Horoskop tygodniowy od 12.09 do 18.09

Zobacz, co w tym tygodniu chcą Ci powiedzieć gwiazdy!

horoskop ogolny.jpg

BARAN
Praca: problemy powitają Cię już na samym początku, a ich kumulacja nastąpi w połowie tygodnia. Miej się na baczności, ignoruj wszelkie próby skłócenia Cię z przełożonymi. Zajmij się pracą i wyjaśnieniem Twoich „sztucznych” niedociągnieć. 

Finanse: trochę się poprawią, ale nie licz na coś więcej w najbliższym czasie. Jak na razie to jest byle jako, stabilnie. Najważniejsze, że nie będzie gorzej.

Zdrowie: masz przyznany pakiet standardowych dolegliwości i tylko od Ciebie zależy, jak to będzie w przyszłości. Zdrowie fizyczne zależy od Ciebie, od tego, jak dbasz o siebie. Psychiczne poniekąd też. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 15, 26, 38, 45.
Ważne dni to 12, 13, 14 września 2016 roku. 

BYK
Praca: na sukcesy zawodowe raczej nie licz. Twoja firma ma poważne problemy. Możliwa jest nawet redukcja etatów. Ten czas trzeba po prostu spokojnie przeczekać. W połowie tygodnia sytuacja się rozstrzygnie. 

Finanse: masz trochę oszczędności, więc kryzys finansowy Ci nie zagraża. Możesz spokojnie przemyśleć całą sytuację. W połowie tygodnia będziesz wiedziała, co dalej. Na poprawę materialną raczej nie licz. 

Zdrowie: zacznij w końcu dbać o siebie, na razie robisz to tylko połowicznie. Zadbaj przede wszystkim o zęby i kręgosłup. Zdrowe zęby to zdrowy cały organizm. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 17, 28, 39, 44.
Ważne dni to 15, 16, 17 września 2016 roku. 

BLIŹNIĘTA
Praca: co prawda opóźnienia nastąpiły nie z Twojej winy, ale to Ty będziesz musiała wyprowadzić je na prostą. Szef doceni Twoje zaangażowanie. Nagroda Cię nie ominie. 

Finanse: trochę się poprawią. Otrzymasz zapłatę za dodatkową pracę, dłużnik odda pożyczone pieniądze i wpadnie nieco grosza ze sprzedaży niepotrzebnych Ci rzeczy. 

Zdrowie: jak na razie bez zmian. Nadal masz o siebie dbać, nie tylko teraz, ale również przez resztę życia. Nie zapomnij o badaniach kontrolnych. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 23, 37, 45, 49.
Ważne dni to 16, 17, 18 września 2016 roku.

RAK
Praca: okres urlopowy na szczęście nie spowodował żadnych zaległości. W połowie tygodnia spodziewaj się ważnej dla Ciebie wiadomości zawodowej. Będziesz z niej bardzo zadowolona, a firma otrzyma spory zastrzyk gotówki dzięki Twojemu wcześniejszemu działaniu. 

Finanse: to, że masz perspektywy poprawy materialnej, nie znaczy, że będzie ona natychmiastowa. Nie będzie, na chwilę obecną nic się nie zmieni. Gorzej jednak z pewnością nie będzie. 

Zdrowie: zdenerwowanie nigdy nie pomogło, jedynie źle wpłynęło na zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Postaraj się więc jak najmniej denerwować i pij herbatę z melisy. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 22, 28, 37, 41, 42.
Ważne dni to 14, 15, 16 września 2016 roku.  

LEW
Praca: jak zwykle same problemy, na szczęście niewielkie, do usunięcia we własnym zakresie. Trudno, nie mamy wpływu na złośliwość rzeczy martwych. Przewidzieć się tego niestety nie da. 

Finanse: możesz liczyć w połowie tygodnia (środa, czwartek) na wiadomość, która bardzo Cię ucieszy. Jeszcze w tym tygodniu otrzymasz od dawna oczekiwany, zupełnie przyzwoity zastrzyk gotówki. Zagraj „delikatnie” w jakąś grę liczbową lub kup zdrapkę. 

Zdrowie: dobre samopoczucie to również poprawa zdrowia. Staraj się nie denerwować z byle powodu. Pamiętaj również o właściwym odżywianiu, oczyszczaniu organizmu z toksyn i spokojnym śnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 11, 25, 33, 42, 47.
Ważne dni to 12, 13, 17 września 2016 roku.

PANNA
Praca: zaczyna być nieciekawie, kryzys ekonomiczny dopadł Twoją firmę. Trzeba będzie zdecydować co dalej. Zwolnić część załogi czy obniżyć zarobki? Ten tydzień będzie decydujący. 

Finanse: zacznij oszczędzać już teraz, odłożone pieniądze przydadzą się później. Prawda jest taka, że na razie lepiej nie będzie. Będziesz musiała się do tego przyzwyczaić. 

Zdrowie: z wyjątkiem stresu nic Ci nie grozi. W końcu tygodnia musisz uważać. Wysokie obcasy mogą być przyczyną poważnego urazu nogi. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 22, 38, 41, 43.
Ważne dni to 14, 15, 16 września 2016 roku.

WAGA
Praca: w początkach tygodnia dostaniesz propozycję zmiany pracy. Nie ryzykuj, propozycja tylko pozornie wygląda tak atrakcyjnie. W obecnej znają Cię i doceniają. 

Finanse: w normie, gorzej z pewnością nie będzie. W końcu tygodnia możesz się spodziewać dodatkowej gotówki. Zagraj w grę liczbową, nie stracisz, a możesz wygrać. 

Zdrowie: częste bóle głowy to sygnał ostrzegawczy. Sprawdź zęby, oczy i uszy, jeżeli są w porządku, zrób tomografię głowy. Nie martw się na zapas, zdaj się na opinię lekarza. 

Twoje szczęśliwe numery to 32, 38, 40, 42, 45, 46.
Ważne dni to 15, 17, 18 września 2016 roku. 

SKORPION
Praca: w początkach tygodnia otrzymasz wiadomość o zmianie pracy. Firma ta sama, ale stanowisko bardziej odpowiedzialne. Zmiana nastąpi w późniejszym czasie, ale wiadomość otrzymasz już teraz. Zacznij się przyzwyczajać i wdrażać w nowe obowiązki. 

Finanse: na zmiany finansowe nie licz w najbliższym czasie. Jedno jest pewne, gorzej nie będzie. Polepszenia też nie spodziewaj się tak szybko, jakbyś chciała. Wszystko przyjdzie we właściwym czasie, a ten jeszcze nie nadszedł. 

Zdrowie: nic Ci nie dolega, tylko niepotrzebnie się wszystkim denerwujesz. Całego świata nie zbawisz, a nerwy w niczym nie pomogą. Pij herbaty ziołowe, zwłaszcza herbatę z melisy. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 18, 19, 24, 37.
Ważne dni to 12, 14, 15 września 2016 roku.  

STRZELEC
Praca: nie oczekuj żadnych zmian, bo ich nie będzie. To samo stanowisko, ta sama praca i to samo wynagrodzenie. Ciesz się tylko, że gorzej nie będzie. To dobry moment, żeby poważnie pomyśleć o czymś swoim, na razie tylko pomyśleć. 

Finanse: poprawa będzie wtedy, kiedy weźmiesz sprawy w swoje ręce. Niestety nie od razu. Teraz żadnych zmian nie będzie, zwłaszcza finansowych. 

Zdrowie: nikt nie jest zdrowy w stu procentach, każdemu coś dolega. Sprawdź wątrobę, trzustkę i nerki. Zacznij się leczyć, również ziołami. Życie masz jedno, zdrowie też. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 19, 22, 23, 29.
Ważne dni to 12, 16, 17 września 2016 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: za wcześnie na jakikolwiek awans. Przed Tobą natomiast krótki, ważny, zagraniczny wyjazd służbowy. To pierwszy, ale nie ostatni i dużo pomoże w Twojej dalszej karierze. 

Finanse: bez zmian. Nic dodatkowego nie wpadnie, owszem, zanosi się na poprawę, ale zanosi się już od dłuższego czasu i nic z tego nie wynika. Bądź jednak pewna, że gorzej nie będzie. 

Zdrowie: nie denerwuj się na zapas, to nic nie pomoże, a tylko się nakręcasz. Zacznij myśleć o sobie, bądź egoistką, dbaj tylko o siebie i najbliższych. Pij dużo wody mineralnej, herbaty ziołowe i odżywiaj się ekologicznie. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 13, 18, 22, 39.
Ważne dni to 13, 17, 18 września 2016 roku. 

WODNIK
Praca: jesteś dokładna, skrupulatna, dyspozycyjna, czyli dokładnie taka, jakiej oczekują pracodawcy. W końcu tygodnia dowiesz się o planowanych dla Ciebie krajowych wyjazdach służbowych. To swego rodzaju awans i krok na drodze do kariery. 

Finanse: poprawa jest możliwa w późniejszym terminie. Teraz jest tak zwana mała stabilizacja finansowa na bardzo średnim poziomie. Nie ma więc teraz powodów do radości. 

Zdrowie: niby nic Ci nie dolega. Zwróć jednak uwagę na układ moczowo-płciowy i po prostu idź do lekarza. Może przesadzam, ale nie wygląda to dobrze. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 21, 34, 39, 46.
Ważne dni to 14, 16, 17 września 2016 roku. 

RYBY
Praca: ciężko przyzwyczaić się do pracy po urlopie. Będziesz jednak musiała szybko się przestawić. Czeka Cię bardzo ważna rozmowa służbowa, jeżeli wynegocjujesz odpowiednią sumę za usługę, dostaniesz nagrodę i udział w zyskach. Jest o co walczyć. 

Finanse: nie spodziewaj się żadnych zmian. Gorzej nie będzie, a lepiej w późniejszym terminie. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna i nie powinnaś się nią denerwować. Teraz czekają Cię tylko wydatki. 

Zdrowie: tak naprawdę to nic Ci nie dolega. Badania kontrolne w dalszym ciągu Cię zobowiązują, jak również odpowiednie odżywianie. To tylko profilaktyka, po to, aby wcześnie wykryć ewentualne dolegliwości. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 20, 21, 34, 39, 40.
Ważne dni 12, 15, 17 września 2016 roku.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 12.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×