Horoskop tygodniowy od 25.07. do 31.07.

Sprawdź, co jest Ci pisane w tym tygodniu!

horoskop22.jpg

BARAN

Praca: czas letni nie sprzyja pracy, zwłaszcza czas przed urlopem. Od pracy teraz zależy, czy wrócisz na to samo stanowisko, czy też na wyższe. Nadchodzący tydzień będzie decydujący. 

Finanse: trochę się poprawią, pojawią się pieniądze z dodatkowej pracy. Będą też pieniądze z niewielkiej wygranej. Problem finansowy sam się rozwiąże bez dodatkowych nakładów. 

Zdrowie: dbaj o siebie. Zdrowo się odżywiaj, pij wodę mineralną i herbaty ziołowe. Nie zapomnij o odrobinie gimnastyki. Na pewno nie zaszkodzi, a poprawi kondycję. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 9, 18, 23, 38.

Ważne dni to 25, 26, 27 lipca 2016 roku.


BYK
Praca: uważaj, nieoczekiwanie zaczną się redukcje etatów. Będziesz jedną z wielu zwolnionych. Przygotuj sobie następne miejsce pracy. Tak na wszelki wypadek. 

Finanse: żadne zmiany nie zajdą, tym bardziej te na gorsze. Będziesz musiała trochę ograniczyć wydatki. Kupuj tylko potrzebne artykuły, o zbędnych zapomnij. 

Zdrowie: zadbaj o swoją kondycję fizyczną, odrobina gimnastyki Ci nie zaszkodzi. Zdrowo się odżywiaj, nie zapomnij o owocach i warzywach. Czekolada nie jest szkodliwa, to typowy afrodyzjak. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 12, 23, 34, 45.
Ważne dni to 28, 29, 30 lipca 2016 roku.


BLIŹNIĘTA
Praca: ten tydzień będzie bardzo pracowity. Następny zapowiada się tak samo. Nie pracujesz na darmo, po powrocie ze swojego urlopu czeka na Ciebie wiadomość o awansie. Czasem warto się postarać. 

Finanse: zmienią się na lepsze, ale bez przesady. Sytuację finansową masz stabilną, a poprawa tylko ją umocni. Będziesz mogła sobie pozwolić na nieco więcej. 

Zdrowie: wyraźnych problemów zdrowotnych karty nie pokazują. Nie zwalnia Cię to jednak od dbania o siebie. Zapomnij o używkach i zacznij się właściwie odżywiać. 

Twoje szczęśliwe numery to 19, 24, 39, 40, 44, 47.
Ważne dni to 26, 27, 28 lipca 2016 roku. 


RAK
Praca: będziesz musiała się postarać, pracy Ci nie zabraknie. Twoje zaangażowanie zostanie docenione, zapracowałaś na nagrodę. Przełożeni Cię docenią. 

Finanse: możesz liczyć na poprawę. Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się na niezłym poziomie. Jesteś z natury oszczędna, więc i tak za dużo nie wydajesz. 

Zdrowie: nie oszczędzaj na jedzeniu, kupuj tylko zdrowe produkty. Nie przesadzaj jednak, dbaj o siebie rozsądnie. Przesada bywa bardzo szkodliwa. 

Twoje szczęśliwe numery to 15, 17, 19, 27, 33, 46.
Ważne dni to 27, 28, 29 lipca 2016 roku.  


LEW
Praca: czeka Cię wyjazd służbowy. Od Ciebie zależy teraz Twoja przyszła kariera zawodowa. Wyjazd, tak jak przeprowadzone rozmowy, zapewnią dobrą pozycję zawodową. 

Finanse: owszem, będą dodatkowe profity za dodatkową pracę. Przyszedł już czas na inwestycje, najlepiej w nieruchomości. Trochę już zarobiłaś, więc nic dziwnego, że chciałabyś więcej. 

Zdrowie: jesteś wyczerpana psychicznie, przydałby się odpoczynek. Zainwestuj w siebie, wypoczynek tylko czynny. Pamiętaj o właściwym odżywianiu. 

Twoje szczęśliwe numery to 28, 29, 34, 38, 39, 40.
Ważne dni to 27, 28, 29 lipca 2016 roku. 


PANNA
Praca: kompetencja, skrupulatność i dokładność to Twoje cechy, za które cenią Cię przełożeni. Szykują Ci miłą niespodziankę. Będziesz z niej bardzo zadowolona. 

Finanse: poprawi się również Twoja sytuacja finansowa. Też będziesz bardzo zadowolona. Nie roztrwonisz nadwyżki, zainwestujesz. 

Zdrowie: masz przyznany pakiet podstawowych dolegliwości. Nic paskudnego Ci nie zagraża, możesz spać spokojnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 9, 18, 20, 38.
Ważne dni to 26, 28, 31 lipca 2016 roku. 


WAGA
Praca: przed Tobą kilka bardzo pracowitych dni i jedna ważna rozmowa. Od tego zależy Twoja zawodowa przyszłość. Doskonale dasz sobie radę ze wszystkim i w rezultacie awansujesz. 

Finanse: masz stabilną pozycję finansową, poprawi się jeszcze w niedługim czasie. Będziesz mogła trochę zaszaleć na zakupach. Zawsze jednak jesteś ostrożna i nie lubisz w niczym przesady. 

Zdrowie: ogranicz używki, zbadaj pracę swojego układu krążenia. Twoje ciśnienie wymaga leczenia. Zabezpiecz się przed chorobą. 

Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 21, 24, 38, 47.
Ważne dni to 25, 27, 30 lipca 2016 roku. 


SKORPION
Praca: trudno, ale praca latem wymaga większego zaangażowania. To sezon urlopowy, wymaga się więcej od pracowników, którzy zostają na miejscu. To dla Ciebie szansa na wyjście z cienia. 

Finanse: znacznie się poprawią. Otrzymasz oczekiwaną nagrodę, nie tylko finansową, ale i słowną. Pieniądze przydadzą się w czasie urlopu. 

Zdrowie: jeżeli nic Cię nie boli znaczy, że nie żyjesz. Zacznij wreszcie dbać o siebie. To ciało musi Ci wystarczyć na długo. 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 13, 19, 20, 28.
Ważne dni to 26, 28, 29 lipca 2016 roku.


STRZELEC 
Praca: jesteś przepracowana, masz kłopoty z koncentracją – najwyższy czas na wypoczynek. Do urlopu jeszcze daleko, ale na krótki weekendowy wypoczynek możesz sobie pozwolić. Poza tym stres nie jest najlepszym doradcą.   

Finanse: jest stabilnie, nadal będzie. Bankructwo Ci nie zagraża. Zacznij myśleć bardziej konkretnie i pozytywnie.   

Zdrowie: stres działa podstępnie. Jego wynikiem jest nerwica, wrzody żołądka i depresja. Bardzo przydałaby się wizyta u neurologa.  

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 33, 39, 45.
Ważne dni to 25, 27, 29 lipca 2016 roku.   


KOZIOROŻEC 
Praca: jesteś kompetentnym pracownikiem, ale jesteś wykorzystywana. Masz za dobre serce i każdemu chcesz pomóc kosztem siebie. Pamiętaj, najpierw zajmij się sobą, a dopiero później możesz pomóc.   

Finanse: sytuację finansową masz stabilną. Bankructwo Ci nie zagraża. Niebawem Twoje finanse się poprawią dzięki awansowi i dodatkowej, okazjonalnej pracy.   

Zdrowie: jesteś zdrowa, nic Ci nie zagraża. Uważaj tylko na swój układ kostny. Leczenie zwykłego złamania może być bardzo uciążliwe.  

Twoje szczęśliwe numery to 28, 30, 33, 42, 44, 49.
Ważne dni to 26, 28, 31 lipca 2016 roku.


WODNIK 
Praca: przybyło Ci obowiązków, nie martw się, dasz sobie radę ze wszystkim. Nawet nie będą potrzebne nadgodziny. Za dobrze i szybko wykonaną pracę otrzymasz nagrodę.   

Finanse: nagroda i podwyżka umożliwią Ci ulokowanie pieniędzy tak, aby zaczęły zarabiać. Szkoda ich, żeby leżały na nisko oprocentowanym koncie. Możesz również inwestować na giełdzie.   

Zdrowie: nic Ci nie dolega. Może trochę serce i żołądek, ale to wynik ciągłego stresu. Jednak wizyta u neurologa się przyda. Nerwica bywa zabójcza.  

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 11, 23, 47.
Ważne dni to 29, 30, 31 lipca 2016 roku.


RYBY 
Praca: lubisz swoją pracę, czujesz, że jesteś na właściwym miejscu. Masz już wyrobioną pozycję zawodową, prowadzisz ważne rozmowy. Jesteś skarbem dla firmy, a Twoja praca zostanie doceniona.   

Finanse: ostatnio Twoja pozycja materialna znacznie się poprawiła. Nagroda-awans została Ci przyznana i znacznie wspomogła Twoje finanse. Masz powody do zadowolenia.   

Zdrowie: zadbaj o swój przewód pokarmowy. Nudności w ciągu dnia to nie wynik ciąży, tylko zaburzenia trawienno-jelitowe. Najlepiej skonsultować to z lekarzem.  

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 15, 27, 33, 45.
Ważne dni to 27, 28, 29 lipca 2016 roku.  Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 25.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×