Horoskop tygodniowy od 10.10. do 16.10.

Zobacz, co Cię spotyka w tym tygodniu!

horoskop ogolny 8 sierpnia.jpg

BARAN

Praca: Twoja bystrość, inteligencja, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu przyniosą wymierne efekty. Zostaniesz publicznie pochwalona, mając w perspektywie awans i podwyżkę. Taka postawa będzie początkiem zdrowej rywalizacji, jak również motorem rozwoju firmy. 


Finanse: w miarę stabilne, wiadomo, przydałyby się większe. Nie ma jednak co narzekać, poprawa nastąpi już niedługo. Będziesz miała powody do radości, bardzo wymierne materialnie. 


Zdrowie: jeżeli nie będziesz zbytnio się przemęczać fizycznie, czyli lekka gimnastyka, lekkie torby z zakupami, to będzie dobrze. Najlepiej spraw sobie torbę zakupowa na kółkach. Szybko zregenerujesz osłabiony organizm. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 6, 13, 17, 2.

Ważne dni to 11, 12, 13 października 2016 roku. 


BYK

Praca: pracy Ci nie zabraknie, jeżeli prowadzisz swoją działalność, Twoje zaangażowanie może być przyczyną konfliktu rodzinnego, jeżeli na etacie to również. Docenią je tylko poprzez zarobione pieniądze, to będzie jednak nieco później. Teraz ważna jest tylko Twoja nieobecność w domu. 


Finanse: na brak pieniędzy nie narzekasz już teraz, będzie jeszcze lepiej. Nie znaczy to, że masz być rozrzutna. Po prostu zachowaj umiar i zdrowy rozsądek. 


Zdrowie: to dobry czas na zerwanie z nałogiem. Nałogów jest wiele np. papierosy, alkohol, narkotyki, kawa, herbata, hazard itp. Na początek ogranicz się do jednego.


Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 17, 20, 23, 39.

Ważne dni to 13, 15, 16 października 2016 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: pracy Ci w tym tygodniu, tak jak w poprzednich, nie zabraknie. Jak do tej pory to wszelkiego rodzaju nagrody przechodziły Ci koło nosa. Na szczęście dla szefa tym razem doceni Twoje zaangażowanie. Poczujesz, że Twoje starania zostały zauważone. 


Finanse: zaangażowanie zawodowe zostanie nagrodzone, ale wymiernie odczujesz je w późniejszym czasie. Natomiast wydarzy się coś nieoczekiwanego co sprawi, że Twoje finanse poprawią się właściwie z dnia na dzień. Poprawa będzie znaczna, a Ty zadowolona.


Zdrowie: po pracy postaraj się wyciszyć i odpocząć, nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. W czasie weekendu po prostu się „wygnij” – zrób sobie prasówkę, wypij szklankę czerwonego wina i prześpij się. 


Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 20, 24, 38, 45.

Ważne dni to 14, 15, 16 października 2016 roku.


RAK

Praca: Twoje trafne decyzje i podpowiedzi zyskają aprobatę szefa. Awansu nie oczekuj, ale nagrodę pieniężną dostaniesz. Znacznie poprawi to Twoją samoocenę i zaczniesz się starać jeszcze bardziej. 


Finanse: przychylność szefa przełoży się na pieniądze. Twój prywatny budżet dostanie znaczący zastrzyk gotówki. Będziesz wprost zachwycona taką sytuacją. Nagroda bardzo się przyda. 


Zdrowie: o małe dolegliwości też trzeba zadbać, wystarczy je zaniedbać, a zrobią się duże. Skorzystaj z możliwości medycyny niekonwencjonalnej lub zielarza. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 5, 18, 22, 39.

Ważne dni to 10, 11, 12 października 2016 roku. 


LEW

Praca: szykują się zwolnienia w Twojej firmie. Uważaj na siebie, Ciebie to też może dotyczyć. Sytuacja finansowa firmy jest zła, więc lepiej poszukaj sobie nowego miejsca pracy. Mało prawdopodobne, aby zmieniło się cokolwiek na lepsze. 


Finanse: na szczęście zabezpieczyłaś się finansowo, przetrwasz więc najgorszy czas całkiem nieźle. Spróbuj również szczęścia, ale delikatnie, w grach liczbowych. Nie namawiam, ale według kart będziesz zadowolona. 


Zdrowie: zwróć uwagę na to, co jesz. Wyeliminuj ze swojego jadłospisu produkty ciężkostrawne i nafaszerowane chemią. Trochę ruchu na świeżym powietrzu też Ci nie zaszkodzi, jeżeli jeszcze nie masz, to weź ze schroniska futrzaka. Z psem pobiegasz, a kot będzie Ci mruczał do ucha kołysanki. 


Twoje szczęśliwe liczby to 3, 4, 8, 15, 28, 39.

Ważne dni to 13, 14, 15 października 2016 roku.


PANNA 

Praca: nie wybiegaj daleko w przyszłość, bieżące obowiązki wypełnią Ci ten tydzień. Nie będziesz miała czasu na zajęcia domowe i plany na przyszłość. Na sukces zawodowy pracujesz tu i teraz. 


Finanse: finanse nie zmienia się, przynajmniej na razie. Najważniejsze jest to, że gorzej nie będzie. Polepszenie zależy od Ciebie i od układów, jakie masz obecnie.


Zdrowie: na zdrowie nie będziesz narzekać, przydałoby się zrzucić parę kilo. Zawsze to mniejsze obciążenie dla stawów i serca. Spadnie również możliwość zachorowania na cukrzycę. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 17, 28, 34, 48.

Ważne dni to 14, 15, 16 października 2016 roku.


WAGA

Praca: zaangażowanie zawodowe nie przekłada się na pieniądze. Zacznij w końcu pracować na swój sukces, a nie na cudzy. Naucz się odmawiać. Ci, którym pomagasz, osiągnęli sukces i w dalszym ciągu wyzyskują Ciebie. 


Finanse: Twoja sytuacja finansowa jest w mizernym stanie. Niebawem jednak się poprawi, po prostu będzie Ci dużo łatwiej przeżyć miesiąc. Konkretna poprawa nastąpi wtedy, kiedy nauczysz się walczyć o swoje. 


Zdrowie: Twoja kondycja fizyczna i psychiczna jest w złym stanie, zacznij w końcu o siebie dbać. Czas zawsze znajdziesz. Pamiętaj, że od Ciebie zależy jakość Twojego życia w wieku dojrzałym. 


Twoje szczęśliwe numery to 15, 19, 26, 35, 37, 49.

Ważne dni to 13, 14, 15 października 2016 roku.


SKORPION

Praca: zmiany zawodowe są w Twoim przypadku konieczne, powinnaś się zgodzić i przyjąć oferowaną Ci propozycję. Ten tydzień jest decydujący, zmiany zaczynają się w tym tygodniu. Wykorzystaj je dla siebie, będziesz z nich zadowolona. 


Finanse: finanse w normie, na razie bez rewelacji, one będą najwcześniej za dwa tygodnie. Do tego czasu nic się nie zmieni. Najważniejsze, że gorzej nie będzie. 


Zdrowie: zwykle Skorpiony są odporne fizycznie, natomiast ich odporność psychiczna jest mizerna. Często zapadają na depresję i inne dolegliwości psychosomatyczne. Powinny więc dbać o tę stronę swojego życia , nawet wtedy, gdy myślą, że wszystko jest w porządku. 


Twoje szczęśliwe numery to 23, 24, 32, 38, 39, 36.

Ważne dni to 10, 11, 12 października 2016 roku. 


STRZELEC

Praca: rozplanuj sobie pracę rozsądnie, znacznie ułatwi to ogarnięcie wszystkiego, czego wymagają od Ciebie. Pamiętaj, pracujesz na swój sukces. Nie idź po trupach, ale naucz się odmawiać, to naprawdę nic nie kosztuje. 


Finanse: rozsądna gospodarka finansami sprawiła, że są one stabilne. Żadna burza nie jest dla Ciebie zagrożeniem. Z długami też sobie poradzisz, a Twoje finanse nie zmniejszą się (lub tylko niewiele). 


Zdrowie: więcej ruchu, zwłaszcza na powietrzu, nie powinno Ci zaszkodzić. Nic właściwie Ci nie dolega, więc nie masz wymówki. Naprawdę powinnaś zacząć dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 11, 15, 24, 35.

Ważne dni to 12, 13, 14 października 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: dopadnie Cię nawał pracy, pocieszające jest to, że dasz sobie ze wszystkim radę. Przygotuj się jednak na to, że w tym tygodniu na nic z wyjątkiem pracy nie będziesz miała czasu. Powinnaś się już do tego przyzwyczaić. 


Finanse: niestety, ale nie mają tendencji do zmian na lepsze. Pocieszające jest tylko to, że się nie pogorszą. Przynajmniej nic na to nie wskazuje. 


Zdrowie: nie powinnaś na nie narzekać, masz dużo pozytywnej energii i to jest podstawa Twojego świetnego samopoczucia. Będzie Ci dopisywało przez długi czas. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 9, 18, 20, 23.

Ważne dni to 11, 14, 15 października 2016 roku.


WODNIK

Praca: otrzymasz w tym tygodniu ciekawą propozycje pracy w wyuczonym zawodzie. Powinnaś ją przyjąć, praca ciekawa i dobrze płatna. Będziesz zadowolona ze zmiany.


Finanse: Twoja sytuacja finansowa pozwoli Ci na odrobinę szaleństwa i luksusu. Zmiana pracy przyczyni się w późniejszym czasie do ich utrzymania na dobrym średnim poziomie. 


Zdrowie: wiadomo, że co smakuje nie szkodzi. Postaraj się jednak ograniczyć słodycze i białe pieczywo. Po kilku tygodniach poczujesz się lepiej. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 16, 19, 33, 36, 43.

Ważne dni to 12, 14, 16 października 2016 roku.


RYBY

Praca: przygotuj się na sporo pracy w tym tygodniu. Możesz liczyć na pomoc zaprzyjaźnionej współpracownicy. Pracy dla Was nie zabraknie, na szczęście poradzisz sobie ze wszystkim. Praca poza tym daje Ci poczucie niezależności. 


Finanse: nie powinnaś na nie narzekać, są na solidnym średnim poziomie i mają tendencje zwyżkowe. Gra na giełdzie jest ryzykowna, ale Ty lubisz ryzyko. 


Zdrowie: wystarczy odrobina samozaparcia i odpowiednia dieta, a utrzymasz swoją formę i wygląd na długie lata. Nie zaśmiecaj swojego organizmu byle jakim jedzeniem. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 17, 28, 35, 49.

Ważne dni to 10, 14, 16 października 2016 roku. 

zdjęcie: ThinkstockWróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.plDodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 10.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×