Horoskop tygodniowy od 17.10. do 23.10.

Zobacz, co stanie się w tym tygodniu!

horoskopeendofsummer.jpg

BARAN
Praca: zaniedbane ostatnio sprawy zawodowe trzeba nadgonić. Niestety to Twoja wina, czekają Cię niepłatne nadgodziny. Osoby prowadzące działalność powinny zwrócić uwagę na sprawy papierkowe. Trzeba dokładnie sprawdzić dokumenty. 

Finanse: Finanse nie ulegną zmianie, a już z pewnością się nie pogorszą. Oczekiwane od dłuższego czasu pieniądze nie pojawią się na koncie. Będziesz musiała dać sobie radę bez nich. 

Zdrowie: Właściwie nic Ci nie dolega. Należysz do osób aktywnie wypoczywających, uważaj jednak na swój kręgosłup. Unikaj większych skupisk ludzi, łatwo się zarazić, a trudniej wyleczyć.

Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 19, 23, 36, 46.
Ważne dni to 17, 18, 19 października 2016 roku.

BYK

Praca: Zawodowo czas stagnacji. Nic właściwie nie będzie się działo, mogą natomiast być redukcje. Lepiej już teraz szukać sobie nowego zajęcia. Czasem tak bywa, nawet kwalifikacje nie gwarantują stabilizacji zawodowej

Finanse: Finanse w normie, ale trzeba uważać na wydatki i trochę je ograniczyć. Zbliża się nieciekawy czas. Dodatkowych wpływów nie będzie i z tym się musisz pogodzić. 

Zdrowie: Czasami możesz odczuwać zmęczenie, sprawdź wobec tego swój poziom cukru i krążenie. Wizyta u kardiologa jest niezbędna. Ciśnienie i stres mogą namieszać w Twoim życiu. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 9, 22, 28, 37.
Ważne dni to 19, 20, 21 października 2016 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: Przed Tobą nowy zakres obowiązków. Zmiana stołka i samodzielne stanowisko zobowiązują. Będzie mniej czasu dla rodziny i znajomych. Coś za coś, trzeba się z tym pogodzić.

Finanse: Finansowo zmiany na lepsze jeszcze teraz nie odczujesz. Dopiero nieco później, jak już pieniądze wpłyną na konto, będą powody do radości. Pieniądze podobno szczęścia nie dają, dają natomiast poczucie bezpieczeństwa. 

Zdrowie: Praca trochę nadwyrężyła Twoje zdrowie, zacznij więc zdrowo się odżywiać. Trochę sportu w ramach rekreacji nie zaszkodzi. Ubieraj się odpowiednio do pogody. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 11, 19, 28, 31, 44.
Ważne dni to 21, 22, 13 października 2016 roku.


RAK
Praca: Dla tych pracujących na etacie: nic się nie zmieni w najbliższym czasie. Natomiast Raki prowadzące działalność mogą liczyć na jej rozwinięcie. Nieważne, czy jest duża, czy mała i czym się zajmuje, ważne jest to, że otworzą się przed nimi nowe możliwości. 

Finanse: Materialnie gorzej nie będzie i to jest dobra wiadomość. Jak na razie to jest mała stabilizacja. Raki z inicjatywą mogą oczekiwać poprawy w późniejszym czasie.

Zdrowie: Slogan, że zdrowie masz tylko jedno, niestety jest prawdziwy. Masz do naprawy nie tylko krążenie (serce, ciśnienie), ale również nerki, a i poziom cukru jest nieciekawy. Po prostu zajmij się sobą. 

Twoje szczęśliwe numery to 21, 25, 35, 41, 46, 49.
Ważne dni to 18, 20, 21 października 2016 roku.

LEW
Praca: Masz zły nastrój, unikaj w najbliższym czasie sporów ze współpracownikami. Sporne sprawy wyjaśnicie sobie w późniejszym czasie, kiedy emocje opadną. Na teraz zachowaj spokój i pogodę ducha. 

Finanse: Nadmierne wydatki nie były potrzebne. Trudno, za to teraz zaczniesz żyć bardziej oszczędnie. Poczujesz się lepiej, gdy trafi się okazyjnie dodatkowy zarobek. 

Zdrowie: Sprawdź swoje oczy i zęby, dobrze by było zrobić przegląd całego organizmu. Z braku czasu trzeba jednak poprzestać na okuliście i dentyście. Pamiętaj o witaminach, bierz je regularnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 17, 18, 20, 27, 44.
Ważne dni to 18, 21, 22 października 2016 roku.

PANNA
Praca: Otrzymasz propozycję dodatkowej pracy, przyjmij ją. Okaże się bardzo interesująca i dobrze płatna. W dalszej przyszłości to będzie główne źródło utrzymania. 

Finanse: Finanse jak na razie w normie, nic się nie zmienią. Możesz jednak oczekiwać dodatkowych pieniędzy jeszcze w tym tygodniu. Znacznie poprawią się Twoje możliwości finansowe. 

Zdrowie: Jesteś w nie najgorszej formie, ale Twoja wątroba już nie lubi surowych owoców. Zacznij więc pić soki owocowo-warzywne. Woda mineralna też Ci nie zaszkodzi. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 20, 31, 33, 47.
Ważne dni to 17, 19, 23 października 2016 roku.


WAGA
Praca: Pojawi się możliwość zmiany pracy na zdecydowanie lepszą. Niestety wraz ze zmianą pracy konieczna będzie zmiana miejsca zamieszkania. Wolne mogą sobie na to pozwolić. Zajęte będą uzależnione od rodziny. 

Finanse: Trochę się poprawią, pojawi się dodatkowe, okazjonalne źródło dochodu. Na konkretną zmianę jeszcze za wcześnie. Na razie trzeba poprzestać na tej, która jest obecnie. 

Zdrowie: Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. Twoje nerwy mają dosyć cudzych problemów. Przydałby się psychoterapeuta, tak naprawdę to nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach. Ktoś zupełnie obcy powinien Cię wysłuchać i doradzić. 

Twoje szczęśliwe numery to 24, 25, 38, 40, 43, 49.
Ważne dni to 19, 20, 22 października 2016 roku.

SKORPION
Praca: Zawodowo stabilnie, pojawią się nowe możliwości zawodowe. Powinnaś je wykorzystać, zaprocentują szybciej niż myślisz. Teraz nadszedł taki czas, by korzystać z każdej okazji. 

Finanse: Nieoczekiwane, spore pieniądze znacznie wzmocnią Twój budżet. Nawet się ich nie spodziewasz, zwłaszcza ich źródło będzie dla Ciebie zagadką. One należą do Ciebie i to jest najważniejsze. 

Zdrowie: Trochę będziesz narzekać na ból zęba, a poza tym nic Ci nie będzie dolegało. Drobnych przypadłości nie ominiesz. Nic poważnego Tobie się nie przytrafi. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 19, 32, 39, 48.
Ważne dni to 17, 20, 22 października 2016 roku.


STRZELEC
Praca: Stres Cię wykańcza, pamiętaj, że innych również. Postaraj się zachować spokój i dystans do spraw zawodowych. Nie zrobisz więcej jak możesz. 

Finanse: Twoje finanse są stabilne, a pieniądze bezpieczne. Nie musisz się zamartwiać o przyszłość i o pracę. Czas pracuje na Twoją korzyść, a będzie jeszcze lepiej.

Zdrowie: Zmęczenie jest skutkiem wytężonej i nerwowej pracy zawodowej, wyjedź na krótki weekendowy wypoczynek. Zregeneruj się, wytężona praca może być przyczyną wielu schorzeń. 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 11, 38, 43, 47.
Ważne dni to 21, 22, 23 października 2016 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: Osoby niepracujące dostaną atrakcyjną finansowo ofertę pracy. Pracujące dowiedzą się o czekającym je awansie, te na swoim podpiszą korzystną umowę. 

Finanse: Nieoczekiwany zastrzyk gotówki poprawi Twój humor i Twoje konto. Finanse ustabilizują się na dobrym poziomie. Możesz sobie pozwolić na małą ekstrawagancję. 

Zdrowie: Nic szczególnego Ci nie dolega, ale się oszczędzaj. Wysiłek fizyczny tylko umiarkowany. Pij dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 11, 29, 33, 48.
Ważne dni to 18, 20, 22 października 2016 roku.

WODNIK
Praca: Przed Tobą rozmowa z szefem i współpracownikami. Musicie wyjaśnić problemy istniejące od dawna w Waszym zespole. Po tej konfrontacji będzie lepsza organizacja pracy i Wasze relacje się poprawią.

Finanse: Trudno, ale sprawy finansowe nie do końca zostaną wyjaśnione. Pewne jest, że nie będzie gorzej, ale lepiej też niekoniecznie. Finanse po prostu się nie zmienią. 

Zdrowie: Wydaje Ci się, że wszystko jest w porządku. Zrób sobie jednak badania krwi i moczu. Przebadaj się również u irydologa. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 11, 19, 24, 38.
Ważne dni to 18, 20, 21 października 2016 roku.


RYBY
Praca: Szykują się czystki zawodowe, Ciebie też mogą dotyczyć. Szykuj się na przymusową zmianę pracy. Lepiej szukać już teraz. 

Finanse: Obecnie są na dobrym poziomie, ale nie przesadzaj z wydatkami. Pieniądze będą Ci potrzebne w późniejszym czasie. Przydadzą się oszczędności. 

Zdrowie: Nie przesadzaj z gimnastyką, nie jesteś wyczynowcem. Twój organizm długo tak nie wytrzyma. Nadmierna eksploatacja zakończy się chorobą. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 28, 32, 41, 47.
Ważne dni to 20, 22, 23 października 2016 roku.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

ID galerii:2406


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 17.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×