Horoskop tygodniowy od 18.09 do 22.09

Na co musisz być gotowa w tym tygodniu? Los może Cię zaskoczyć...

winter-horoscope-jpg-main-8850096b251bc0d004313c70ef5a870f_78421d.jpgBARAN

Praca: ten tydzień jest podobny do poprzednich, ciągle to samo, nudno i nieciekawie. Robisz to, co musisz i starasz się robić to dobrze. Nie chcesz stracić tej pracy, dzięki niej zarabiasz na wszystkie swoje potrzeby, ale rewelacji żadnej nie ma, nie możesz liczyć na coś więcej. 

Finanse: masz sytuację materialną stabilnie byle jaką. Z głodu nie umrzesz, ale nic nie odłożysz na czarną godzinę. Powinnaś już dawno się z tym pogodzić, nie masz wyboru.

Zdrowie: owszem, masz problemy zdrowotne, ale nie stać Cię na leczenie. Zioła są równie skuteczne i dużo tańsze. Zaufaj medycynie ludowej. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 28, 34, 39, 43.
Ważne dni to 18, 19, 20 września 2017 roku. 

BYK

Praca: w tym tygodniu nie spodziewaj się większych zmian, mogą być tylko niewielkie. Możesz pomyśleć również o zmianie pracy, w tej już nic więcej nie osiągniesz. Ale tylko pomyśleć, to jeszcze nie Twój czas na zmianę. 

Finanse: możesz być spokojna, gorzej już nie będzie. To nie jest tydzień zmian finansowych, to martwy tydzień pod każdym względem, a zwłaszcza finansowym. O inwestycjach możesz tylko myśleć, nie masz zdolności kredytowej. 

Zdrowie: ten tydzień zacznie się bólem zęba. Wizyta u dentysty będzie konieczna, trudno, ale ból sam nie minie. Nic go już nie uratuje, wyrwanie będzie konieczne. Zaniedbałaś, a teraz cierpisz. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 12, 17, 21, 42.
Ważne dni to 21, 22, 23 września 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: dowiesz się w tym tygodniu, że szykują się zwolnienia grupowe. Szykowałaś się do zmiany pracy, ale w takiej sytuacji zwolnienie się jest po prostu nieopłacalne. Pozbędziesz się w ten sposób należącej się odprawy. Porozmawiaj na ten temat z rodziną. 

Finanse: nic się nie zmieni, ale zacznij kontrolować wydatki. Nie zbankrutujesz, przygotuj się jednak do jednorazowego, niespodziewanego wydatku. Przydadzą się wtedy zaoszczędzone pieniądze. Każda suma okaże się ważna. 

Zdrowie: z bolącym uchem powinnaś iść do laryngologa, a nie leczyć się sama. Możesz sobie wyrządzić nieodwracalną krzywdę. Kuracja wymaga antybiotyku i możliwe, że będzie dłuższa. Na szczęście zakończy się pozytywnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4 19, 23, 45.
Ważne dni to 22, 23, 24 września 2017 roku. 

RAK

Praca: masz przed sobą wyjątkowo udany zawodowo tydzień. Obojętnie, czym się zajmujesz, Twój wkład pracy i zaangażowanie zostanie zauważone i docenione. Nagroda będzie wymierna i uzupełni Twój budżet. Tylko nie staraj się robić tego ciągle, wtedy wszyscy przyjmą to za pewnik, ale czasem możesz sobie na to pozwolić. 

Finanse: otrzymana pod koniec tygodnia wymierna nagroda pieniężna znacznie poprawi nie tylko Twoje konto, ale również samopoczucie. Jeszcze kilka takich akcji i będziesz mogła pomyśleć o małych inwestycjach. Pieniądze powinny zarabiać na siebie. Twoja sytuacja materialna jest stabilna. 

Zdrowie: jednak powinnaś zdecydować się na wycięcie woreczka robaczkowego. Jest przepełniony i w każdej chwili może się rozlać, wda się zapalenie otrzewnej i będą poważne problemy. Lepiej więc to zrobić wcześniej i nie być narażoną na płukanie jamy brzusznej. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 18, 24, 36, 46.
Ważne dni to 20, 22, 23 września 2017 roku.

 

LEW

Praca: ciężko jest wrócić do pracy po urlopie, niby się starasz, ale myślami jesteś w dalszym ciągu na wyjeździe. Dzięki pracy w przyszłym roku również wyjedziesz. A teraz jest czas na nadrobienie zaległości. Pod koniec tygodnia dowiesz się o terminie i miejscu trzydniowego szkolenia. Ukończenie szkolenia jest związane z możliwością awansu i podwyżki. 

Finanse: na poprawę musisz jeszcze zaczekać, a na razie ciesz się tym, co masz. Twoje sytuacja materialna jest stabilna, zwolnienie Ci nie zagraża, jesteś cienionym pracownikiem. Nic nie powinnaś zmieniać. Jest dobrze. 

Zdrowie: problemy z włosami są wynikiem stresu i złego odżywiania. Zrezygnuj z używek, zwłaszcza z papierosów, zacznij pić herbaty ziołowe. Uzupełnij swoją dietę o soki owocowe i więcej się ruszaj. Poprawisz swój nastrój, a Twoje włosy odżyją. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 8, 22, 39, 47.
Ważne dni to 18, 20, 21 września 2017 roku. 

PANNA

Praca: dostałaś zielone światło do działania i niezależne stanowisko. Ten tydzień jest sprawdzianem Twoich możliwości, powinnaś się wykazać. Podobna sytuacja już się nie powtórzy, nie wywiążesz się ze zobowiązań, wracasz na swoje poprzednie stanowisko. Jesteś zdolna, dasz radę. 

Finanse: tylko od Ciebie zależy, czy się poprawią. Wykażesz się na nowym stanowisku, zostaniesz, a Twoje zarobki wzrosną. Masz swoje pięć minut, wykorzystaj je maksymalnie. 

Zdrowie: nadal męczy Cię kaszel palacza. Przestałaś palić, a kaszel się został, to normalne. Należy jak najszybciej oczyścić organizm z toksyn i unikać kontaktów z palaczami. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 20, 35, 42, 48.
Ważne dni to 19, 21, 22 września 2017 roku.

 

WAGA

Praca: krótki wyjazd bardzo się przydał, wypoczęłaś lepiej niż na urlopie. Teraz możesz spokojnie zabrać się do pracy. W tym tygodniu z pewnością jej nie zabraknie. Szybko nadrobisz niewielkie zaległości i zaczniesz pracować na swój wizerunek jako osoby kompetentnej. 

Finanse: nie spodziewaj się żadnych rewelacji w tym tygodniu. Będzie po prostu stabilnie, bez narzekań, ale i bez poprawy. Pomyśl o dodatkowej nauce, osiągniesz przez to wyższy status materialny. 

Zdrowie: stres łapie Cię od dawna, miewasz ataki agresji. Zacznij się leczyć, sama nie dasz rady, wizyta u psychoterapeuty jest konieczna. Leczenie farmakologiczne w połączeniu z ziołami zdziała cuda. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 13, 28, 37, 45.
Ważne dni to 21, 22, 24 września 2017 roku. 

SKORPION

Praca: ten tydzień nie będzie się różnił od poprzednich. Twoja praca jest bardzo odpowiedzialna, wymaga uwagi i ciągłej koncentracji, często też wyjeżdżasz na dodatkowe szkolenia. Właśnie o takim szkoleniu, planowanym w nieco późniejszym czasie, dowiesz się pod koniec tygodnia. 

Finanse: szanse na poprawę są duże, ale zrealizują się w późniejszym czasie. Jak na razie to żadnych zmian nie będzie, a przynajmniej nie w tym tygodniu. O żadnych inwestycjach też nie powinnaś myśleć. 

Zdrowie: powinnaś lepiej się odżywiać, często się przeziębiasz. Masz obniżoną odporność na różne infekcje. Kilka wizyt w grocie solne i komorze kriogenicznej zdecydowanie ją podwyższy. Skończą się wszelakie infekcje. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 24, 38, 43, 47.
Ważne dni to 18, 23, 24 września 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: jesteś z natury pracowita, ciągle pogłębiasz swoją wiedzę, tylko dlaczego to ukrywasz? Powinnaś już zajmować dużo wyższe stanowisko, tylko że Ty nie lubisz odpowiedzialności. Niestety, w tym tygodniu będziesz musiała podjąć ryzykowne (dla niektórych) decyzje. Skończy się to dla Ciebie awansem, podwyżką i nagrodą za odwagę. 

Finanse: splendory czekają na Ciebie, co prawda jeszcze nie w tym tygodniu, tylko nieco później. Wszyscy w pracy już o tym wiedzą, a firma z rąk Cię nie wypuści. Nie jesteś zadowolona, wolisz ciszę i spokój. 

Zdrowie: coraz bardziej dokucza Ci kręgosłup, leczenie nie przynosi oczekiwanego skutku. Przypomnij sobie, latami „pracowałaś” na tę dolegliwość. Nie dziw się, że teraz musisz zaczekać na poprawę. Poza tym więcej się ruszaj. 

Twoje szczęśliwe numery to 25, 31, 33, 39, 41, 48.
Ważne dni to 18, 22, 23 września 2017 roku. 

KOZIOROŻEC

Praca: podjęłaś już decyzję, myślałaś o tym już od dawna i zdecydowałaś się zaryzykować. Zaczynasz własną działalność, szef nie będzie chciał Cię puścić, ale przeszkadzać nie będzie. Popracujesz do końca miesiąca, później już będziesz mogła zacząć pracować dla siebie. Lekko nie będzie, na szczęście pierwsze koty za płoty. 

Finanse: długo oszczędzałaś po to, żeby wydać pieniądze na początek swojej działalności. Zaczniesz je wydawać na potrzeby swojej firmy. Aby zacząć zarabiać, należy zainwestować, zawsze tak jest na początku. 

Zdrowie: nic nie poradzisz, że na każdą zmianę pogody boli Cię głowa. Jesteś meteopatą i tak już zostanie. Sprawdź również swoje ciśnienie, jest niestabilne a to bardzo niedobrze. Powinnaś zacząć się leczyć. 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 33, 38, 42, 47.
Ważne dni to 20, 23, 24 września 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: choć to wiąże się z dużym ryzykiem, to jednak lubicie pracować na swoim. Ten tydzień będzie pełen niespodzianek, podpiszesz wałkowaną od tygodni korzystną dla swojej firmy umowę. Nareszcie zaczniesz odpowiednio zarabiać. 

Finanse: do tej pory musiałaś dokładać do interesu. Pierwsze pieniądze zarobisz już w tym tygodniu i ta dobra passa będzie trwała dłuższy czas. Przygotuj się na sukces. 

Zdrowie: masz zgagę już od dawna, to może oznaczać właściwie każdą dolegliwość. Zamiast wymyślać, lepiej skorzystać z porady lekarza lub zielarza. Zrób sobie również badania krwi i moczu. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 9, 17, 29.
Ważne dni to 19, 20, 24 września 2017 roku. 

RYBY

Praca: większość Ryb zajmuje odpowiedzialne stanowiska. W tym tygodniu będziesz musiała podjąć decyzję związaną z dalszym rozwojem firmy. Podjęta współpraca okaże się korzystna dla obu stron, a Ty awansujesz. Będziesz musiała popracować nad swoim nowym wizerunkiem w firmie. 

Finanse: duże ryzyko, większe zarobki. Od tego tygodnia Twoja firma może liczyć tylko na zyski, czasem nieduże, ale jednak zyski. Ty również na tym zarobisz, a Twoje konto będzie sukcesywnie tyło. 

Zdrowie: dokuczają Ci dolegliwości gastryczne. To skutek nerwicy, bez leczenia nie dasz rady. Możesz się nabawić owrzodzenia żołądka lecząc się sama. Jeżeli nie chcesz leczyć się farmakologicznie, możesz ratować się ziołami. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 16, 21, 33, 40, 48.
Ważne dni to 18, 19, 23 września 2017 roku.

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 18.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×