Horoskop tygodniowy od 03.07. do 09.07.

Zobacz, jakie wiadomości na ten tydzień ma dla Ciebie wróżka Henrietta.

iStock-151550991.jpg

BARAN

Praca: zapowiada się ciężki tydzień. Dużo pracy, mało czasu, terminy gonią, dodatkowo dochodzi jeszcze szkolenie. To duże obciążenie jak na jedną osobę. Jednak lubisz taką atmosferę, spełniasz się w niej i czujesz się wtedy potrzebna. Czas urlopowy tylko Cię dopinguje do działania. 


Finanse: w tym tygodniu nie będziesz miała czasu na jakiekolwiek wydawanie pieniędzy. Pomyśl również o możliwościach inwestowania. Jeszcze tego nie rób, tylko się zastanów. 


Zdrowie: nikt nie jest całkowicie zdrowy. Można jednak tak o siebie zadbać, aby nie chorować za wcześnie. Brak czasu nie może być wymówką. Zainwestuj w siebie, prowadząc w miarę zdrowy tryb życia i właściwie się odżywiając. 


Twoje szczęśliwe numery to 10, 17, 21, 34, 43, 48.

Ważne dni to 3, 4, 5 lipca 2017 roku.


BYK

Praca: ze względu na nadmiar pracy musiałaś zrezygnować z urlopu. Taka była potrzeba i podjęłaś dobrą decyzję, zaprocentuje to właściwie od razu. Twoja postawa będzie zauważona, otrzymasz pochwałę i obietnicę podwyżki. Rezultat jednak nie będzie tak cudowny, jak wygląda, ale pomimo to będziesz zadowolona. 


Finanse: stopniowo będą się poprawiały. Niemniej jednak będziesz zmuszona uważać na wydatki i nieco je ograniczyć. Zaplanuj więc swoje finanse i nie kupuj rzeczy zbędnych. 


Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, natomiast zwróć uwagę na kręgosłup i wątrobę. Kręgosłup nie boli nawet jeżeli się rozpada. Wątroba należy również do „mało bolących”, więc zrób sobie badania i zacznij się leczyć. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 9, 17, 20, 34.

Ważne dni to 6, 7, 8 lipca 2017 roku. 

BLIŹNIĘTA

Praca: w tym tygodniu pracy Ci nie zabraknie. Czas urlopowy sprawi, że będziesz wyjątkowo zajęta. Prawie zamieszkasz w firmie, będzie się liczyć każda głowa i ręce. Pracujesz na swój sukces. 


Finanse: masz stabilizację finansową, nic tego nie zmieni. W tym tygodniu dowiesz się o możliwościach podwyżki, na razie tylko o możliwościach. Dodatkowa praca również przyczyni się do poprawy. 


Zdrowie: odrobina gimnastyki dobrze Ci zrobi. Dużo ruchu i odpowiednia dieta sprawią, że na długo zachowasz sprawność fizyczną i umysłową. Dlatego warto dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 10, 18, 23, 43.

Ważne dni to 6, 7, 9 lipca 2017 roku. 


RAK

Praca: ten tydzień zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Co prawda macie w planach urlop od połowy tygodnia, okaże się jednak, że to tylko plany. Ze względu na nawał zajęć będziesz zmuszona go przesunąć. Nagroda za zaangażowanie Cię nie ominie. 


Finanse: są stabilne i nic tego nie zmieni. Nadprogramowe wydatki na szczęście Cię ominą. Możesz zacząć spokojnie inwestować na giełdzie. Nie stracisz, a możliwości zarobku są bardzo duże. 


Zdrowie: wyhodowałaś sobie bardzo ładną nerwicę wegetatywną. Teraz powinnaś zacząć ją leczyć, inaczej grozi Ci depresja. Trzeba szybko temu zaradzić. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 8, 13, 29, 33, 47.

Ważne dni to 4, 6, 8 lipca 2017 roku. 

LEW

Praca: jesteś szefem, więc przepisy dla wszystkich Cię nie obowiązują. Natomiast odpowiedzialność za wszystkich spoczywa na Tobie. Powinnaś to sobie w końcu uświadomić i nie starać się każdego wytłumaczyć, tylko żądać i wymagać. Będziesz rozliczana za wszystkie niedociągnięcia. 


Finanse: ostatnio wraz z awansem Twoje dochody również się poprawiły. Spokojnie, nie szalej z zakupami, na wszystko przyjdzie odpowiedni czas. Zastanów się nad możliwościami pomnożenia oszczędności. 


Zdrowie: ogólnie nic Ci nie dolega, czasem tylko odzywają się drobne dolegliwości. Twój organizm daje sygnał, że zaczyna się coś dziać. Pójście do irydologa zaoszczędzi sporo czasu i nerwów. Zasięgnij również porady zielarza. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 11, 19, 29, 35.

Ważne dni to 3, 5, 6 lipca 2017 roku.

PANNA

Praca: nawał pracy Cię nie stresuje, wręcz przeciwnie, lubisz taką sytuację. Będziesz mogła się wykazać w tym tygodniu, a Twoje zaangażowanie zostanie zauważone i docenione. Okaże się, że jesteś w pracy na właściwym miejscu i teraz Twoja kariera potoczy się błyskawicznie. 


Finanse: miej pewność, że gorzej nie będzie, za to w niedługim czasie nastąpi zdecydowana poprawa. Zacznij już teraz myśleć o inwestowaniu oszczędności. Przydadzą się dodatkowe dochody. 


Zdrowie: postaraj się zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nie zapomnij o właściwej diecie, herbatach ziołowo-owocowych i odrobinie gimnastyki. Twoje samopoczucie zdecydowanie się polepszy. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 5. 12, 19, 22, 31.

Ważne dni to 3, 6, 7 lipca 2017 roku.

WAGA

Praca: to ostatni tydzień przed urlopem. Twoje obowiązki zostaną podzielone. Pamiętaj, nie zostaw żadnych zaległości, bo Cię obmówią, żeś nierób. Naszykuj się, że po powrocie zastaniesz bałagan w swoich papierach. 


Finanse: dostaniesz dawno przyznaną i oczekiwaną pieniężną nagrodę. Przyda się na wyjeździe, nie będziesz dzięki temu naruszać oszczędności. Pamiętaj, że inwestowanie sprawi Ci większą przyjemność. 


Zdrowie: najlepiej zrób sobie badania ogólne organizmu, wtedy wyjdą wszystkie zdrowotne problemy. Wiek nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, dolegliwości dopadają każdego. Dlatego zadbaj o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 13, 17, 23, 31, 43.

Ważne dni to 5, 8, 9 lipca 2017 roku. 


SKORPION

Praca: zajęć Ci nie zabraknie w tym tygodniu, jednak zmiana pracy sama w sobie niewiele zmieniła w Twoim życiu. Robisz praktycznie to samo co w poprzedniej i chociaż zarabiasz nieco więcej, to jednak na nic więcej nie powinnaś liczyć. Zmiany, owszem, będą, ale w późniejszym czasie. 


Finanse: zmiany zawodowe nie wpłynęły na poprawę materialną. Na konkrety trzeba będzie niestety zaczekać. Oszczędności są jeszcze za małe na inwestycje. Właściwie są za małe na cokolwiek. 


Zdrowie: Twoje oczy i słuch wymagają dodatkowych badań. Zaćma i zaburzenie błędnika to najczęściej spotykane dolegliwości wzroku i słuchu. Leczenie wymaga zmian Twojego trybu życia i długoletnich nawyków.


Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 15, 25, 38, 46.

Ważne dni to 3, 8, 9 lipca 217 roku. 

STRZELEC

Praca: nie oczekuj żadnych zmian na lepsze, dowiesz się o tym w połowie tygodnia. Przed Tobą zmiana pracy, będą problemy z jej pozyskaniem. Na nic konkretnego nie możesz liczyć, najwyżej na pracę dorywczą. 


Finanse: masz wyraźne problemy materialne. Kontroluj swoje finanse i nie wydawaj pieniędzy na rzeczy zbędne. Przydadzą się w późniejszym czasie. Teraz skup się na dodatkowych dochodach. 


Zdrowie: stres nie sprzyja zdrowiu, aby go złagodzić, zacznij pić herbatę z odpowiednich ziół. Wizyta u zielarza pomoże Ci przetrwać zły czas i przygotować się psychicznie na szukanie odpowiedniego zajęcia. Ten tydzień przeznacz na przygotowania. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 22, 23, 31, 39, 42.

Ważne dni to 5, 7, 8 lipca 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: ten tydzień okaże się dla Ciebie wyjątkowo korzystny i pracowity. Trzy spotkania biznesowe zaowocują podpisaniem intratnych umów i rozwojem Twojej firmy. Natomiast Ty dostaniesz konkretną gratyfikację materialną w trybie natychmiastowym. 


Finanse: są na dobrym średnim poziomie. Żaden spadek Ci nie zagraża. Pod koniec tygodnia dostaniesz konkretną sumę pieniędzy. Będziesz bardzo zadowolona. 


Zdrowie: samopoczucie masz doskonałe, ale to nie oznacza, że jesteś zdrowa. Niewielkie dolegliwości są zawsze. Powinnaś dbać o siebie, a szczególnie o zęby i kręgosłup. Kłaniają się dentysta i kręgarz. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 19, 24, 27, 36.

Ważne dni to 5, 6, 9 lipca 2017 roku. 

WODNIK

Praca: uważałaś, że masz za dużo pracy. Nie miałaś racji, dopiero w tym tygodniu zacznie się młyn urlopowy. Trzeba będzie pracować za tych, co na urlopie. Więc nie martw się, pracy Ci nie zabraknie, ale na szczęście zdążysz ze wszystkim na czas. 


Finanse: są stabilne, pod koniec tygodnia możesz się spodziewać dodatkowej gotówki. Poprawi to Twoją kondycję finansową. Poczujesz się bezpieczna i jednocześnie zabezpieczona przed problemami materialnymi. 


Zdrowie: kłopot zdrowotne, jakie masz, są niczym w porównaniu z problemami wielu ludzi. Powinnaś się jednak zabezpieczyć na przyszłość. Zatoki, oskrzela i migdały zawsze były dla Ciebie problematyczne. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 20, 34, 39, 41.

Ważne dni to 3, 5, 6 lipca 2017 roku.


RYBY

Praca: pracujecie ciężko, a właściwie nic z tego nie macie. Jak zwykle ktoś inny zbiera za Was pochwały i należne Wam nagrody. Czas skończyć z taką postawą. Taka nieśmiałość przeszkadza w codziennym życiu i jest po prostu niewskazana. 


Finanse: nie narzekaj na niskie zarobki, Twoja postawa jest tego przyczyną. Więc albo zaczniesz walczyć o swoje, albo pożegnasz się z podwyżką. Nikt za Ciebie tego nie zrobi, a szkoda marnować takiej możliwości. 


Zdrowie: stres i ciężka praca są przyczynami złego stanu zdrowia. W ramach rewanżu firma wysyła Cię na wczasy zdrowotne do wybranej przez Ciebie miejscowości. Jedź i wykorzystaj ten wyjazd do maksimum. Wrócisz wypoczęta, zrelaksowana i podleczona. 


Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 21, 32, 39, 46.

Ważne dni to 5, 6, 8 lipca 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 03.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×