Horoskop tygodniowy od 08.08. do 14.08.

Sprawdź koniecznie, co Cię spotka w tym tygodniu i bądź na to gotowa!

horoskop ogolny 8 sierpnia.jpg

BARAN

Praca: zaczynają się redukcje, zadbaj o swoją pozycję zawodową. Bądź egoistką i pomyśl o sobie, niekoniecznie o innych. Masz teraz swoje pięć minut. Wykorzystaj je maksymalnie. 


Finanse: co prawda zapowiada się ich polepszenie, ale to jeszcze nie nastąpi. Na razie musisz zacząć oszczędzać. Czasy są niepewne, nie kupuj niczego pod wpływem emocji. 


Zdrowie: pamiętaj o właściwym odżywianiu, piciu wody mineralnej i herbat owocowych. Zadbaj jeszcze o kręgosłup. Nic więcej nie należy robić. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 8, 23, 29, 35.

Ważne dni to 8, 9, 10 sierpnia 2016 roku.


BYK

Praca: zapowiada się bardzo pracowity tydzień wypełniony rozmowami, wyjazdami i negocjacjami. Ale nie martw się, dasz sobie radę ze wszystkim. Nagroda za zaangażowanie Cię nie ominie. 


Finanse: jak na razie poprawy nic nie zapowiada. Wiesz jednak, że już niedługo finansowo staniesz na nogi. Teraz dodatkowe pieniądze będą tylko z dodatkowej pracy. 


Zdrowie: wiadomo, że trzeba o nie dbać. Przynajmniej raz w roku rób badania kontrolne całego organizmu. Jednodniowa głodówka raz w miesiącu również Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 10, 12, 14, 19, 28, 39.

Ważne dni to 11, 12, 13 sierpnia 2016 roku. 


BLIŹNIĘTA

Praca: pracowite Bliźniaki poczują się w swoim żywiole. Lubią się czuć potrzebne i niezastąpione. Pracy w okresie letnim (zastępstwa) Wam nie zabraknie. 


Finanse: Wytężona praca nie będzie przeliczona na pieniądze. Nagroda pieniężna nie ominie Cię w późniejszym czasie. Na razie żadne zmiany się nie zapowiadają. 


Zdrowie: od ubiegłego tygodnia nic się nie zmieniło. Dolegliwości i zalecenia te same, dlatego też za bardzo się nie martw. Gorzej z pewnością nie będzie. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 9, 12, 20, 28.

Ważne dni to 12, 13, 14 sierpnia 2016 roku.


RAK

Praca: trudno, musisz pomóc tym, co są na urlopie. Za Ciebie też będą pracować, jak będziesz wypoczywać. Będziesz mogła pokazać przełożonym swoje zaangażowanie zawodowe. Zasłużona nagroda Cię nie ominie. 


Finanse: ruszą się dopiero w najbliższym czasie. Już powinny, ale nastąpiło opóźnienie. Czasem tak bywa. 


Zdrowie: problemy zdrowotne są wynikiem Twojego zaniedbania. Jest jeszcze czas, aby to naprawić. Zacznij dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 12, 14, 22, 29.

Ważne dni to 9, 10, 14 sierpnia 2016 roku.  


LEW

Praca: za dużo obowiązków na Ciebie spadło, sezon urlopowy daje o sobie znać. Z trudem dasz sobie radę. Nagroda Cię nie minie. Bardzo wymierna nagroda. 


Finanse: dzięki wynagrodzeniu za dodatkową pracę dajesz sobie radę. Nagroda wpłynie na Twoje konto nieco później i całkowicie Cię zaskoczy. 


Zdrowie: nie jest tak źle. Twoje zdrowie wymaga tylko odrobiny wsparcia. Odpowiednie żywienie, odrobina gimnastyki, woda mineralna i herbaty owocowe bardzo w tym pomogą. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 24, 29, 34, 39, 45.

Ważne dni to 10, 11, 12 sierpnia 2016 roku.


PANNA

Praca: z natury jesteś pracowita, więc dodatkowa praca nie sprawi Ci problemów. Pracujesz dla siebie i dla innych. Za Ciebie też tak będą pracować, jak pójdziesz na urlop. Pracujesz przede wszystkim na swój awans. 


Finanse: w tym tygodniu dowiesz się, kiedy nastąpi poprawa finansowa i będziesz mogła zaszaleć. Nie wydawaj za dużo, zainwestuj. 


Zdrowie: przebadaj swoje nerki. To nic groźnego, tylko piasek. Na nerki najlepsze jest jasne, butelkowe piwo. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 16, 19, 23, 28, 34.

Ważne dni to 12, 13, 14 sierpnia 2016 roku.


WAGA

Praca: na szczęście masz urlop i nie musisz rano wstawać do pracy. Odrobina wypoczynku bardzo Ci się przyda, a wyjazd sprawi, że Twoje relacje z ludźmi znacznie się poprawią. 


Finanse: nic się nie zmieni, nie czekają Cię żadne dodatkowe pieniądze. Po prostu Twoja sytuacja nie ulegnie żadnej zmianie. 


Zdrowie: na zdrowie też nie powinnaś narzekać. Dobry stan zdrowia nie zwalnia Cię od dbania o siebie. Właściwie odżywianie, trochę gimnastyki, to wszystko co powinnaś robić. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 14, 19, 21, 37.

Ważne dni to 10, 11, 12 sierpnia 2016 roku.


SKORPION

Praca: przed Tobą wyjazd na zasłużony wypoczynek. Co prawda jesteś pracoholiczką, ale postaraj się dla siebie samej. Wypoczywaj tak jak lubisz. 


Finanse: urlop trochę nadszarpnie Twój budżet. Nie należysz do bogaczek, chociaż na dotkliwy brak pieniędzy nie narzekasz. Teraz będziesz musiała trochę oszczędzać


Zdrowie: na szczęście nic nowego się nie przyplątało. Pamiętaj o zębach i o kręgosłupie. To bardzo ważne. 


Twoje szczęśliwe numery to 28, 35, 37, 43, 45, 49.

Ważne dni to 9, 10, 12 sierpnia 2016 roku.  


STRZELEC

Praca: niestety, ale do urlopu masz jeszcze daleko, a teraz musisz pracować podwójnie. To zupełnie normalne. Pamiętaj o nagrodzie i swojej karierze. 


Finanse: ostatnio Twoje zarobki znacznie się poprawiły, nie szalej jednak. Lepiej zainwestuj, niech pracują na siebie. 


Zdrowie: nie powinnaś narzekać, pamiętaj o właściwym odżywianiu, gimnastyce – najlepiej pływaniu. To dobrze robi na kręgosłup. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 23, 29, 36.

Ważne dni to 8, 12, 13 sierpnia 2016 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: trudno, nie możesz ogarnąć wszystkiego. Nie jesteś bogiem, nie staraj się robić niczego ponad siły. I tak robisz więcej niż powinnaś. Przełożeni to widzą. 


Finanse: już za kilka dni poprawią się Twoje finanse. Wpłynie od dawna oczekiwane wynagrodzenie. Trochę zaszalejesz na zakupach. Odnowisz swoją garderobę. 


Zdrowie: jesteś zmęczona i przepracowana. Oczyść organizm z toksyn i pij herbaty ziołowe. Lepiej się poczujesz. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 22, 34, 39, 44.

Ważne dni to 9, 10, 12 sierpnia 2016 roku. 


WODNIK

Praca: w tym tygodniu idziesz na rozmowę w sprawie zmiany miejsca pracy. Nie wahaj się, ta zmiana dobrze Ci zrobi. Pokaż się z jak najlepszej strony. 


Finanse: zmiany nastąpią nieco później. Jak na razie nic takiego nie będzie miało miejsca. Dodatkowe zajęcie da dodatkową zapłatę. 


Zdrowie: dbaj o siebie normalnie, bez przesady. Dobrze Ci zrobi jednodniowa głodówka raz w miesiącu. Odrobina gimnastyki też nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 8, 16, 23, 29.

Ważne dni to 11, 13, 14 sierpnia 2016 roku.


RYBY

Praca: pracowite Ryby poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Nadgorliwość zawodowa może być przyczyną nerwicy i depresji. Pozwól sobie czasem na odpoczynek. 


Finanse: te zmiany, które miały być, są już za Tobą. Na następne trzeba zaczekać, ale pamiętaj, zależy to od Twojego zaangażowania. Dodatkowa praca też się przyda. 


Zdrowie: gimnastyka i właściwe odżywianie to recepta na zdrowie. Do reperacji został się tylko kręgosłup i zęby. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 5, 17, 23, 38. 

Ważne dni to 9, 12, 14 sierpnia 2016 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStockDodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 08.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×