Horoskop tygodniowy od 2.10 do 6.10

Co spotka Cię w nadchodzącym tygodniu?

gwiazdeczki.jpg

BARAN

Praca: w połowie tygodnia dowiesz się o zmianach w miejscu pracy. Niestety nie będą to zmiany korzystne dla wszystkich. Szykują się zwolnienia, Ciebie też mogą dotyczyć. Lepiej już teraz zacznij szukać nowego miejsca pracy. 

Finanse: jeszcze nie masz powodów do niepokoju, zaczniesz je mieć w połowie tygodnia. Staraj się oszczędzać i kontroluj swoje wydatki. Rozejrzyj się również za pracą dodatkową. Brakuje Ci stabilizacji finansowej. 

Zdrowie: ten tydzień będzie pod znakiem dentysty, zadbaj o swoje zęby i zacznij je leczyć. Teraz można je leczyć bezboleśnie. Zapisz się i wylecz zęby z korzyścią dla siebie. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 21, 32, 41, 47.
Ważne dni to 2, 3, 4 października 2017 roku. 

BYK

Praca: będą redukcje i zwolnienia w Twoim miejscu pracy. Na szczęście tym razem Ciebie ominą, ale żeby zostać, będziesz musiała się wykazać. Obiecanej podwyżki nie dostaniesz, a o nagrodzie zapomnij.  

Finanse: sytuację finansową masz stabilną na byle jakim poziomie. Niestety w najbliższym czasie żadnej poprawy nie będzie. Za to pogorszenie jak najbardziej. Zabezpiecz się dodatkową pracą. Nie masz innego wyjścia. 

Zdrowie: masz zaniżoną odporność organizmu. Dlatego często się przeziębiasz i czujesz się osłabiona. Witaminy i herbaty ziołowe powinny wystarczyć. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 13, 23, 39, 45.
Ważne dni to 5, 6, 7 października 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: na szczęście żadna redukcja Ci nie zagraża, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Twój zakład pracy jest poważnie zagrożony, zacznij więc jak najszybciej szukać nowego miejsca pracy. Masz czas, powinnaś zacząć poszukiwania na spokojnie. 

Finanse: nadchodzą problemy, na poprawę finansów w najbliższym czasie nie masz co liczyć. Dobrze, że nie będzie gorzej. Zacznij kontrolować wydatki i poszukaj sobie pracy dodatkowej. 

Zdrowie: zacznij się leczyć, masz skaczące ciśnienie i trzeba je ustabilizować. Tylko lekarz może pomóc wyleczyć tę przypadłość. Trudno, ale jeżeli chcesz być zdrowa, powinnaś moją radę potraktować poważnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 18, 26, 37, 41.
Ważne dni to 6, 7, 8 października 2017 roku.

RAK

Praca: pomimo kryzysu firma, w której pracujesz, ma stabilną sytuację finansową i nie ma zamiaru ogłaszać bankructwa. Twoje miejsce pracy nadal istnieje i nadal możesz liczyć na awans. Poza tym miałaś obiecaną nagrodę i ją dostaniesz. 

Finanse: masz stabilną sytuację finansową, a w tym tygodniu dowiesz się, że będzie jeszcze lepiej. Żadna dodatkowa praca nie wchodzi w rachubę. Wystarczy Ci pieniędzy na wszystkie wydatki i jeszcze zostanie. 

Zdrowie: nerki już dają o sobie znać, będziesz musiała odwiedzić urologa, a przede wszystkim zrobić badania moczu. Na razie wyjdzie lekkie zapalenie pęcherza. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 12, 19, 35, 43, 47.
Ważne dni to 2, 5, 8 października 2017 roku.

LEW

Praca: w tym tygodniu czeka Cię ważna propozycja zawodowa. Dostaniesz możliwość stażu za granicą, a po powrocie awans o dwa szczebelki. Nie zastanawiaj się, zgłoś swoją kandydaturę. Taki staż ustawi Cię na resztę życia. 

Finanse: finanse masz stabilne na dobrym poziomie. W tym tygodniu dostaniesz wiadomość o dużych możliwościach, jakie się przed Tobą otworzą, jeżeli skorzystasz z propozycji. Niemniej jednak możesz liczyć na dofinansowanie. 

Zdrowie: pominąwszy problemy z sercem, to jeszcze masz problemy żołądkowe. Nie masz wrzodów, żołądek w miarę sprawny, ale jelita są podrażnione. Wymagają leczenia i odpowiedniej diety. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 3, 18, 31, 46.
Ważne dni to 3, 4, 7 października 2017.

PANNA

Praca: masz stabilną, choć nieco nudną pracę. Na żaden awans czy podwyżkę nie powinnaś liczyć, ale za to masz stałą umowę i wszystkie świadczenia. To typowa mała stabilizacja zawodowa.

Finanse: są stabilne choć nieduże, lepiej nie będzie, gorzej też nie. Nie masz się więc czym przejmować. Pamiętaj jednak o kontrolowaniu wydatków, nie stać Cię na luksus. Nawet odrobinę. 

Zdrowie: jeżeli jeszcze masz wyrostek robaczkowy, to lepiej go wytnij. Możesz mieć poważne problemy, jeśli wda się zapalenie otrzewnej. Nie ryzykuj, postaw na swoje zdrowie. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 13, 19, 23, 38.
Ważne dni to 5, 7, 8 października 2017 roku.

WAGA

Praca: tak naprawdę to praca nie sprawia Ci żadnej przyjemności. Pracujesz, bo musisz, ale ten kierat Cię dobija, a rutyna dołuje. Starasz się robić wszystko jak najlepiej, pracodawcy Cię cenią, ale Tobie ciągle czegoś brakuje. Zapomnij o tego typu rozterkach i żyj dalej. 

Finanse: są stabilne, ale na żadne dodatkowe nie możesz liczyć. Zostań przy tym co masz. Czekają Cię dodatkowe, niewielkie pieniądze z wygranej. 

Zdrowie: całkiem poważnie potraktuj ostrzeżenie i sprawdź, czy nie zaczyna się u Ciebie osteoporoza. Jeżeli tak, to będziesz musiała zacząć się leczyć. Niestety, leczenie potrwa już do końca Twoich dni. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 10, 19, 41, 45, 47.
Ważne dni to 4, 6, 7 października 2017 roku.

SKORPION

Praca: w nowym miejscu pracy, na nowym stanowisku czujesz się doskonale. Nie masz problemów z nawiązaniem kontaktów międzyludzkich, a i nowi współpracownicy zdążyli Cię polubić. Nowe obowiązki też Ci odpowiadają. 

Finanse: wiesz, że się poprawią w tym miesiącu, ale jeszcze nie teraz. Możesz jednak być spokojna o swoją przyszłość zawodowo-finansową. Dostaniesz jeszcze w tym tygodniu pieniądze z poprzedniego miejsca pracy. 

Zdrowie: masz silną nerwicę, niby nic, a ma wpływ na cały organizm. Nerwica jest przyczyną wielu chorób, łącznie z nowotworem. Dlatego jej nie zaniedbuj, tylko lecz. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 34, 39, 40, 48.
Ważne dni to 2, 5, 6 października 2017 roku.

STRZELEC

Praca: to dobry czas na zmianę pracy, podjęłaś już decyzję, ale nie powinnaś się spieszyć. Odpowiednia oferta pojawi się dopiero na początku przyszłego roku. Wtedy zmień pracę, nie wcześniej. 

Finanse: są na dobrym, średnim poziomie i jak na razie żadne zmiany się nie zapowiadają. Możesz być spokojna, nic się nie będzie działo. Masz szansę na niewielką wygraną. 

Zdrowie: zmień dietę, poczujesz się lepiej i unormujesz swoją wagę. Pamiętaj również o wodzie mineralnej i herbatach ziołowych. Zacznij również jeść więcej gotowanego, a nie same kanapki. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 11, 21, 34, 45, 47.
Ważne dni to 3, 7, 8 października 2017 roku. 

KOZIOROŻEC

Praca: lubisz swoją pracę, dokształcasz się na różnych kursach, swoją wiedzę wykorzystujesz, kiedy tylko możesz. Pracodawcy to doceniają i kierują Cię na każdy kurs, który może się i Tobie, i firmie przydać. Poza tym jesteś lubiana i nikt Ci nie zazdrości. Wiedzą, ile pracy kosztują sukcesy. 

Finanse: osiągnęłaś już bardzo wiele, Twoje zarobki są na wysokim poziomie. Nie musisz oszczędzać, możesz inwestować (giełda, nieruchomości). To się znacznie bardziej opłaci. 

Zdrowie: sukcesy okupiłaś silną nerwicą. Jeszcze trochę i się rozsypiesz. Wizyta u psychoterapeuty bardzo Ci pomoże, tylko powinnaś być systematyczna. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 8, 23, 36, 42.
Ważne dni to 5, 6, 8 października 2017 roku.

WODNIK

Praca: redukcja etatów spowodowała, że zostaniesz poinformowana o zwolnieniu. Odejdziesz pod koniec roku, ale zacznij szukać nowego miejsca już teraz. Nie denerwuj się, szybko go znajdziesz. 

Finanse: niepotrzebnie się martwisz, przejdziesz płynnie z jednego miejsca do drugiego. Nawet nie zdążysz tego zauważyć, a materialnie nic się nie zmieni, najwyżej poprawi. Nareszcie będziesz mogła poprawić swoje finanse. 

Zdrowie: cholesterol zaczyna już Tobie zagrażać. Masz jeszcze dużo czasu, aby się go pozbyć. Poza tym zaczynają się dolegliwości żoładkowo-wątrobowe, odpowiednia dieta je zlikwiduje. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 10, 14, 28, 34, 42.
Ważne dni to 4, 5, 6 października 2017.

RYBY

Praca: czasem trzeba się zastanowić. Znajomi namawiają Cię na zmianę pracy i przejście do nich. Naprawdę, powinnaś to poważnie przemyśleć. Zmiana jest dla Ciebie dużym wyzwaniem i lepiej nie ryzykuj. Możesz obudzić się z ręką w nocniku. 

Finanse: masz stabilną pracę i stabilne wynagrodzenie na czas. Lepiej tego nie zmieniaj, możesz mieć poważne problemy. Mile powitaj dodatkowe pieniądze z chałtury. 

Zdrowie: dokucza Ci skręcona noga. I tak masz szczęście, że jej nie złamałaś. Powinnaś jednak dbać o siebie, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Skutki mogą być dla Ciebie fatalne. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 20, 28, 36, 40, 49.
Ważne dni to 2, 7, 8 października 2017 roku.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 02.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×