Horoskop tygodniowy od 11.09 do 15.09

Zobacz, co przyniesie ten tydzień!

thinkstockphotos-0e57879e7744ac2f8478d3cf1d84d680_a6e0af.jpg

BARAN

Praca: trudno zaadaptować się w nowym miejscu, zwłaszcza po dłuższym czasie bezrobocia i pracy w szarej strefie. Trochę przeraża Cię stały etat, ale jesteś jednak bardzo zadowolona. Nareszcie zmiany na lepsze po długim czasie klepania biedy i braku jakiegokolwiek zabezpieczenia. Ten tydzień zaczyna się dla Ciebie bardzo dobrze. 

Finanse: nie oczekuj w tym tygodniu żadnej poprawy. Na to jeszcze za wcześnie. Ona nastąpi dopiero pod koniec miesiąca. Musisz poczekać. 

Zdrowie: trudno jest wszystko naprawić od razu, a na jedzenie bio po prostu Cię nie stać. Na szczęście na wodę mineralną i długie spacery zawsze było Cię stać. Postaraj się również ograniczyć używki. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 19, 23, 38.
Ważne dni to 11, 12, 13 września 2017.

BYK

Praca: ten tydzień dla większości Byków nie będzie udany. Zapowiadają się zmiany, które niestety nie będą najlepsze. Zacznij już teraz szukać nowego miejsca zatrudnienia. Znajdziesz dobrą pracę jeszcze pod koniec tygodnia. 

Finanse: zacznij kontrolować wydatki, nie możesz sobie pozwolić na brak dyscypliny. Powoli wyjdziesz z dołka finansowego, ale zajmie to więcej niż tydzień. Zaplanuj wszystko już teraz. 

Zdrowie: zacznij się w końcu naprawdę leczyć i zastosuj się do wskazówek lekarza przynajmniej częściowo. Nie masz czasu ani pieniędzy na leczenie. Zostają tylko półśrodki. Zacznij stosować zioła. Pomogą na te niewielkie dolegliwości. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 9, 19, 23, 41.
Ważne dni to 14, 15, 16 września 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: w tym tygodniu czeka Cię w pracy sądny tydzień, szef się wścieka z byle powodu, zaległości rosną, a wszystko leci Ci z rąk. Nie denerwuj się niepotrzebnie, po kilku dniach wszystko wróci do normy, a zaległości nadrobisz bez poganiania. Czasem się trafia taki czas, trzeba to po prostu przeczekać. 

Finanse: na szczęście nie będziesz miała problemów materialnych, takich większych oczywiście. Te mniejsze są zawsze. Pamiętaj, zła passa też ma swój koniec. Dlatego możesz być optymistką, wszystko się wyjaśni jeszcze w tym tygodniu. 

Zdrowie: jak na razie stabilnie, zmian na gorsze nie będzie. Ze względu na pracę potrzebujesz dużo ruchu. Mimo wszystko jednak dbaj o siebie, spróbuj przestać palić lub zmień nawyki żywieniowe.

Twoje szczęśliwe numery to 6, 14, 21, 35, 40, 46.
Ważne dni to 15, 16, 17 września 2017 roku. 

RAK

Praca: dawno już powinnaś dostać podwyżkę. Powiedz o tym delikatnie szefowi, zasugeruj, że pewnie zapomniał przy takiej ilości zajęć. Delikatna sugestia sprawi, że ją dostaniesz. Dowiesz się o tym pod koniec tygodnia. 

Finanse: na temat Twoich finansów lepiej się nie wypowiadać. Prowadzisz rozrzutny tryb życia i później narzekasz, że na nic Ci nie starcza. Trochę się ogarnij i poczekaj na zmiany. 

Zdrowie: od razu nie staniesz się zdrowsza, lata zaniedbana zrobiły swoje. Zanim cokolwiek się poprawi, powinnaś oczyścić swój organizm z toksyn. Dopiero wtedy będą szanse na powrót do zdrowia. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 23, 34, 41, 49.
Ważne dni to 12, 13, 15 września 2017 roku.

 

LEW

Praca: w tygodniu możesz spodziewać się dobrych wiadomości. Wiadomość o półrocznym kontrakcie-szkoleniu zagranicznym jednocześnie zaskoczy Cię i bardzo ucieszy. Jednak trochę się obawiasz, we Francji ciągle mają problemy z imigrantami. Nie martw się, nic Ci nie będzie, tam też żyją normalni ludzie. 

Finanse: jak na razie nic się nie zmieni. Konkretna poprawa czeka na Ciebie dopiero po przyjeździe z kontraktu-szkolenia. Cierpliwie poczekaj na korzystne zmiany. Wcześniej na nic nie możesz liczyć. Sam wyjazd wystarczająco poprawi Twój budżet. 

Zdrowie: w tym tygodniu wizyta u dentysty jest konieczna. Nie będziesz ich leczyć za granicą. Zrób to dla siebie, a nie dla wyjazdu i sprawdź dokładnie stan swojego organizmu. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 17, 22, 35, 41, 47.
Ważne dni to 11, 14, 15 września 2017 roku.

PANNA

Praca: masz dobrą, stabilną pracę, nie powinnaś narzekać. Wścibskiego szefa można wytrzymać, a nawet przetrzymać. W tym tygodniu nie oczekuj żadnych zmian, po prostu będzie tak samo, jak poprzednio. 

Finanse: też będzie tak samo jak poprzednio, nic się nie zmieni. Żaden dodatkowy grosz nie wpadnie. Tydzień taki jak poprzednio. Nic nowego nie wymyślisz. 

Zdrowie: masz trochę drobnych problemów zdrowotnych, ale to drobiazg. Nawet do lekarza się nie wybierzesz, bo i po co. Zrób sobie herbatę z czystka i rumianku. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 10, 27, 39, 43.
Ważne dni to 11, 13, 14 września 2017 roku.

 

WAGA

Praca: w dalszym ciągu nic się nie zmieni. Twoja praca jest nieciekawa, nudna i bardzo stabilna. Nic nie wskazuje na jakiekolwiek zmiany, ale nie zwolnisz się, bo płacę masz dobrą. 

Finanse: też nic się nie zmieni, wobec tego nie musisz oszczędzać, ale kontroluj jednak swoje wydatki. Twoja sytuacja materialna jest bardzo stabilna. Możesz pozwolić sobie na inwestycje, zacznij dodatkowo zarabiać. 

Zdrowie: najważniejszym problemem dla Ciebie jest kręgosłup i wizyta u specjalisty jest konieczna. Proszki przeciwbólowe nie są rozwiązaniem, likwidują tylko ból, ale nie rozwiązują problemu. Najlepszym rozwiązaniem jest pływanie. 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 23, 37, 43, 47.
Ważne dni to 11, 15, 17 września 2017 roku. 

SKORPION

Praca: masz możliwość zmiany pracy, dostaniesz ciekawą ofertę w tym tygodniu. Powinnaś się na to zdecydować. Problemem jest tylko to, że będziesz musiała odpracować przejście do innej firmy. 

Finanse: lepsze zarobki dopiero będą, ale jeszcze nie są, więc nie rób żadnych planów. Teraz jest stabilnie byle jako, ale na razie nic więcej nie możesz zrobić. Bądź spokojna, podwyżka Cię nie ominie.

Zdrowie: masz lekką nerwicę, ale tego nie da się wyleczyć na już. Pij zioła uspakajające nie tylko w tym tygodniu. Bądź bardziej optymistycznie nastawiona do wszystkiego, a wrócisz do normalności. 

Twoje szczęśliwe numery to 15, 23, 29, 32, 44, 48.
Ważne dni to 12, 16, 17 września 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: pewnie masz wrażenie, i słusznie, że jesteś wykorzystywana. Nie rób nic za kogoś, najwyżej wytłumacz, jak powinno być wykonane. Pracuj tylko na swoje konto, nie daj się wyzyskiwać. Zacznij inaczej postępować już w tym tygodniu. 

Finanse: finansowo jest stabilnie, gorzej nie będzie. Nie oczekuj też żadnych dodatkowych pieniędzy, wygranej też nie będzie. Lepiej jednak kontroluj swoje wydatki. 

Zdrowie: nie możesz narzekać, ale to nie znaczy, że nic Ci nie dolega. Po prostu jeszcze nie masz żadnych objawów. Na wszelki wypadek pij herbaty ziołowe i zrezygnuj z używek. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 24, 38, 41, 26.
Ważne dni to 14, 15, 17 września 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: spokojnie, pracy w tym tygodniu Ci nie zabraknie. Wykorzystasz wszystkie swoje możliwości, zostaniesz zauważona i odpowiednio doceniona. Awansu nie będzie, ale podwyżka lub chociaż jednorazowa nagroda są jak najbardziej możliwe. 

Finanse: możesz liczyć na poprawę jeszcze w tym tygodniu. Wykorzystaj ją na swoje potrzeby. Za nią przyjdą inne. 

Zdrowie: te drobne dolegliwości możesz spokojnie zaleczyć, pijąc herbaty ziołowe. Zrezygnuj również z używek, więcej się ruszaj i zmień nawyki żywieniowe. Pamiętaj również o wodzie mineralnej i odrobinie gimnastyki. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 19, 20, 28, 32.
Ważne dni to 11, 13, 14 września 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: pracujesz na swoim, jesteś sobie sterem, kapitanem i okrętem. Podpiszesz w tym tygodniu dwie nowe umowy, stali klienci zapłacą za wykonane usługi. Będzie nerwowo, ale Ty lubisz takie klimaty. Jesteś aktywna i nie brakuje Ci inicjatywy. 

Finanse: na brak pieniędzy nie będziesz narzekała, na konto wpłynie zapłata za wykonane usługi. Pojawią się również pieniądze do ręki za niewielką chałturę. Ten tydzień zaliczysz do bardzo udanych. 

Zdrowie: nie masz czasu na chorobę i leczenie, odkładasz to na później. Pamiętaj jednak, że takie podejście do problemu może sprawić, że tego „później” już nie będzie. Dlatego sprawdź stan swojego zdrowia jeszcze w tygodniu. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 8, 12, 23, 32.
Ważne dni to 13, 14, 17 września 2017 roku.

RYBY

Praca: lubisz swoją pracę, daje Ci mnóstwo satysfakcji, ale nie tylko. To droga do dobrze zaplanowanej kariery. Już teraz należysz do najbardziej wpływowych osób w firmie. Realizujesz się w pracy i w życiu osobistym. 

Finanse: Twoje finanse są na dobrym średnim poziomie i na takim pozostaną. W tym tygodniu możesz liczyć na przypływ gotówki za wykonane już projekty. Nie tylko ten tydzień będzie dobry, pozostałe również. 

Zdrowie: na wszystko masz czas, ale dla siebie go nie masz. Zamiast iść do spa sprawdź stan swojego zdrowia. Lepiej się leczyć niż zejść przedwcześnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 18, 21, 34, 37.
Ważne dni to 11, 15, 16 września 2017 roku.

 Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock