Horoskop miłosny od 18.09 do 22.09

Przygotuj się na prawdziwe zawirowania...

corobizakochana.jpg

BARAN 

Wolne, samotne Barany, zajęte pracą i rodziną nie będą miały czasu na znalezienie w tym tygodniu kogoś w miarę normalnego, zresztą taki się nie pojawi w Waszym życiu. Ten tydzień pod tym względem można spisać na straty, dotknie to wolne Barany w każdym przedziale wiekowym.

Te zajęte również nie będą miały czasu na życie prywatne. Priorytetem okaże się praca i rodzina. Nic na to nie poradzisz. Praca i kariera zawodowa są naprawdę bardzo ważne, bo dają stabilizację materialną.

Twój szczęśliwy kamień to agat. 

BYK

Niewielka część wolnych Byków będzie miała okazję poznać naprawdę odpowiedniego mężczyznę, takiego na stałe, opiekuńczego, gwarantującego udany związek. Pozostałe muszą niestety poczekać na swoją kolej. Niczego nie można przyspieszać – dlatego tak dużo jest kompletnie nieudanych związków, to wina nacisku i ponagleń.

Zajęte Byki skupią się w tym tygodniu na sprawach typowo rodzinnych. Obliguje do tego posiadanie dzieci. Dobre relacje z rodziną partnera powinny być priorytetem.

Twój szczęśliwy kamień to morganit. 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta co tydzień czekają z nadzieją na tego jedynego. Każda chce mieć udaną rodzinę. Niestety tylko nieliczne poznają w tym tygodniu tego odpowiedniego. Zdecydowana większość przeżyje krótki, tygodniowy, bardzo ognisty romans i będzie miała co wspominać.

Zajęte skoncentrują się w tym tygodniu na poprawie relacji z partnerem, ostatnio zaniedbanym. Po co ma szukać na boku, skoro w domu ma dobry, udany seks i kochającą go rodzinę.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

RAK

Wolne Raki, a przynajmniej ich większość, poznają w tym tygodniu sympatycznego mężczyznę, wolnego, takiego do wzięcia na stałe. Nie wahajcie się, bierzcie go na wyłączność. Pozostałe wolne Raki muszą zaczekać na swój czas. Nie będzie się Wam to czekanie nudziło, umili go romans bez zobowiązań.

Zajęte Raki w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim zdrowiem swoim i partnera, zbliża się jesień, czas częstych chorób, warto się zabezpieczyć. Zróbcie sobie badania i zaszczepcie się. Życie osobiste i rodzinne bez zmian.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn. 

LEW

Samotne, całkowicie wolne Lwy będą zadowolone, nie poznają co prawda tego jedynego, ale zupełnie niezłego gościa do romansu bez zobowiązań. Ten tydzień zapamiętają na długo, taki będzie gorący.

Zajęte nie mają już takich rozrywek. Zastąpiły je inne. Partner zachowuje się niewłaściwie, dzieci chorują, a teściowa wtrąca się do wszystkiego. Można się załamać, ale wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie i ta sytuacja również się poprawi.

Twój szczęśliwy kamień to granat. 

PANNA

Samotne, wolne Panny są zwykle bardzo wybredne i zwykle zakładają rodzinę raczej późno. Mało który mężczyzna może je zainteresować, dlatego też ten, którego wybiorą, może się czuć wyróżniony, ale jeżeli nie sprawdzi się w seksie, bez bólu się z nim pożegnają.

Zajęte Panny zaczynają się nudzić w związku. Ten interesujący mężczyzna w ciągu kilku lat zamienił się w nudziarza. Trochę szkoda przeżytych razem lat, ale czasem wymiana na nowszy model jest niezbędna.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WAGA

Wolne Wagi nie mają w tym tygodniu żadnego wyboru, ilekroć poznają wyglądającego w miarę normalnie osobnika, to okazuje się on wyłącznie dekoracyjny. Czasem i taki jest potrzebny, znajdzie amatorkę na swoją urodę. Ogólnie Wagi w tym tygodniu będą bez przydziału.

Zajęte nie mają już takich problemów, wymieniły je na inne, nie tylko rodzinne, ale i osobiste. Partner ma problemy z potencją, dzieci przechodzą okres buntu, a teściowa jak zwykle wtrąca się do wszystkiego. Cóż, takie jest życie.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

SKORPION

Wolne, samotne Skorpiony na swoje nieszczęście szybko się zakochują, szczęście jednak, że równie szybko się odkochują. Poza tym mają specyficzne podejście do życia i potencjalnych partnerów, z dystansem i na luzie. Ten tydzień zapowiada się nieciekawie, same nudy i żadnej osłody w postaci romansu.

Zajęte Skorpiony są zwykle oddanymi żonami i matkami, ale też potrafią pokazać pazurki, zwłaszcza jeżeli są oszukiwane. Wolą oszukiwać same, wiedzą ile są warte.

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.

STRZELEC

Wolne Strzelce zapolują sobie w tym tygodniu, mają nadzieję na dobre polowanie. Owszem, dla zdecydowanej mniejszości tak, ale większość obejdzie się smakiem. Może się trafić tylko taki do romansu bez zobowiązań, ale ponieważ również jesteście wybredne, to niewielu panów będzie w stanie Wam dorównać choćby w połowie.

Zajęte Strzelce nie mają już tych problemów, zastąpiły je inne. Wobec tego mogą spokojnie zająć się poprawą swoich relacji z partnerem i swoich relacji z pozostałą rodziną. Trochę było w niedalekiej przeszłości sprzeczek i kłótni.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce ten tydzień spędzą również samotnie. Nie poznają nikogo konkretnego, kto by się nadawał nawet do krótkiego romansu. Nie są wybredne, tylko szukają kogoś nie tylko dekoracyjnego, ale i w miarę normalnego. Takiego mężczyzny nie spotkają w tym tygodniu.

Zajęte Koziorożce ten tydzień spędzą w rodzinnym gronie, czyli swoim własnym. Dziećmi zajmą się dziadkowie, a Wy wyjedziecie na zasłużony wypoczynek we dwoje, na wycieczkę na Cypr, wyspę miłości.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

WODNIK

Wolne Wodniki czasem lubią pobyć same ze sobą. W tym tygodniu nie będą mogły opędzić się od adoratorów. Niestety, wszyscy oni okażą się niepełnowartościowi, owszem dekoracyjni, ale tylko dekoracyjni. Szans na romans czy flirt też nie ma. Zajmij się więc sobą, trochę się ostatnio zaniedbałaś.

Zajęte Wodniki wbrew sobie wpadły w kierat obowiązków rodzinnych i marzą o spokojnie przespanej nocy. Rodzice zajmą się dzieckiem, a Wy wyjedziecie sobie na kilka dni po prostu odpocząć i wyszaleć się jak za dawnych czasów.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

RYBY

Wolne Ryby często nie wiedzą czego chcą od życia. Chciałyby mieć ciastko i je zjeść. Niektóre z Was poznają w miarę odpowiedniego mężczyznę, nadającego się również do stałego związku. Nie wymagajcie jednak od nich za wiele, wszyscy wiedzą, że każdy mężczyzna to wieczny chłopiec. Poczekajcie na tego właściwego.

Zajęte Ryby czasem mają wrażenie, że wybierając partnera popełniły błąd, lub ktoś go podmienił. Postarajcie się go wychować, a będzie z niego pożytek. Najlepiej nadaje się do uciech cielesnych i
robienia dzieci, ale do ich wychowania już nie.

Twój szczęśliwy kamień to rubin.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 18.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Good article, I see you very happy.
[URL=http://happywheels4.com]happy wheels[/URL]
Dodano: 2018-11-23 08:21:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
You can Root any Android Device In single click. Download http://www-framaroot.comfrom http://www-framaroot.com
Dodano: 2018-09-12 08:58:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×