Horoskop tygodniowy od 22.08. do 28.08.

Zobacz, co na temat Twojej przyszłości mówią gwiazdy!

horoskopeendofsummer.jpg

BARAN

Praca: zapowiadają się zmiany zawodowe. Możesz się nie obawiać, nic nie stracisz, a możesz dużo zyskać (awans, podwyżka). Od Twojej obecnej postawy zawodowej zależy Twoja przyszłość. Nie tylko zawodowa. 


Finanse: nareszcie odczujesz od dawna oczekiwaną, namacalną poprawę. Twoja sytuacja finansowa wyraźnie się polepszy i ustabilizuje na dobrym, średnim poziomie. Nie zmieniaj jednak swoich przyzwyczajeń. 


Zdrowie: niby wszystko w porządku, ale dolegliwości nie ustępują. Po prostu nie dbasz o siebie, lekceważysz rady życzliwych Ci osób. Nie przyjmujesz do wiadomości, że dobre zdrowie nie jest dane nam na zawsze. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 18, 22, 29, 36.

Ważne dni to 22, 23, 24 sierpnia 2016 roku.


BYK

Praca: zapowiada się bardzo pracowity tydzień. Praktycznie praca zawodowa całkowicie Cię pochłonie. Wpłynie to korzystnie na Twój wizerunek, możesz się spodziewać również wymiernej nagrody. 


Finanse: od dawna zapowiadana poprawa nareszcie okaże się realna. Twoje możliwości finansowe nareszcie wzrosną i ustabilizują się. Będziesz mogła sobie pozwolić na dużo więcej niż dotąd. 


Zdrowie: zaprocentuje dbanie o siebie, regularne ćwiczenia i właściwe odżywianie. Pomimo że nastąpiła poprawa, niczego nie zmieniaj. Przyzwyczaiłaś się już do tego. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 13, 23, 34, 45.

Ważne dni to 24, 25, 26 sierpnia 2016 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: czujesz się wykorzystywana w pracy, ale za Ciebie też ktoś pracuje, kiedy masz wolne dni. Nie użalaj się więc nad sobą. W połowie tygodnia czeka Cię ważna rozmowa zawodowa. 


Finanse: nie ma takiej możliwości, aby poprawiły się w najbliższym czasie. Jedyne dodatkowe pieniądze będą z dodatkowej pracy, a i to niewielkie. To jeszcze nie czas na poprawę. 


Zdrowie: staraj się unikać sytuacji stresujących. Źle wpływają na Twoje samopoczucie, krążenie i ciśnienie. Staraj się więc prowadzić w miarę regularny tryb życia. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 17, 36, 43, 49.

Ważne dni to 26, 27, 28 sierpnia 2016 roku.


RAK

Praca: swój sukces wypracujesz dzisiaj. Od Twojego zaangażowania w tym tygodniu zależy przyszła pozycja zawodowa i finansowa. Powinnaś dać z siebie wszystko. 


Finanse: już niedługo nieco się poprawią. Trzeba tylko cierpliwie zaczekać. Początkowo poprawa będzie niewielka, znacząca dopiero po kilku miesiącach. 


Zdrowie: serce i układ krążeniowy wymagają spokoju i właściwego odżywienia. Unikaj ciężkostrawnych posiłków. Staraj się pić dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 18, 28, 37, 45.

Ważne dni to 23, 24, 25 sierpnia 2016 roku.


LEW

Praca: zmiany zawodowe były do przewidzenia. Firma ma poważne kłopoty. Redukcje etatów są konieczne, jeżeli ma się utrzymać na powierzchni. Trzeba to przeczekać.


Finanse: trzeba zacząć oszczędzać. Oszczędności przydadzą się w późniejszym czasie. Czas jest niepewny i należy zachować ostrożność. 


Zdrowie: niestety, nie oszczędzałaś się. Hospitalizacja będzie konieczna, żeby sprawdzić, co konkretnie Ci dolega. Na szczęście nie ma zagrożenia życia, ale musisz dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 20, 28, 37, 40.

Ważne dni to 24, 25, 26 sierpnia 2016 roku. 


PANNA

Praca: musisz uwierzyć w siebie. W tym tygodniu przed Tobą pojawią się nowe wyzwania zawodowe. Nie obawiaj się, podołasz wyzwaniu. Przełożeni będą z Ciebie zadowoleni. 


Finanse: na poprawę dopiero przyjdzie czas, jak umocnisz swoją pozycję zawodową. Obecnie nie ma takiej możliwości, jak zwykle dasz sobie radę. 


Zdrowie: ciągły stres nadwyrężył Twoją odporność. Drobne dolegliwości są na porządku dziennym. Skonsultuj się z lekarzem, nie lecz się sama. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 22, 29, 34, 39, 43.

Ważne dni to 24, 27, 28 sierpnia 2016 roku.


WAGA

Praca: właściwa zacznie się dopiero po sezonie urlopowym. Na razie nic poważnego nie można załatwić. Zastępca co prawda ma te same uprawnienia, ale jednak to nie to samo. Dlatego Ty też powinnaś zaczekać. 


Finanse: nieco wzrosną dzięki jednorazowej, konkretnej sumie pieniędzy. Będą to typowe pieniądze losowe: spadek, darowizna, wygrana losowa. Nie wiem która, ale to jedna z tych opcji. 


Zdrowie: jak każdy masz problemy zdrowotne. Postaraj się ograniczyć je do minimum, zwłaszcza gastryczne. Najważniejsze jest właściwe odżywianie, gimnastyka, a nie leki. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 21, 38, 40, 44.

Ważne dni to 23, 24, 26 sierpnia 2016 roku.


SKORPION

Praca: końcówka sierpnia to najgorszy czas w roku. Zaczyna się zamieszanie, ludzie wracają z urlopów i nie potrafią się odnaleźć zawodowo. Taki stan potrwa kilka dni, zanim wszystko wróci do normy. Ty też postaraj się ogarnąć. 


Finanse: liczyłaś na poprawę, ale jej nie będzie. Firma jest w fatalnym stanie i kosztem podwyżek nie będzie zwolnień. Trzeba w miarę spokojnie przeżyć ten paskudny czas. 


Zdrowie: miałaś powody do zdenerwowania. Powinnaś sobie uświadomić, że stan Twoich nerwów jest ważniejszy, a to czy się zdenerwujesz, czy nie, nie ma żadnego wpływu na sprawy zawodowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, , 8, 11, 19, 21, 39.

Ważne dni to 22, 25, 26 sierpnia 2016 roku.


STRZELEC

Praca: pracowite Strzelce są stworzone do kariery zawodowej. Zwykle są pracoholikami i żadna terapia im nie pomoże. W połowie tygodnia czekają Cię ważne rozmowy-negocjacje z firmą współpracującą. Najlepiej się nadajesz. 


Finanse: spodziewaj się sporej gratyfikacji za przeprowadzone rozmowy. Twój budżet dzięki temu znacznie się poprawi. Będziesz mogła sobie pozwolić na drobne szaleństwa. 


Zdrowie: za bardzo się eksploatujesz, dlatego masz osłabiony organizm. Pora naprawdę o siebie zadbać. Zacznij od właściwej diety


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 9, 18, 20, 39.

Ważne dni to 22, 24, 27 sierpnia 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: szykują się redukcje w Twojej firmie. Pomimo sukcesów Ciebie też mogą objąć. Zacznij już teraz rozglądać się za nowym miejscem. Nic na ostatnią chwilę nie zostawiaj. 


Finanse: skoncentruj się raczej na oszczędzaniu niż na wydawaniu. Ta umiejętność bardzo Ci się przyda w najbliższym czasie. Szykują się duże, zaplanowane wydatki. 


Zdrowie: masz ciągłe problemy zdrowotne. Mimo zahamowań i niewiary zdecyduj się na wizytę u lekarza irydologa i leczenie preparatami medycyny naturalnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 9, 23, 27, 36.

Ważne dni to 24, 25, 26 sierpnia 2016 roku.


WODNIK

Praca: dobrze, że idziesz na urlop. Jesteś już po prostu zmęczona i czujesz, że już byś nie mogła dłużej. Praca Ci nie ucieknie. Wrócisz wypoczęta, z nowymi siłami. 


Finanse: trochę je nadwyrężysz wydatkami urlopowymi, ale większych problemów nie będzie. Cały czas masz stabilizację finansową na dolnym średnim poziomie. 


Zdrowie: zrób sobie USG brzucha, żyjesz w ciągłym stresie, masz problemy ze snem i trawieniem. Te kłopoty są poważniejsze niż myślisz. Zacznij o siebie dbać. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 15, 23, 38, 43, 45.

Ważne dni to 25, 27, 28 sierpnia 2016 roku. 


RYBY

Praca: chęć zrobienia kariery walczy u Ciebie z lenistwem. Jesteś bardzo dobrym pracownikiem, ale nieprzewidywalnym. Czas pomyśleć o pracy na swoim. To dla Ciebie najlepszy wybór. Wszystko będzie zależało od Ciebie. 


Finanse: są w normie. Mogłyby być lepsze, pomyśl, zdecyduj się na swoją firmę, a zapomnisz o lenistwie. Jak na razie z pewnością gorzej nie będzie, ale na lepiej się nie zanosi. 


Zdrowie: przyczyną braku koncentracji mogą być problemy z błędnikiem. Powinnaś to sprawdzić. Unikaj stresu, jest naprawdę zabójczy, powoduje wiele problemów zdrowotnych. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 18, 23, 24, 38, 43.

Ważne dni to 23, 27, 28 sierpnia 2016 roku.  
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 22.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×