Horoskop tygodnia 28.10 - 03.11.2013

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 28.10 - 03.11.2013

Horoskop tygodnia 28.10 - 03.11.2013


BARAN
MIŁOŚĆ
Ten tydzień zapowiada się dosyć ciekawie, nastąpi ożywienie uczuć a także możliwości spotkań towarzyskich. Nie omijaj spotkań z rodziną, wydaje Ci się, że wszystkich znasz a może się okazać że będziesz miał okazję do zawarcia interesujących znajomości.
FINANSE
Teraz będziesz miał okazje wiele się nauczyć i zdobycie cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości wyższymi osiągnięciami. Metodą prób i błędów zgromadzisz wiedzę która Ci pomoże w twojej karierze. Zawrzesz korzystny kontrakt.
ZDROWIE
Dostaniesz porządny zastrzyk adrenaliny, wykorzystaj to na uprawianie gimnastyki.

BYK
MIŁOŚĆ
To tydzień dla Was drogie Byki zapowiada się spokojnie. W stałej relacji spokój i stabilizacja, uważaj tylko żeby nie przygniotła Was codzienność, bo zaczniecie ziewać z nudów a rozrywki szukać gdzie indziej.
FINANSE
Ktoś kto ma wyższą pozycje od Ciebie udzieli Ci kilka cennych wskazówek i rad. Zastosuj je a Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu. Pokazuj ludziom więcej tego, ile jesteś wart i co już osiągnąłeś. Przygotuj się do wykonania ważnego zadania.
ZDROWIE
Zastosuj się do zaleceń lekarza.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Bliźnięta powinny być czujne. Los będzie Was kusił niemoralnymi propozycjami, jednak chwila słabości przyszłościowo może was drogo kosztować. Cokolwiek w tym tygodniu uczynisz w miłości, uczyń to z rozwagą a nie pod wpływem chwili jak czasem Ci się zdarza.
FINANSE
To dobry tydzień na podziękowanie wszystkim którzy Ci pomogli, zwłaszcza, że teraz przechodzisz na wyższe lepsze stanowisko. Nie zapominaj jednak, że to nie jest tylko Twoją zasługą ale także tych z którymi współpracowałeś przez ten czas.
ZDROWIE
Dbaj o siebie a energii Ci na zabranie.

RAK
MIŁOŚĆ
Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się wejść w tą relację, w tym tygodniu nadszedł odpowiedni moment by podjąć właściwą decyzje. Twoje myśli będą jasne, twoja odpowiedzieć „tak lub nie” będzie podjęta z pełną świadomością. Pamiętaj tylko, że oczarowanie to nie miłość i na dłuższą metę nie znajdziecie wspólnego języka.
FINANSE
Jeśli zajmujesz się biznesem czytaj na bieżąco co się dzieje na rynku w tym kierunku. Przed Tobą czas na nowe inwestycje i trzeba mieć ogólną wiedzę, jak działa wdrożona nowa technologia u konkurencji. Trzeba się orientować co w trawie piszczy.
ZDROWIE
Nie zapominaj o codziennych spacerach.

LEW
MIŁOŚĆ
Jeśli jesteś samotnym Lwem masz szanse spotkać miłość życia pod warunkiem, że nie zaszyjesz się w domu. Jeśli jednak jesteś Lwem w związku ze swoim partnerem przeżyjesz renesans uczuć zwłaszcza w erotyce mogą być gwałtowne momenty między Wami.
FINANSE
Pamiętaj, że ostatnie analizy wykazują zwiększenie zysków i sprzedaży, aby jednak utrzymać się na tym poziomie ważne jest podjęcie nowej współpracy. Niech znalezienie nowego klienta stanie się dla Ciebie w tym tygodniu priorytetem.
ZDROWIE
Wizyta u fryzjera poprawi Ci na strój.

PANNA
MIŁOŚĆ
Zbyt długo samotnie wędrujesz przez życie, w Twoim ciele pojawiła się ciekawa postać ale mało przystępną, więc popracuj nad tym by zdjąć maskę chłodu, zwłaszcza teraz gdy w Twoim otoczeniu pojawi się miłość ale mieszkająca daleko. Długo będziesz biła się z myślami czy miłość na odległość ma sens a Ty jesteś w stanie kiedyś tam wyjechać, zamieszkać.
FINANSE
Jeśli zależy Ci na zrobieniu wrażenia na nowym pracodawcy u którego chcesz podjąć pracę, poproś kolegów a nawet szefa z byłej pracy aby wystawił opinię na Twój temat. Takie działanie okaże się bardzo pomocne. Panna starająca się o podwyżkę dostanie decyzje odmowną.
ZDROWIE
Zacznij łykać witaminy i suplementy diety.

WAGA
MIŁOŚĆ
W Twoim związku już od jakiegoś czasu nie wiedzie się najlepiej. Wolne dni dają okazje by to zmienić, zaplanuj wspólne chwile spędzone tylko z partnerem. Zaskocz czymś partnera ale i sama siebie. Nie bój flirtu.
FINANSE
To dobry tydzień na realizację zadania które już dawno wisi nad Tobą. Jednak jeśli chcesz by to właśnie Twój pomysł został przyjęty przez szefa pamiętaj, że musi się wyróżniać na tle innych. Podejdź do tego zadania z determinacją.
ZDROWIE
Na Twoim talerzu powinno być bardziej kolorowo.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Dla Ciebie to może być tydzień zawirowań miłosnych, od dawna tworzysz trójkąt miłosny i nie wiesz dokąd zmierza ta droga. Z Twoim partnerem trudno Ci będzie uwić wspólne gniazdko bo on niestety nie należy tylko do Ciebie.
FINANSE
W tym tygodniu czeka Cie ważne spotkanie zawodowe, od tego spotkania zależy Twoja dalsza kariera pamiętaj, żeby zachować stosowną postawę a zwłaszcza popracuj nad umiejętnością spotykania się i witania z ludźmi.
ZDROWIE
Dobrze przespana noc pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Strzelec singel może przygotować się na wielkie zmiany, zwłaszcza w sferze erotycznej. Będziesz zdziwiona mnogością adoratorów wokół Ciebie. No cóż, zamiast się tym martwić zacznij sobie nucić pod nosem ; „bo we mnie jest sex” a może także zdecydujesz się spróbować przeżyć romantyczną przygodę.
FINANSE
Jeśli jesteś Strzelcem kierownikiem lub szefem możesz mieć trudny tydzień, statystyki sprzedaży i zysków nie są dla Ciebie odpowiednio zadowalające, jednak pamiętaj, żeby mimo to, nie okazywać stresu inaczej Twoi podwładni stracą zapał do pracy.
ZDROWIE
Najlepiej wypoczniesz na łonie natury.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Jeśli jesteś w związku czeka Was trudny tydzień. Poważne decyzje mogą zachwiać przyszłością związku ale Ty jesteś świadoma tego, że dojrzałaś do zmiany zasad obowiązujących w tej relacji i jeśli Twój partner nie zgadza się z Tobą, kto wie, możesz nawet zaproponować chwilową rozłąkę.
FINANSE
Twoje granice wytrzymałości powoli zostają przekroczone, Twój nowy inwestor od tygodni nie odbiera Twojego telefonu ani nie odpowiada na maile. Jednak postaraj się nie okazywać wściekłości z tego powodu tylko spróbuj mu wysłać osobistą kartkę z pozdrowieniami. Zobaczysz, że tym razem uda Ci nawiązać z nim konwersacje.
ZDROWIE
Codzienna gimnastyka to antidotum na drobne dolegliwości.

WODNIK

MIŁOŚĆ
W tym tygodniu nadarzy się u Ciebie okazja do soku w bok. Nie daj się jednak nabrać na obietnice, że to coś więcej niż sex. Więc nawet jeśli skusisz się nie pal za sobą mostów, rozstając się od razu z obecnym partnerem, chyba, że pragniesz samotności.
FINANSE
Na spotkaniu zawodowym czy konferencji na którą się wybierasz możesz nawiązać wiele ciekawych kontaktów, nie czekaj jednak jak ktoś do Ciebie podejdzie tylko sam się przedstawiaj i nawiązuj znajomość. Przygotuj sobie nieco wizytówek.
ZDROWIE
Może Ci towarzyszyć ogólny spadek energii i rożnego rodzaju napięcia.

RYBY
MIŁOŚĆ
Szykują się przetasowania w Twoich relacjach, od dłuższego czasu ciągniesz za sobą kilka znajomości, które wydaje Ci się, że w jakiś cudowny sposób mają rokowania na wspólną przyszłość. To czas na wybranie jednego i rezygnacji z reszty. No i co uczynisz, jak Ty nie wiesz do którego najmocniej bije Twoje serce.
FINANSE
Jest tylko jeden podstępny sposób w karierze, być lepszym od konkurencji. Jednak żeby to się stało musisz nauczyć się trudnej sztuki samodoskonalenia i nie ważne jakie stanowisko zajmujesz w tym momencie.
ZDROWIE
Korzystaj ze świeżego powietrza kiedy tylko aura na to pozwala.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 28.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×