Horoskop na marzec

Przedstawiamy horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku przygotowany przez wróżkę Nomę.

horoskop marcowy

Baran
Marzec to czas wspomnień dla Ciebie, powrotu do dzieciństwa. Możesz przypominać sobie swoje dawne miłości, piękne chwile  z przeszłości. Jeśli wspomnienia wykorzystasz pozytywnie, by znaleźć w nich potwierdzenie siebie, swoich osiągnięć, poczujesz radość z siebie i wszystkiego, czego doświadczyłe/aś. W przeciwnym wypadku skoncentrujesz się na wszystkim, co Ci nie wyszło. Nie wpłynie to dobrze na Twój nastrój. Bądź więc uważny, do czego wykorzystujesz przeszłość.

Byk
Otrzymasz wiadomość od kogoś młodego. Będzie miała ona wpływ na Twoje sprawy. Jeśli masz trudności w relacjach z ludźmi, sam jesteś ich przyczyną. Zacznij szanować ludzi bez względu na to, jakie stanowisko zajmują.

Bliźnięta
Ufaj swojej intuicji nawet jeśli będzie to sprzeczne z logiką. Jeśli czekasz na nowe stanowisko, karta zapowiada otrzymanie go. W pracy bardzo ważna pomoc kobiet i skorzystanie z niekonwencjonalnych doradców. Oczyść swoje myśli i rozum. Uważaj na poważny romans.

Rak
Dobry czas na marzenia, wyznaczenie nowych celów. Warto przyjrzeć się im by ustalić priorytety. W innym wypadku nic z nich nie wyjdzie. Jeśli podejmujesz jakąś ważna decyzję, bądź uważny, bo podstawy jej podjęcia mogą okazać się czystą iluzją.

Lew
Sprawa wyjaśni się. Nie będzie to jednak łatwe. Musisz jednak umieć się obronić i stanąć po swojej stronie. Nie możesz dać się zastraszać. To symbol asertywności i obrony swoich praw. Przygotuj się tylko.

Panna
Jakieś oszustwo krąży wokół Ciebie. Sam też nie próbuj nikogo okłamać.  Nie zaczynaj dużych interesów z nadzieją na duży zysk. Nie unikaj rozmowy, mającej na celu wyjaśnienie zawiłej sytuacji. Po jej przeprowadzeniu poczujesz się lepiej.

Waga
W tym miesiącu pojawi się szansa na znalezienie wewnętrznego bogactwa. Planowane przedsięwzięcie zakończy się sukcesem. Nagroda. Wygrana. Dodatkowe pieniądze.

Skorpion
Okres trudności za Tobą. Teraz czas na zasłużony odpoczynek, krótki wyjazd, jakąś zabawę. Spójrz na życie radośniej. Otrzymasz zaproszenie na ślub. Potrzebujesz teraz ciepła, miłości i przyjaźni. Czeka Cię nowy związek.

Strzelec
Musisz sam  wiedzieć, co jest ważne dla Ciebie i jakie masz cele. Czas na twórcze projekty. Doświadczenia przeszłości już za Tobą. Zacznij żyć na nowo.

Koziorożec
Rozwaga; roztropność, dobra kalkulacja; decyzje podjęte po dokładnej analizie posiadanych informacji; zalecenie, żeby niczego nie robić na siłę, spokojnie zebrać siły i przemyśleć następny krok. Należy odpocząć i skorzystać z pomocy kogoś, kto ułatwi wyjście z sytuacji; sprawy mogą się same rozwiązać, bez naszego udziału.

Wodnik
Ciężka praca, dodatkowe obowiązki, skłonność do pracoholizmu, branie zbyt wiele na swoje barki, przeciążenie pracą, obowiązkami, duża odpowiedzialność – stąd u Ciebie potrzeba wypoczynku, choć czujesz, że zbyt wiele spraw czeka na załatwienie. W partnerstwie może to także oznaczać bycie w układzie, który nam ciąży, przestał nam odpowiadać; być może jedna ze stron angażuje się dużo bardziej niż druga.

Ryby
Najważniejszą sprawą są teraz twoje stosunki z ludźmi i to te, które mają zorganizowany charakter. Zapewne powinieneś podporządkować się czyjemuś autorytetowi, uznać za swoje prawa, jakimi rządzi się pewna grupa albo instytucja, przyjąć także na siebie obowiązki związane z działaniem w zorganizowanej strukturze. Twoja karta często dosłownie oznacza konieczność podjęcia pracy - takiej na etacie, z dobrze określonymi prawami i obowiązkami.


Tarot, rozkłady dot. karmy, wróżba z daty urodzenia, sennik i inne porady.

Wróżka Noma
Zadzwoń: 700 788 342
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.NOMA. treść pytania do eksperta
pod numer 73068. Koszt SMS to 3.69 zł brutto.
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 12.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Lighter
Powiem tak horoskop jak horoskop ale zdjęcie jest piękne urzekło mnie, że tak powiem
Dodano: 2012-03-13 13:37:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×