Horoskop partnerski na wrzesień

Sprawdź, co Cię czeka w najbliższych tygodniach! Wróżka Agnes prezentuje horoskop na wrzesień.

Horoskop partnerski na wrzesień

Horoskop partnerski na wrzesień

Baran - Unikaj  wzburzenia  emocjonalnego, prześpij się z decyzją, zapal świeczkę i pomedytuj. W sferze finansów gwiazdy Ci sprzyjają. Miłość - uda Ci się połączyć miłość z przyjaźnią, u partnera dostrzeżesz zalety, których wcześniej nie widziałaś. Po drodze będzie Ci z osobą szaloną, odważną i lubiącą podróże oraz wyzwania.


Byk - Odkryjesz coś co pomoże zrealizować Ci marzenia, ale wycisz się, pospaceruj wśród drzew - potrzebujesz kontaktu ze swoją głębią by mieć pewność do decyzji. Na bazie wzajemnego szacunku zrodzi się głębokie uczucie. Na pewno wykreślisz ze znajomych pana z pilotem w ręku, siedzącego przed telewizorem, a zainteresuje Cię ktoś szalony, nietuzinkowy.


Bliźnięta - Coś zakończysz, odkrywając jednocześnie nowe możliwości. Twoja kreatywność przyniesie spore pozytywne zmiany, także w finansach. Swój zawsze szuka swego i Ty niebawem natrafisz  na osobę o podobnych zainteresowaniach. Na Twojej drodze  pojawi się ktoś z żywiołu Powietrza, który zainspiruje Cię intelektualnie.


Rak - Jak zwykle nie wszystko będzie się układać po Twojej myśli a powodem jest to, że sam nie wiesz co chcesz, albo chcesz coś, co przerasta możliwości. Okadź się tymiankiem lub szałwią - zmienisz energię wokół siebie. Doświadczysz metamorfozy i uwierzysz w siebie, dzięki mężczyźnie z żywiołu ognia, który już teraz stanie na Twojej drodze. Czeka Cię podróż , romantyczna kolacja we dwoje i niespodzianka od losu.

Zobacz też: Słońce może leczyć!

94443078f.jpg


Lew - Problem, z którym się zmagasz wymaga fachowej pomocy, więc nie odrzucaj jej. Finanse dość stabilne. Masz głowę do interesów, ale nie ryzykuj zbytnio. Szczęścia nie szukaj daleko, wystarczy być sobą, a  już teraz los postawi  przed Toba mężczyznę, który zaskoczy Cię nie tylko intelektem. Ze wzajemnością się zakochasz.


Panna - Nie rozpoczynaj niczego nowego, postaraj się stare sprawy doprowadzić do końca. W materii pozytywne zmiany. Zawodowa sfera: mimo, że to trudne zrób listę spraw priorytetowych. Nie patrz na ludzi przez pryzmat swoich marzeń, bo umknie Ci ktoś, kto może dać miłość, stabilność; otwórz szerzej serce. Mężczyzna, który Cię oczaruje będzie z żywiołu ognia.


Waga - Spore zmiany zawodowe, ale nie ulegaj naciskom innych i nie wspieraj się kredytem. Na nieprzewidywalne, albo nie Twoje wydatki szukaj pośrednich rozwiązań. Żeby być szczęśliwą w miłości musisz wiedzieć czego i od kogo chcesz, nie utrzymasz dwóch relacji, więc podejmij w końcu decyzję. Wystarczy odrobina rozsądku i szczypta starań, byś poczuła się jak w bajce.

Skorpion - Współdziałaj z ludźmi. Z rodziną konsultuj decyzje, bo Ty sprawy widzisz niestety zbyt różowo i możesz wpędzić się w kłopoty.  Przetnij krepujące Cię więzi, a otwórz się na nowe kontakty i znajomości. Miłość tuż, tuż - taka prawdziwa z „motylami”, tylko nie siedź w domu i nie użalaj się nad sobą. Wyjdź do świata realnego.

Zobacz: Terapeutyczna moc tańca!


Strzelec - Nadchodzi dobry moment, by zrealizować marzenia. Zakup, o którym marzysz odwlecze się w czasie, ale wyjdzie Ci to na dobre.  Możesz liczyć na miłość i miodowy miesiąc, wystarczy odrobina starań a wszystko pójdzie po Twojej myśli. Przed Tobą romantyczna podróż we dwoje. Ciesz się chwilą; spróbuj urozmaicić swoje życie nie tylko w sypialni.


Koziorożec - Przeanalizuj bilans strat i zysków i wtedy podejmij decyzję. Unikaj decyzji, zwłaszcza finansowych, pod wpływem nastroju i chwili. Nie rób żadnej rewolucji w życiu uczuciowym, bo stracisz kontakt z rzeczywistością, idealizując  partnera. Na wielką miłość musisz poczekać i pogódź się z tym, ale rozważnie ciesz się też chwilą.


Wodnik - Bądź dalekowzroczny, nie wszystko złoto co się świeci. Przed Tobą spore wydatki, na które trzeba szukać oszczędności, nie kredytu. Obiektywna ocena sytuacji to nie jest Twoja mocna strona. Przyjrzyj się kandydatowi  „na zimno”, poobserwuj, poznaj jego charakter i intencje a unikniesz starego błędu. Miłość  poznasz w podróży, więc nie siedź w domu  przed komputerem.


Ryby - W perspektywie bliskiego czasu czeka Cię wyjazd, który odmieni Twoje życie zawodowe . Nastaw się pozytywnie i realizuj swoje pomysły. Czas i okoliczności Ci sprzyjają. Masz szósty zmysł, ale mimo to trzymaj dystans. Ufaj ludziom, z którymi jesteś od dawna, nie szukaj miłości „na już”,  bo możesz się szaleńczo, ale nieszczęśliwie zakochać. Oddasz serce komuś, kto nie jest wolny; oczaruje Cię i zostawi.

Zapraszam na wróżbę z Tarota, rytuały i inne porady
Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS 3.69 zł brutto
Tutaj zobacz profil Wróżki

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Czwartek 06.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×