Horoskop tygodniowy od 24.10. do 30.10.

Zobacz, co Cię spotka w tym tygodniu!

horrorskope.jpg

BARAN

Praca: najwyższy czas, abyś zastanowiła się, czy naprawdę chcesz nadal pracować w tej firmie. Niby wszystko w porządku, a Ciebie nosi. Nadszedł czas na zmiany. Zdecyduj się, co byś chciała zrobić. 

Finanse: jak na razie zadowalające i takie nadal będą. Żadne zmiany na gorsze Ci nie grożą. Zagraj w tym tygodniu, ale tak ostrożnie, w jakąś grę liczbową lub zdrapkę. Powinnaś wygrać większą sumę. 

Zdrowie: właściwie nic specjalnego Ci nie dolega, ale na wszelki wypadek zrób badania krwi i moczu. Ich wyniki Cię uspokoją. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 6, 13, 17, 25

Ważne dni to 24, 25, 26 października 2016 roku


BYK

Praca: przybędzie Ci obowiązków, ale na razie tylko obowiązków. Na nic więcej na razie nie licz. I tak przełożeni będą się tłumaczyć, że są ciężkie czasy. 

Finanse: gorzej z pewnością nie będzie, dzięki dodatkowej pracy Twój budżet nieco się poprawi. Nie graj w gry liczbowe, nic nie wygrasz. Twoje finanse mogą się poprawić tylko dzięki pracy. 

Zdrowie: dobrze się czujesz, unikasz lekarzy. Spróbuj czegoś nowego, sprawdź swoje zdrowie u irydologa. 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 17, 20, 23, 39

Ważne dni to 27, 28, 29 października 2016 roku

BLIŹNIĘTA

Praca: zapowiada się ruch w interesie, pracy Ci nie zabraknie, wynagrodzenie dostaniesz. Zaczniesz się nareszcie rozwijać zawodowo, zaproponują Ci również darmowe kursy dokształcające. 

Finanse: jest szansa na poprawę, na razie znikoma. Dodatkowe pieniądze wejdą na konto w późniejszym czasie. Musisz po prostu poczekać. 

Zdrowie: masz osłabioną odporność na różne drobne infekcje. Miód i herbata z pokrzywy wzmocnią Twój organizm. 

Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 20, 24, 38, 45

Ważne dni to 25, 26, 27 października 2016 roku

RAK

Praca: dla tych, co pracują na etacie, pocieszające jest to, że gorzej nie będzie. Jeżeli prowadzisz własną firmę, powinnaś uważać: konkurencja nie śpi. Masz jednak tę przewagę, że myślisz i planujesz do przodu.

Finanse: wiosna nie jest dla Ciebie łaskawa, miało się wkrótce zmienić na lepsze. Owszem, zmieni, ale w nieco późniejszym terminie. 

zdrowie: o małe dolegliwości też trzeba zadbać, wystarczy je zaniedbać a zrobią się duże. Skorzystaj z możliwości medycyny niekonwencjonalnej lub zielarza. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 5, 18, 22, 39

Ważne dni to 26, 27, 28 października 2016 roku 


LEW

Praca: przed Tobą nowe wyzwania zawodowe. Początkowe negatywne nastawienie do nich okaże się błędne. Po wnikliwej analizie stwierdzisz, że dasz radę. Będzie to z pożytkiem dla Ciebie i dla firmy.

Finanse: znacząco poprawi się Twoja sytuacja finansowa dzięki zmianom zawodowym. Inwestuj w siebie, to się opłaci i po prostu przyda w życiu. 

Zdrowie: przepracowanie odbija się na Twoim zdrowiu. Przyda się zmiana klimatu i otoczenia przynajmniej na tydzień. Odpocznij. 

Twoje szczęśliwe liczby to 3, 4, 8, 15, 28, 39

Ważne dni to 24, 27, 28 października 2016 roku

PANNA

Praca: przede wszystkim skup się na pracy. Od Twojego zaangażowania zależy Twoja przyszłość zawodowa. Do ewentualnych problemów podchodź z dystansem i spokojnie. Dasz sobie radę. 

Finanse: są nieadekwatne do Twojego zaangażowania zawodowego, albo za dużo wydajesz. Sprawdź dokładnie, z czyjej winy jesteś na debecie i zacznij to zmieniać. Nie warto się denerwować, zacznij działać. 

Zdrowie: masz zgagę, to naprawdę tylko zgaga. Nic złego się z Tobą nie dzieje. Wszystko w normie. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 17, 28, 34, 48

Ważne dni to 26, 28, 30 października 2016 roku


WAGA

Praca: zajęcia domowe to też praca. Masz zaległości w pracach domowych, zagoń rodzinę do pomocy. Praca zawodowa da Ci sporo zadowolenia; awans i podwyżkę masz w zasięgu ręki. Nie zmarnuj tej możliwości. 

Finanse: w normie, gorzej nie będzie. Do końca miesiąca będziesz wiedziała, kiedy i o ile poprawią się Twoje finanse. Poprawę będziesz zawdzięczać tylko sobie, zapracowałaś na to. 

Zdrowie: ze zdrowiem żartów nie ma, masz skłonności do chorób reumatologicznych i krążeniowych. Zrób badania pod tym kątem. 

Twoje szczęśliwe numery to 15, 19, 26, 35, 37, 49

Ważne dni to 27, 29, 20 października 2016 roku

SKORPION

Praca: energia Cię rozpiera, zacznij działać i nadrób zaległości zawodowe, choć wynikły nie z Twojej winy, tylko z braku kompetencji osoby zajmującej się tym zagadnieniem. Skorzystasz na tym. 

Finanse: dzięki dodatkowej pracy Twoje finanse znacznie się poprawią. Jest to tylko Twoja zasługa. Poprawa zapowiada się na stałe. 

Zdrowie: nikt nie jest zdrowy w 100%, każdemu coś dolega. Wyhodowałaś sobie piękną nerwicę wegetatywną, pociechą jest to, że nie TY jedna tak masz. Zacznij się leczyć u neurologa. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 24, 32, 38, 39, 36

Ważne dni to 28, 29, 30 października 2016 roku


STRZELEC

Praca: w miejscu pracy nie wdawaj się w żadne kłótnie i spięcia, bądź neutralna. Każde takie spięcie może okazać niekorzystne dla Ciebie. Zajmij się sobą i swoją pracą, a skorzystasz na tym. 

Finanse: okażą się być na dobrym poziomie. Pamiętaj, zawdzięczasz to tylko sobie, a będzie jeszcze lepiej. Nie zapomnij o tych, którzy potrzebują bardziej. 

Zdrowie: nie powinnaś narzekać. Jesteś co prawda ostatnio ciągle zmęczona, ale praktycznie mieszkasz w firmie. Zorganizuj sobie plan w taki sposób, żeby był czas na lekarza kardiologa. 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 11, 15, 24, 35

Ważne dni to 24, 25, 27 października 2016 roku

KOZIOROŻEC

Praca: przydzielą Ci sporo dodatkowych obowiązków. To jest test na to, czy podołasz, jeżeli się wyrobisz, dostaniesz nagrodę adekwatną do zagadnienia. Będziesz bardzo z niej zadowolona i ostro zabierzesz się do dalszej pracy. 

Finanse: jeżeli chcesz je polepszyć, spróbuj czegoś dodatkowego, np. zagraj na giełdzie lub zainwestuj w nieruchomości. Masz wyczucie, dasz sobie radę. 

Zdrowie: zastanów się, czy osłabienie, które ostatnio odczuwasz, nie jest efektem cukrzycy. Zacznij pić herbatę z liści białej morwy. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 9, 18, 20, 23

Ważne dni to 27, 28, 29 października 2016 roku

WODNIK

Praca: otrzymasz ciekawe propozycje zawodowe, zmobilizują Cię do inicjatywy. Zaczniesz działać, przełożeni to docenią i odpowiednio nagrodzą. Awans masz w zasięgu ręki. 

Finanse: czasem wpadają Ci dodatkowe pieniądze za różne zlecenia. Lubisz to, ale już niedługo nie będziesz musiała dorabiać w ten sposób. Będzie awans i podwyżka. 

Zdrowie: jesteś wyczerpana i mało odporna. Musisz wzmocnić swój organizm. Czystek, pokrzywa i miód lipowy to podstawa regeneracji organizmu. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 16, 19, 33, 36, 43

Ważne dni to 24, 27, 30 października 2016 roku

RYBY

Praca: powinnaś nieco zwolnić tempo pracy, na razie jednak nie możesz tego zrobić. Okazja będzie dopiero po świętach. Wtedy poleniuchujesz. 

Finanse: nadspodziewanie dobre, nie oznacza to, że możesz nimi szastać. Lepiej zainwestuj, jest tyle możliwości. 

Zdrowie: niby wszystko w porządku, ale idź do okulisty i sprawdź oczy. Prawdopodobnie potrzebne będą okulary. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 17, 28, 35, 49

Ważne dni to 27, 29, 30 października 2016 roku

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie:iStock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 24.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×