Horoskop tygodniowy od 11.07. do 17.07.

Zobacz, co Cię spotka w tym tygodniu!

horoskop shutterstock.jpg

BARAN

Praca: szykują się zmiany, będzie redukcja etatów. Teraz masz możliwość się wykazać. Twoja wiedza i pracowitość okażą się niezastąpione. Pamiętaj, pracujesz na swój wizerunek w firmie. Pojawia się również możliwość awansu. 
Finanse: nie musisz się martwić, osiągnęłaś stabilizację finansową na przyzwoitym poziomie. Nadszedł teraz czas na inwestycje. Na razie tylko o tym pomyśl, nie spiesz się z podjęciem decyzji.
Zdrowie: masz kłopoty z przewodem pokarmowym, jelitami i pęcherzem. Najwyższy czas skorzystać z pomocy specjalisty. Leczenie zapowiada się na długie i kłopotliwe. 
Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 10, 17, 23, 38.
Ważne dni to 11, 12, 13 lipca 2016 roku.


BYK
Praca: najwyższy czas zmienić pracę. Pomyśl o tym i zacznij szukać takiej bardziej odpowiedniej. Dopiero wówczas możesz zmienić etat. Nie możesz zostać z niczym.
Finanse: nie jest źle. Powinnaś jednak zacząć oszczędzać na przyszłość i nie wydawać pieniędzy na rzeczy zbędne. Żadnych dodatkowych, nieoczekiwanych pieniędzy nie powinnaś się spodziewać. 
Zdrowie: samo życie jest szkodliwe. Pij herbatę z pokrzywy i czystka naprzemiennie. Usuniesz toksyny z organizmu i poczujesz się znacznie lepiej.
Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 8, 19, 22, 39.

Ważne dni to 12, 13,14 lipca 2016 roku.


BLIŹNIĘTA 
Praca: jest gorzej niż myślałaś. Dopadły Cię problemy zawodowe. Przepisy swoją drogą, a twarda rzeczywistość swoją. Nic sama nie zdziałasz, więc raczej siedź cicho i nie wychylaj się. 
Finanse: na szczęście jesteś raczej oszczędna. Głód Ci nie grozi, ale jednak zacznij oszczędzać. Spodziewana poprawa dopiero przed Tobą. 
Zdrowie: trochę się zaniedbałaś. Odbije się to na Twoim zdrowiu. Na razie dolegliwości nie są poważne. Postaw na zioła i medycynę naturalną. 
Twoje szczęśliwe numery to 24, 28, 32, 39, 41, 49.
Ważne dni to 13, 14, 15 lipca 2016 roku.


RAK
Praca: powodzenia zawodowego Ci nie brakuje. Zawsze spadniesz jak kot na cztery łapy i z każdej opresji wyjdziesz bez szkody. Szykują się redukcje, a Ty jak zwykle dostaniesz awans i podwyżkę. 
Finanse: nie jest źle, jest dobrze. Dostaniesz specjalną premię za nadgodziny, trochę wpadnie za chałturę, reszta normalnie. Nie masz powodu do narzekania. Jest lepiej niż myślałaś.
Zdrowie: jesteś ciągle zmęczona, to z przepracowania. Czas na wypoczynek, może być krótki. Pracoholizm to też choroba, trzeba ją leczyć. 
Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 14, 18, 23, 34.
Ważne dni to 14, 15, 16 lipca 2016 roku.


LEW
Praca: ciepło, słońce świeci, a Ty musisz pracować. Jak wyjedziesz, to będzie padał deszcz. Pracujesz dla siebie i na siebie, a na urlop pojedziesz w innym terminie. Inni też będą narzekać, jak Ty teraz. Dobre jest to, że możesz się wykazać. 
Finanse: sytuacja materialna nie jest zła. Mogłoby być lepiej, ale powodu do narzekania żadnego nie masz. Bądź tylko uważna i nie wydaj za dużo. 
Zdrowie: jesteś okazem zdrowia, tylko ta nerwica... Każdego wykańcza, nie tylko Ciebie jedną. Pamiętaj o jednym, całego świata nie zbawisz. 
Twoje szczęśliwe numery to 18, 20, 29, 34, 42, 48.
Ważne dni to 15, 16, 17 lipca 2016 roku. 


PANNA
Praca: będziesz mogła nareszcie się wykazać. Zaczął się czas urlopów, zostałaś praktycznie sama. Możesz teraz pokazać, co potrafisz. Szef doceni Twoje zaangażowanie. 
Finanse: uważne zakupy, wydawanie pieniędzy na rzeczy potrzebne – wszystko to sprawiło, że masz niezłą sumkę na koncie. Będzie jeszcze większa, czas na inwestycje. 
Zdrowie: pomimo że nic Ci specjalnie nie dolega, powinnaś zadbać o siebie. Zrób podstawowe badania krwi i moczu. Staraj się zdrowo odżywiać, pij dużo soków i wody mineralnej. 
Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 11, 23, 24, 39.
Ważne dni to 11, 14, 16 lipca 2016 roku.


WAGA
Praca: jeżeli szukasz pracy bez żadnego efektu to znaczy, że Twój zawód jest nieatrakcyjny w sensie zawodowo-etatowym i dla Ciebie pracy nie ma. Pomyśl poważnie o zmianie kwalifikacji na bardziej opłacalną. 
Finanse: ledwie starcza Ci na utrzymanie, gdyby nie rodzice byłoby bardzo źle. Przemyśl to, zmień zawód i zacznij zarabiać. Twoja sytuacja materialna zmieni się na duży plus. 
Zdrowie: największy wpływ na Twoje zdrowie ma silna nerwica. Dlatego też postaw na zioła. Medycyna naturalna, a właściwie ziołolecznictwo, potrafią zdziałać cuda. 
Twoje szczęśliwe numery to 19, 21, 29, 34, 39, 44.
Ważne dni to 14, 16, 17 lipca 2016 roku.


SKORPION
Praca: zastanów się dobrze nad zmianą pracy. Ten rok jest rokiem zmian i dobrze zastanów się nad proponowaną ofertą. Jest atrakcyjna i konkretna, możesz spokojnie z niej skorzystać. Nie będziesz żałować. 
Finanse: zmiana pracy zaowocuje lepszymi finansami. Nie będziesz musiała tak bardzo się ograniczać. Sama wiesz co dla Ciebie najlepsze. 
Zdrowie: migdałki i oskrzela są w nie najlepszym stanie. Zacznij się leczyć u specjalisty. Nie pij zimnych napojów, tylko lekko ogrzane. 
Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 5, 18, 38, 45.
Ważne dni to 13, 16, 17 lipca 2016 roku.


STRZELEC
Praca: sezon urlopowy nie służy pracy, niemniej jednak jest to czas na pokazanie swoich możliwości. Wykaż się kompetencją, sumiennością i pracowitością. Oczekiwana nagroda Cię nie ominie. 
Finanse: osiągnęłaś stabilizację na dobrym poziomie. Czas pomyśleć nad tym, co dalej. Może być już tylko lepiej – to Twoja dewiza. 
Zdrowie: całkiem serio zacznij dbać o siebie. Trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi, odpowiednia dieta też zdziała cuda. Zacznij pić herbaty ziołowe. 
Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 23, 25.
Ważne dni to 12, 14, 15 lipca 2016 roku.


KOZIOROŻEC
Praca: niczego nie powinnaś zmieniać. Wszystko się ułoży zgodnie z Twoim planem. Awans i podwyżkę masz w kieszeni. Przełożeni Cię lubią, współpracownicy trochę mniej. 
Finanse: nic dziwnego, że Twoja sytuacja materialna jest na dobrym poziomie. Umiesz oszczędzać i zarabiać, dlatego zawsze będzie Ci się powodziło. Zacznij myśleć o inwestowaniu. 
Zdrowie: jesteś trochę wyczerpana psychicznie. Najlepiej wyjedź na kilka dni w plener. Odpoczniesz i pomyślisz o zamieszkaniu pod lasem. 
Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 7, 19, 20, 38.
Ważne dni to 15, 16, 17 lipca 2016 roku.  


WODNIK
Praca: momentami praca przerasta Cię do tego stopnia, że masz ochotę wszystko zostawić i wyjść. Jesteś po prostu przemęczona i nic Ci się nie chce. Po urlopie wszystko wyda Ci się dziecinnie proste. 
Finanse: jak na razie Twoja sytuacja finansowa jest stabilna. Myślisz nawet o inwestowaniu. To dobry pomysł, ale wstrzymaj się jeszcze z jego realizacją. 
Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega. Drobne dolegliwości nie zakłócają Twojego spokoju. Zadbaj o kręgosłup, zęby, uszy i oczy. 
Twoje szczęśliwe numery to 18, 20, 22, 29, 34, 45.
Ważne dni to 11, 13, 15 lipca 2016 roku.


RYBY
Praca: po długim czasie bezrobocia nareszcie udało Ci się złapać ofertę zgodną z Twoim wykształceniem. Teraz będzie już tylko lepiej. Zajmiesz się pracą i przestaniesz myśleć o głupotach. Od Ciebie zależy Twoja pozycja w firmie. 
Finanse: polepszą się wraz z podjęciem pracy, a właściwie z jej zmianą. Wyższe zarobki, lepsza sytuacja materialna. Na razie nie myśl o inwestowaniu. 
Zdrowie: silny stres był Twoim towarzyszem od dłuższego czasu. Teraz powoli wyjdziesz z dołka. Przestań korzystać z używek. 
Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 13, 28, 32, 46.
Ważne dni to 14, 16, 17 lipca 2016 roku.  Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)
Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Shutterstock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 11.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×