Horoskop miłosny od 11.07. do 17.07.

Przekonaj się, czy czeka na Ciebie miłość!

para w Paryżu.jpg

BARAN

Wolne Barany co prawda nie spotkają tego jedynego, ale za to poznają kilka interesujących osób. Z tych znajomości rozwiną się długoletnie przyjaźnie, a przynajmniej miło spędzicie czas, zwłaszcza weekend. Przyjaźń to też uczucie. Zajęte Barany będą starały się poprawić swój wizerunek w gronie rodzinnym, a przede wszystkim względem swojej połówki. Starania zostaną zauważone i nagrodzone wspólnym weekendowym wyjazdem. 
Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.


BYK
Wolne Byki będą bardzo zadowolone. Spotkają swoją dawną miłość i uczucie znów się odezwie w myśl przysłowia „stara miłość nie rdzewieje”. Wasze zaangażowanie pokona wszystkie problemy, a Wy będziecie się cieszyć życiem we dwoje. Zapowiada się związek docelowy. Zajęte Byki mają ostatnio spore problemy w związku. Rozstanie niczego nie załatwi, trzeba się zastanowić nad jego posklejaniem. Odrobina zaangażowania i będzie dobrze. 
Twój szczęśliwy kamień to opal.


BLIŹNIĘTA
W sprawach osobistych bliźniaki zwykle radzą sobie zupełnie nieźle. Czasami potrzebują tylko „delikatnej” pomocy. Trzeba je po prostu poznać z konkretną osobą i tak zaaranżować spotkanie, aby nie mogły się wycofać. Resztą już zajmą się same. Zajęte Bliźniaki, Wasze związki są stabilne, niedługo na świecie pojawi się następca. Trzeba się odpowiednio przygotować na jego pojawienie. 
Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


RAK
Wolne, ale nie samotne Raki, mające wielu znajomych i przyjaciół i z natury lubiane, wciąż nie mogą spotkać osoby do stałego związku. Nie potrzeba daleko szukać, taka osoba ukrywa się wśród znajomych. Daje znaki, ale Ty ich nie zauważasz. Rozejrzyj się, a dowiesz się, kto to jest. Warto. 
Zajęte Raki powinny więcej czasu poświęcić na poprawę swoich relacji z partnerem, nie narzucać mu, co ma robić tylko zaczekać na jego inicjatywę. Oczywiście ma to być inicjatywa zawodowa, a poza tym Wy i tak zawsze macie rację. 
Twój szczęśliwy kamień to malachit.


LEW
Wolne Lwy pomimo sprzyjającej aury nie poznają nikogo do stałego związku. Owszem, pojawią się w ich otoczeniu interesujące osoby, ale żadna z nich nie będzie tą odpowiednią. Trudno, trzeba będzie jeszcze poczekać. Często tak bywa, że pojawia się namiastka zamiast towaru pełnowartościowego. Zajęte Lwy nie mają już takich problemów, ich związki nie są jednak zadowalające. Nie warto jednak wymieniać partnera na nowszy model. Opcja, że będzie lepszy jest mało prawdopodobna, ale że gorszy jest pewna. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz.


PANNA
Panna jest z natury spokojną indywidualistką. Lubi tak rządzić, żeby partner nie miał o tym pojęcia. Wolne Panny czeka w tym tygodniu niespodzianka. Część z Was pozna odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku, odpowiedniego pod każdym względem. Tylko brać jak swojego. Zajęte Panny, pamiętajcie: w nadmiarze nawet to, co dobre, zaczyna nudzić. Starajcie się więc nie popadać w rutynę, zwłaszcza w sprawach intymnych
Twój szczęśliwy kamień to karneol.


WAGA
Całkowicie wolne Wagi, jeżeli tylko będą chciały i wykażą odrobinę inicjatywy, to poznają fantastycznego mężczyznę, z gatunku tych, co to się trafiają tylko raz. Nie ma się co zastanawiać i nadymać, tylko brać, jak sam w ręce wchodzi. Zajęte Wagi mają polowanie już za sobą. Część z Was ma tego jedynego do własnego użytku. Większość niestety musi zadowolić się podróbką, niektóre z nich są bardzo udane. Pamiętajcie o dopieszczaniu. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


SKORPION
Wolne Skorpiony w dalszym ciągu pozostaną wolne, zawsze coś im nie pasuje. Nie chcą podróbek, wolą oryginał. Trudno trafić na takiego, który by spełnił Wasze wymagania, dlatego czasem trzeba ustąpić. Jeżeli jednak lubicie same kierować swoim życiem, to bardzo dobrze, dokonacie właściwego wyboru. Zajęte Skorpiony, pomyślcie, zamiast męczyć się ze sobą, czy nie lepiej się rozstać. Będziecie miały więcej czasu dla siebie. Doskonale poradzicie sobie ze wszystkim. Te, które są w udanych lub w miarę udanych związkach, nie powinny się rozstawać. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


STRZELEC
Wolne Strzelce powinny nieco zmienić swój wygląd i zachowanie. Jesteście za spokojne i wyrozumiałe. Większość z Was dalej będzie samotna, owszem, trafią się nawet udane znajomości, ale będą to typowe chwilówki, nic konkretnego. Zajęte Strzelce swój wolny czas podzielą między rodzinę i partnera. Partnera dopieszczą, członków rodziny również, tylko nieco inaczej. 
Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce, znerwicowane nieco samotnością, powinny się zająć sobą i postarać się być choć trochę egoistkami. Wasza samoocena wzrośnie i w niedługim czasie poznacie odpowiednią osobę. Kochając siebie, przyciągasz innych. Zajęte Koziorożce, nadszedł dobry czas na powiększenie rodziny. Uwaga, te w wieku produkcyjnym mogą się spokojnie zająć powiększeniem rodziny, jeżeli mają to w planach. 
Twój szczęśliwy kamień to oliwin.


WODNIK
Wodniki z natury mają pecha podczas dobierania partnera, zwykle wybierają tę najgorszą opcję. Staranie się, żeby nie popełnić błędu nic nie da. Wy tak po prostu macie. Lepiej więc nie wybierać i nie zastanawiać się, tylko brać. Każdy wybór będzie dobry. Zajęte Wodniki powinny zająć się swoją osobą, najlepiej na tym wyjdą. Wasz związek jest stabilny i nic nie trzeba w nim zmieniać. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RYBY
Wolne Ryby powinny być przygotowane na poważne zmiany w swoim życiu. Pojawi się w Waszym życiu wyjątkowy mężczyzna, dla wielu z Was już na stałe. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zmienicie stan cywilny i zajdziecie w ciążę. Zajęte Ryby nie powinny się obawiać o przyszłość, Wasz związek jest stabilny i zapowiada się na docelowy. Trzeba uważać i nie przedobrzyć. 
Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 

zdjęcie: ThinkstockDodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 11.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×