Horoskop miłosny od 11.09. do 15.09

Która z Was ma szansę się zakochać?

lovevel.jpg

BARAN 

Życie osobiste Baranów zwykle jest bardzo zawiłe. Starają się zadowolić wszystkim i nie potrafią zrozumieć, że jest to niemożliwe. Wolne Barany, pomimo starań, nie spotkają odpowiedniego partnera. Owszem, trafią się tacy, nawet na dłużej, niektórzy nawet na stałe (to dla niecierpliwych), ale przysporzą Wam tylko zmartwień. Lepiej poczekać niż się męczyć.

Niektóre z zajętych podejmą decyzję o rozstaniu, większość nic nie będzie zmieniała w swoich związkach. Po prostu osuniecie problemy na bok i zajmiecie się jeszcze jedną próbą poprawienia Waszych relacji. Nic tak nie godzi jak udany seks. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

BYK

Ten tydzień będzie wyjątkowo udany dla wszystkich Byków. Niewielka część wolnych pozna wyjątkowego partnera. Na dzień, na noc i na całe życie. Wasze życie diametralnie się zmieni.

Zajęte Byki pewne wzloty i upadki mają już za sobą. Nadszedł czas na stabilizację życia intymnego. Wasze współżycie jest zbyt monotonne i trzeba je urozmaicić.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

BLIŹNIĘTA

Samotne Bliźnięta też sobie mogą odpuścić. Nikogo ciekawego na stałe nie będą miały możliwości poznać, ale bawić będą się wspaniale. Do flirtu lub romansu bez zobowiązań nie potrzeba nikogo na stałe. Trzeba tylko uważać na „wieczną pamiątkę”.

Zajęte Bliźnięta skoncentrują się na życiu rodzinnym, osobiste zostawiając na później. Wasze życie na tym nie ucierpi, kochacie się, a Wasz związek jest stały.

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.

RAK

Rakom szykuje się nieszczególny tydzień. Uważajcie na swoje zachowanie, możecie sprawić znajomym dużo przykrości. Wolne nie poznają nikogo konkretnego, tylko osobę do przelotnej znajomości, możliwy również romans bez zobowiązań. Niestety nic więcej się nie wydarzy.

Zajęte Raki powinny skoncentrować swoje uczucia na partnerze i nadrobić zaniedbania, jakich się dopuściły, wskazany wyjazd, nawet krótki weekendowy we dwoje. Znacznie poprawi to Wasze relacje.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

LEW

Wolne Lwy mogą w tym tygodniu zaszaleć. Nie spotkają co prawda tego jedynego, ale będą mogły pozwolić sobie na szalony, intensywny, lecz krótkotrwały i bardzo przyjemny romans bez zobowiązań. Poprawi to ich nastrój i samopoczucie. Innych zmian nie będzie.

Zajęte Lwy, zwłaszcza te starsze, większość szaleństw ma już za sobą, teraz przyszedł czas na spokojną dojrzałą miłość i dbanie o potrzeby partnera.

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

PANNA

Wolne Panny są nieco samowolne. Mają przez to utrudnione życie rodzinne. Wolą skupić się na miłości. Jedno nie wyklucza drugiego. Natomiast trudno im spotkać tego właściwego, w tym tygodniu też go nie spotkają.

Zajęte Panny, Wasz partner nie spełnia oczekiwań, ale lepiej go nie wymieniać, można trafić gorzej. Tego, co jest, najlepiej spróbować wychować (jeżeli się da), może się uda.

Twój szczęśliwy kamień to selenit.

WAGA

Niestety, ale większość Wag działa na zasadzie „krok do przodu, dwa kroki do tyłu”. Zasadę tę często stosują w życiu osobistym, czekając na rycerza lub księcia, zapominając, że rycerzy już nie ma, a książąt jest jak na lekarstwo. Wolne Wagi będą miały możliwość poznania w tym tygodniu sympatycznego, odpowiedniego partnera. Nie wybrzydzajcie, lepszy może się już nie trafić, a spokojna miłość przyjdzie z czasem.

Zajęte Wagi te dylematy mają już za sobą, ale gryzie je niepewność, czy są wystarczające dobre dla partnera. Nie powinniście o tym myśleć, to się już sprawdziło w codziennym życiu. Łączy Was przecież nie tylko seks, ale również rodzina, wspólne cele i marzenia.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

SKORPION

Wolne Skorpiony lubią krótkie, intensywne, niezobowiązujące romanse. Owszem, chciałyby się już ustatkować, ale taki luźny tryb życia bardzo im odpowiada. Dlatego powinnyście żyć chwilą, nic na siłę. Wszystko niejako samo się ułoży.

Zajęte Skorpiony będą miały spokojny tydzień, żadnych niespodzianek, złych czy dobrych, nie będzie. Praca, rodzina, wszystko będzie takie samo jak zawsze.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

STRZELEC

Wolne Strzelce mają wielu znajomych, ale budzą instynktowną niechęć u płci przeciwnej. Dominujecie w każdym związku i dlatego macie małe szanse na stabilizację uczuciową. Mężczyźni lubią kobiety-bluszcze i intelektualne blondynki.

Te, które już są zajęte, wiedzą, że kobieta nie rządzi w związku, tylko tak kieruje mężczyzną, żeby o tym nie wiedział. Takie związki są zwykle docelowe.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu Koziorożce powinny spodziewać się diametralnych zmian w swoim życiu. Wolne nie spotkają co prawda tego jedynego, ale poznają zupełnie sympatycznego pana, który będzie się nadawał na stałego partnera. Dostaniecie również ciekawą ofertę pracy, rozpoczniecie naukę, zmienicie miejsce zamieszkania, zajdziecie w ciążę. Słowem, zacznie się inny rozdział Waszego życia.

Zajęte Koziorożce też będą musiały, wręcz będą zmuszone, zaakceptować zmiany w Waszym życiu. Również możliwa ciąża, zmiana miejsca zamieszkania, choroba w rodzinie, zmiana pracy. Wszystko może się zdarzyć, tylko Wy będziecie takie same.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

WODNIK

Wolnym Wodnikom szczęście sprzyja, niektóre poznają w tym tygodniu tego jedynego, czyli mężczyznę na całe życie. Będziecie wyjątkowo szczęśliwe i zarazicie swoją radością wszystkich znajomych. Te, które nadal pozostaną wolne, nie powinny się martwić. Wasz czas wkrótce nadejdzie.

Zajęte Wodniki pozwolą sobie na niewielkie ekscesy erotyczne, ale skupią swoją uwagę przede wszystkim na życiu rodzinnym. Trochę ostatnio zaniedbałaś swoich najbliższych, teraz trzeba to naprawić.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

RYBY

Wolne Ryby dalej będą wolne, ale nie samotne. Grupa sprawdzonych znajomych nie pozwoli na to. Większość z Was nie ma możliwości poznania w najbliższym czasie odpowiedniego partnera. Owszem, macie kolegów, ale to nie to samo.

Zajęte Ryby, czas beztroskiej zabawy już minął. Macie udany związek, czas na jego powiększenie. Partner jest chętny, więc nie będzie z tym problemu.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 12.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×