Horoskop ogólny wróżki Anny na weekend

Przedstawiamy nowy horoskop ogólny na koniec tygodnia i weekend!

horoskop ogolny 8 sierpnia.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Chętnie zajmiesz się sprawami bliskiej osoby, w czymś jej pomożesz lub coś ułatwisz. Nie poświęcaj jednak wszystkiego dla kogoś, kto leniuchuje, bo możesz się z tego powodu zdenerwować.

FINANSE

W tym tygodniu Planety sprzyjają robieniu finansowych planów, ubieganiu się o nową pracę, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą Ci pomóc załatwić pilne sprawy.

ZDROWIE

Trzeba zrzucić parę kilogramów, stosować dietę, pić więcej niegazowanej wody, ruszać się. Zero alkoholu.


BYK

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu Twoja odwaga i większa niż do tej pory niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Uważaj tylko, aby nie obiecać zbyt wiele komuś, kto chciałby zaraz mieć Cię na własność.

FINANSE

Dużo wyzwań przed Tobą, inwestycje w kwalifikacje zawodowe i firmę da dobre efekty. Trudności, jakie po drodze się pojawią, zmobilizują do większego działania. Jest prawdopodobne, że przybędzie obowiązków i odpowiedzialności, z czym doskonale sobie poradzisz.

ZDROWIE

Nic nie będzie Ci dolegać! Możesz zacząć dietę i gimnastykę poranną. Zapisz się do fryzjera i kosmetyczki.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia sprzyja romantycznemu wyjazdowi w nieznane, co okaże się przeżyciem jakiego od dawna Wam w związku brakowało. Jeśli nie masz czasu, wykorzystaj chociaż weekend. 

FINANSE

Widać szczęście do pozyskiwania pieniędzy z różnych źródeł, ale wspieraj się przyjaznymi ludźmi i dbaj o kontakty między nimi. Korzystnie przedstawiają się prace zagraniczne i z kapitałem z zagranicy.

ZDROWIE

Brak ruchu i sportu powoduje, że czujesz się gorzej. Dotrzymaj słowa i uprawiaj sport!


RAK

MIŁOŚĆ

Grożą Ci drobne towarzyskie nieporozumienia, których powodem będzie zazdrość lub niespełniona namiętność. Bierz udział w towarzyskich imprezach. 

FINANSE

Aura tygodnia sprzyja zdobywaniu nowych zleceń, zamykaniu skomplikowanych spraw księgowych oraz szybkim i skutecznym negocjacjom.

ZDROWIE

Odezwą się stare dolegliwości, ale nie przeszkodzą w tańcu. Gimnastykuj się przed imprezą taneczną.


LEW

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu będziesz więcej rozmyślał o uczuciach i obowiązkach, jakie z nich wynikają. Więcej uwagi poświęcisz też sprawom rodzinnym.

FINANSE

Aura tygodnia zapewni Ci lepszą passę do inwestycji i zajmowania się majątkiem trwałym. Warto zainwestować w ubezpieczenie lub bezpieczne obligacje.

ZDROWIE

Ze zdrowiem nie najgorzej, zrób koniecznie rutynowe badania, jak planowałeś. Dbaj o siebie, więcej gimnastyki, sportu.


PANNA

MIŁOŚĆ

Naucz się dostrzegać potrzeby ludzi wokół siebie, a poprawisz Wasze życie. Nie czepiaj się gorszych ocen czy bałaganu w łazience, tylko szukaj pozytywów i planuj wspólne atrakcje. Samotni powinny wybrać się na spotkania z przyjaciółmi. Może przedstawią Ci kogoś, kto Ci się spodoba.

FINANSE

Aura tygodnia ostrzega przed kłopotami. Nie bądź zbyt pazerny, bo wplączesz się w kłopoty natury urzędowej. Lubisz szybko i dużo zarobić, ale pilnuj, by zasady umowy dla obu stron były czytelne.

ZDROWIE

Dbaj o swoje serce i kości. Na razie tylko gadasz, a nic nie robisz. Badania same się nie zrobią. Dotrzymaj słowa i się przebadaj.


WAGA

MIŁOŚĆ 

W tym tygodniu będziesz odważny i pewny siebie. Nie siedź w domu, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy jesiennych wyjazdach, jest szansa, że będzie się do kogo przytulać w zimne zimowe wieczory. 

FINANSE

Aura tygodnia ostrzega przed zbyt pochopnymi decyzjami finansowymi czy zawodowymi. Pod wpływem impulsu nie rezygnuj z pracy i nie wydaj wszystkich oszczędności, bo wydawało Ci się, że znalazłeś wyjątkową handlową okazję.

ZDROWIE 

Jeśli urodziłeś się w I dekanacie, to nie umawiaj się do dentysty, na pobieranie krwi czy prześwietlenia.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Ogarnie Cię fala namiętności, partner oszaleje na Twoim punkcie. Bardzo dobre dni w Waszym związku.

FINANSE

Aura tygodnia ostrzega Cię przed sprzeczkami w pracy i naciągaczami, którzy chcą szybko coś sprzedać. Daj sobie czas na decyzję, a nie stracisz.

ZDROWIE

Wprowadź koniecznie dietę, stosuj ją, a poczujesz się zdecydowanie lepiej. Więcej ruchu.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu w uczuciach zbyt chaotycznie, Twoja impulsywność znowu da o sobie znać. Stare przyjaźnie i relacje widać nabiorą nowego pędu, w nowe trudno będzie Ci wejść.

FINANSE

Aura tygodnia radzi zadbać o finanse. Pora zrezygnować z nieopłacalnego konta w banku, poszukać tańszych usług na telefon, Internet. Co miesiąc zbierze się z tego sumka, którą będziesz mogła wydać na ciuchy!

ZDROWIE

Dbaj o swoją kondycję psychiczną, to fizycznie będziesz czuł się dobrze.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Początek tygodnie nie niesie dobrego humoru u Ciebie, jednak nie bierz nic do siebie, nawet jeśli partner nie będzie się z Tobą w niczym zgadzał lub ciągle coś Ci zarzucał. Nie podchwytuj tematu, każda dyskusja zmieni się w dziką kłótnię.

FINANSE

W pracy w skupieniu dasz z siebie wszystko, ale upragnionego sukcesu nie będzie.

ZDROWIE

Dbaj o siebie, bez pomocy skalpela ubędzie Ci lat.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Odżyją stare uczuciowe sprawy. Nie daj się zwieść czyjejś niewinnej minie! Postaw na prawdziwe uczucia, a na pewno nie będziesz rozczarowany.

 FINANSE

Jeśli masz własną firmę, powinieneś zwrócić większą uwagę na wydatki, jeszcze raz przejrzeć, czy wszystkie rachunki są zapłacone, zrobić porządek w papierach i na kontach bankowych.

ZDROWIE

Mniej słodyczy, mniej alkoholu. Zabierz rodzinę na spacer. Świeże powietrze dobrze wszystkim zrobi.


RYBY

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu w miłości będziesz trudniejszy niż zwykle, masz szczęście, że Twoja druga połowa ma cierpliwość. Opamiętaj się.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz mistrzem dyplomacji i zakulisowych rozmów. Pod koniec tygodnia chaos w pracy, ale Ty uratujesz trudne sytuacje, zapanujesz na błędami. Jeżeli marzysz o zmianie obowiązków albo podwyżce, to powinieneś kuć żelazo.

ZDROWIE

Dbaj o urodę i zdrowie!Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

 zdjęcie: ThinkstockDodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 01.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×