuje i należy mu to uświadomić. 
Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.


BYK
Wolne Byki co prawda poznają kilka w miarę odpowiednich osób, ale przy bliższym poznaniu okażą się takimi mocno przecenionymi, wręcz z wyprzedaży. Nie bądźcie rozczarowane, rodzaj męski jest coraz gorszy gatunkowo. W związkach zajętych Byków też nie dzieje się najlepiej. Większość partnerów nie spełnia Waszych oczekiwań. Nie warto ich wymieniać na inny model. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźnięta, zwłaszcza te, które wyjechały na wypoczynek, będą miały okazję na romans swojego życia. Okaże się romansem bez zobowiązań, ale co przeżyjecie, to Wasze. Będzie co wspominać. Zajęte Bliźniaki będą mogły tylko wspominać. Wasze związki, wyglądające na udane, takimi nie są. Kiedyś co prawda było inaczej, ale proza życia wszystko zniszczyła. 
Twój szczęśliwy kamień to sodalit.


RAK 
Raki będą miały powody do zadowolenia. Wolne poznają odpowiedniego partnera, takiego do stałego związku i w szybkim czasie zmienią stan cywilny. Po co czekać, ten właściwy sam wszedł w ręce. Raki będące w związku powinny zadbać nie tylko o swoje potrzeby, ale również partnera, zwłaszcza te erotyczne. 
Twój szczęśliwy kamień to malachit.


LEW
Szykują się duże zmiany w życiu wolnych Lwów. Przede wszystkim pojawi się partner spełniający Wasze oczekiwania, szczęścia dopełnią sukcesy zawodowe. Zajęte Lwy powinny zacząć wychowywać partnera, tylko uwaga, będzie ciężko, zanim się przyzwyczai. 
Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


PANNA
Panny zwykle czekają, aż zmiany zaczną zachodzić same. Dopiero wówczas mogą nimi umiejętnie pokierować. Tak samo jest z życiem prywatnym, wolne poczekają i sprawdzą, czy nowo poznany osobnik wart jest ich zainteresowania. Przetestują go dokładnie, zanim się zaangażują. Zajęte Panny powinny wprowadzić trochę nowinek do swojego życia intymnego. Wieje nudą, a to już powód do rozstania. 
Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


WAGA
Samotne, wolne Wagi, najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce. Przestańcie wybrzydzać, chłop jaki jest każdy widzi. Można go zmienić, ale powoli. Jest to żmudna praca, ale warto. Dobrze wychowany partner wart jest majątek. Wiedzą coś o tym Wagi pozostające w związku. Odpowiednio dopieszczony i wychowany partner sam nie podejmie żadnego działania, a życie intymne daje sporo zadowolenia i zabawy. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz.


SKORPION
Samotne życie niektórych Skorpionów zakończy się w tym tygodniu. Co prawda wszystkie wolne poznają nowych znajomych, ale tylko niektóre zatrzymają je na stałe i będą w swoich związkach bardzo szczęśliwe. Pozostałe będą musiały jeszcze zaczekać. Pamiętajcie, nic na siłę. Te, które już są w związku, nic właściwie nie muszą zmieniać. Pamiętajcie tylko o tym, że trzymając partnera pod pantoflem, prowokujecie go do odejścia. 
Twój szczęśliwy kamień to rubin.


STRZELEC
Wolne, samotne Strzelce (a przynajmniej ich część) w tym tygodniu skończą z samotnością i nie będzie to chwilowy romans, tylko znajomość docelowa z zaręczynami i ślubem. Dotyczy to wszystkich wolnych (z różnych powodów) Strzelców. Będzie się działo. Zajęte Strzelce nie powinny w tym tygodniu sprzeczać się i kłócić z partnerem. Nawet niewinna sprzeczka może stać się przyczyną cichych dni lub nawet rozstania.
Twój szczęśliwy kamień to malachit.


KOZIOROŻEC
Uwaga Koziorożce, niewinny z pozoru flirt może się dla Was bardzo nieprzyjemnie skończyć pamiątką na całe życie. Dlatego wolne Koziorożce powinny bardzo uważać i wręcz żądać od partnera zaświadczenia o stanie zdrowia. Pamiętajcie o tym dla własnego bezpieczeństwa. Dotyczy to również Koziorożców będących w związkach. Nie dokładajcie sobie niepotrzebnych problemów. Ten tydzień, niby taki sam jak inne, stwarza takie możliwości, więc się pilnujcie. 
Twój szczęśliwy kamień to czaroit.


WODNIK
Wodniki będą w tym tygodniu rozchwytywane. Wasz czar i urok złamie każdego. Każdy, którego wybierzecie na swojego partnera, będzie zachwycony. Niestety dla wielu będzie to tylko krótki, intensywny romans. Niektóre z Was trafią na tego jedynego. Zajęte Wodniki, jeżeli chcą utrzymać swój związek, powinny wygonić nudę z sypialni i dopieścić partnera. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RYBY
Problemy natury zdrowotnej dopadną wolne Ryby. Nawet nie będziecie myślały o sprawach osobistych. Zostawicie to na później. Zajęte, będące w związku Ryby postawią na życie rodzinne przed osobistym. Musicie zrobić bilans swojego życia, a ten tydzień temu sprzyja. Dopiero wówczas możecie podjąć konkretną decyzję, bez obaw o konsekwencje. 
Twój szczęśliwy kamień to agat.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz też: Stylizacja na randkę - nasza propozycja

 

 

zdjęcie: Thinkstock
Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 18.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×